CzechSlovakEnglish
Create a new account

7180 jobs found.

Hledáme obchodníka - stavebnictví / strojírenství! - Olomouc
2019-10-12 - Manpower - manpower.cz
Pro našeho významného klienta, českou stavebně-strojírenskou společnost, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Obchodního zástupce . Společně s několika dalšími obchodníky se budete podílet na rozvíjení vztahů u stávajících klientů a hledání nových obchodních příležitostí... (35000 Kč)

Kontrolor/ka výroby - Olomouc
2019-10-08 - Manpower - manpower.cz
POPIS POZICE Do mlékárenské firmy s dlouholetou tradicí hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici kontrola výrovy. Nemusíte se bát nejedná se o nic těžkého a hledáme i lidi bez praxe. Vaší činností bude: - kontrola výrobků - případná údržba - doplňování Pokud...

Dělník při údržbě a výsadbě zeleně - Milenov, Olomoucký kraj
2019-06-10 - Ludmila Topolánková - jooble
Požadujeme: Profesionální přístup k práce a strojům, dochvilnost při nástupu do zaměstnání, řidičský průkaz Nabízíme: pro zájemce z jiné lokality zajištění ubytování Náplň práce:​ Práce křovinořezem, motorovou pilou, sekačkami, robotickými sekačkami a roboty na likvidaci... (100 - 150 Kč/hod)

ŘIDIČ nebo PIZZAŘ - Olomouc
2019-10-04 - Telepizza - inwork.cz
Informace Nabízíme nenáročnou práci, pro komunikativní lidi, kteří chtějí dělat v mladém kolektivu plné akci :) - komunikace se zákazníkem, že mu vezete jeho objednávku - rozvoz až k nim domu Požadujeme znalost města, popřípadě dobrý orientační smysl. ... (95 Kč/hod)

TECHNIK AUTOMATIZACE - Olomouc
2019-10-02 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
- Zajištění provozu a údržby elektrického a elektronického zařízení, přístrojů měření a regulace - Servis pohonů, řídících systémů, programování logických automatů - Samostatné vedení projektů a pracovních skupin - Občasná pracovní pohotovost Requirements: - SŠ/VŠ ...

INŽENÝR KVALITY - Olomouc
2019-10-09 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
- denní komunikace e-mailem nebo telefonicky se zahraničními zákazníky - provádění interních, procesních a výrobkových auditů - spolupráce s ostatními členy kvality týmu Requirements: - zkušenost s obráběním nebo strojírenské vzdělání je podmínka - NJ nebo AJ slovem... (35000 - 50000 Kč)

INŽENÝR KVALITY - Olomouc
2019-09-25 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
- spolupráce s týmem na náběhu nových projektů z hlediska kvality - řízení standardů kvality u přidělených projektů - zpracování zákaznických reklamací Requirements: - technické vzdělání nebo adekvátní praxe v automotive firmě v oblasti kvality - znalost nástrojů kvality... (35000 - 45000 Kč)

INŽENÝR KVALITY - Olomouc
2019-10-09 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
- podílení se na transferu technologií z externích společností - výběr kritických parametrů kontroly pro sériovou výrobu a následná příprava kontrolních postupů finálních výrobků, meziproduktů a výstupních materiálů pro nové a transferové výrobky - výběr adekvátních testovacích... (30000 - 40000 Kč)

ZÁKAZNICKÝ SERVIS S NJ - Olomouc
2019-10-10 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Budete denně pečovat o stávající německé zákazníky. Hlavní náplní Vaší práce bude vyřizování zakázek, práce s programem SAP a Lotus Notes. Čeká Vás komunikace v německém jazyce jak se zákazníky, tak i s kolegy z mateřské firmy. Requirements: - znalost německého jazyka... (20000 - 25000 Kč)

C# DEVELOPER - OLOMOUC - Olomouc
2019-10-09 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
- vývoj aplikace pro backend i frontend v .NET Frameworku / .NET Core primárně s využitím C# - návrh a implementace databáze MSSQL a Oracle - práce na platformě Microsoft, práce s certifikačními autoritami a Active Directory Requirements: - IT vzdělání je výhoda - ...

OBCHODNÍ REPREZENTANT - HORECA - Olomouc
2019-10-09 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Hledám OBCHODNÍHO REPREZENTANTA do oblasti gastronomie. Váš zaměstnavatel bude velmi prestižní firma se stálým portfoliem zákazníků. Váš pracovní den bude následující: * Sám/sama si organizujete vlastní čas a je na Vás, jak budete šikovný/šikovná * Denně se budete...

TECHNOLOG MONTÁŽE - Olomouc
2019-10-07 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
TOP TOP TOP nabídka pro nový závod. Čekají Vás nové stroje a technologie. Pokud máte zájem o novinky, toto je to pravé. Budete: - optimalizovat stávající výrobní procesy - podporovat sériovou výrobu - spolupracovat na zavádění nových výrob Requirements: - zkušenost...

Elektromontér - Nástup přímo pod kmen - Prostějov
2019-10-14 - ADECCO spol.s r.o. - profesia.cz
Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti Získej praxi ve firmě, která má budoucnost! MOTIVUJÍCÍ FINANCE! MOŽNOST PŘESČASŮ DLE DOMLUVY! Nabízíme - Práci ve stabilní mezinárodní společnosti - Smlouva na HPP - Možnost využití... (30000 - 40000 Kč)

Brigáda - pokladní (Olomouc) - Řepčín, Olomoucký kraj
2019-10-10 - Globus ČR, v.o.s. - profesia.cz
Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti PRACUJTE TAM, KDE si navzájem pomáháme . Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům... (120 Kč/hod)

Kuchař - studená kuchyně (Olomouc) - Řepčín, Olomoucký kraj
2019-10-10 - Globus ČR, v.o.s. - profesia.cz
Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti PRACUJTE TAM, KDE vaříme z čerstvých surovin. Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým...

Prodavač v řeznictví (Olomouc) - Řepčín, Olomoucký kraj
2019-10-10 - Globus ČR, v.o.s. - profesia.cz
Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti PRACUJTE TAM, KDE si navzájem pomáháme. Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům...

Asistent/ka - prodejce - Přerov
2019-10-09 - Medical - profesia.cz
Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti -péče o nové i stávající zákazníky -prezentace výrobků pro zdraví -sepisování objednávek -telefonování -drobná administrativa Informace o mzdě provizní systém Zaměstnanecké výhody... (20000 - 35000 Kč)

Umývání nádobí (Olomouc) - Řepčín, Olomoucký kraj
2019-10-09 - Globus ČR, v.o.s. - profesia.cz
Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti PRACUJTE TAM, KDE máte možnost pracovat s tím nejmodernějším vybavením široko daleko . Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní...

Strážný/pracovník ostrahy - Přerov
2019-10-08 - GADO, s.r.o. - jenprace.cz
HLEDÁME NOVÉ KOLEGY DO NAŠEHO TÝMU !!! NÁSTUP MOŽNÝ IHNED !!! Máte zkušenosti s prací v oblasti bezpečnosti / detektivní činnosti nebo je chcete získat? ! Ozvěte se ihned ! Na pozici bezpečností pracovník hledáme spolehlivé lidi s čistým rejstříkem trestů. Náplní práce ... (100 - 110 Kč/hod)

Stavební dělník !!NÁSTUP IHNED!! - Prostějov
2019-10-01 - ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o. - jenprace.cz
Nevadí Vám práce na čerstvém vzduchu a to, že budete jezdit po celé Moravě? Tak hledáme právě Vás na zednickou a stavební činnost. Nabízíme: týdenní zálohy, pracovní oblečení, ubytování, plně hrazené stravenky. 105 Kč/hod (čistého) Více info zde nebo na tel. 736... (105 - 115 Kč/hod)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.