CzechSlovakEnglish
Create a new account

6090 jobs found.

.NET Developer - Bratislava
2019-10-14 - UNICORN - jobangels.co
- Hľadáme .NET vývojára, ktorý má chuť pracovať na zaujímavom projekte s najmodernejšími technológiami - Projekt realizujeme pre nášho klienta z oblasti finančného sektora - Cieľom projektu je výmena frontendu existujúceho systému pre podporu obchodných procesov - Súčasťou ...

IT Architect - Bratislava
2019-10-14 - ČSOB - jobangels.co
Main Responsibilities: acquire and share ČSOB relevant software technologies, responsible for creating and maintaining architecture models of the bank define the architecture standards for ČSOB and managing relationships with KBC group entities govern over key architecture...

IT Analytik - Bratislava
2019-10-14 - UNICORN - jobangels.co
Na interný projekt pre vývoj custom riešenia hľadáme IT Analytika s dobrými komunikačnými znalosťami, ktorý sa nebojí nových výziev. Náplň práce: - Príprava a design riešenia pre custom požiadavky - Zapracovanie custom požiadaviek do existujúcej špecifikácie - Aktí...

Skúsený Privátny bankár - Bratislava
2019-10-14 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Banka, ktorá je lídrom privátneho bankovníctva , príjme skúseného Privátneho bankára- špecialistu so znalosťou affluentnej / privátnej klientely a skúsenosťou s akvizíciou. Popis práce : * akvizícia nových potencionálnych klientov (oslovovanie VIP alebo privátnej klientely... (1100 €)

INVESTMENT REPORTING - Bratislava
2019-10-03 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Si analytický typ, hovoria ti niečo pojmy ako „bond, equity, opcia“ a chceš mať možnosť prispieť do tímu aj svojimi nápadmi na zlepšenie? V menšom tíme máš zaručené, že sa dostaneš k rôznorodým úlohám a že sa nudiť určite nebudeš. - Investigácia komplikácií, ktoré sa objavia... (1100 - 1500 €)

MANAŽÉR LOGISTIKY - Bratislava
2019-10-07 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Poď pracovať pre významnú oceliarenskú spoločnosť, ktorá spolupracuje s automobilovým priemyslom, výrobcami multimédií a inými strojárenskými značkami. Do svojho kolektívu hľadajú MANAŽÉRA LOGISTIKY. Tvojou náplňou práce bude: - plánuje a udržiava optimálne skladové z... (1300 - 1800 €)

Špecialista prístupov - Bratislava
2019-09-30 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Ak chceš byť súčasťou globálnej finančnej inštitúcie, ktorá ponúka bankové služby, tak čítaj ďalej. Tvoja práca bude mať technický charakter, keďže budeš pracovať so systémom na prideľovanie prístupov zamestnancom. Ide o analytickú a komunikačnú pozíciu, vzhľadom na to, ... (1150 - 1300 €)

BUSINESS CONTROLLER - Bratislava
2019-10-11 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Povýš svoju kariéru a staň sa business kontrolórom pre celú krajinu. Hľadáme kontrolóra pre automobilový priemysel, ak sa nebojíš komplexnejšej pracovnej pozície a máš relevantnú skúsenosť za sebou zareaguj si u nás. Náplň práce: - Detailný reporting napríklad ohľadom:... (1200 - 1400 €)

SALES MANAGER - Bratislava
2019-09-26 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Pre nášho klienta, lídra v oblasti transformáciie riadenia energií a automatizácie obsadzujeme pozíciu SALES MANAGER. Vašou úlohou bude: - zodpovednosť za obchodné oddelenie- koordinácia, motivácia, podpora - starostlivosť o veľkých zákazníkov v rámci Slovenska pôsobiacich... (2800 - 3500 €)

SENIOR CLOUD ENGINEER - Bratislava
2019-10-11 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Do globálnej spoločnosti, ktorá vyvíja špičkový software pre oblasti automatizácie, dopravy, energetiky, a telco, hľadáme Senior Cloud inžiniera. Náplň práce: - vývoj cloud infraštruktúry - práca na AI projekte v rámci smart building projektov - práca v malom tíme na... (2000 - 3000 €)

Konzultant informačných systémov - Bratislava
2019-10-11 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Do priateľského kolektívu hľadáme konzultanta, ktorý bude mať na starosti informačné a ekonomické systémy Money S4 a Money S5. Nemusíš mať skúsenosti, pretože do celého procesu ťa zaškolia profesionáli. Tvojou náplňou práce bude: - Technická podpora - pravá ruka pre zákazn... (900 - 1350 €)

SKÚSENÝ INVESTIGÁTOR - Bratislava
2019-10-08 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hľadá sa človek, ktorý bude zodpovedný za komplexnú analýzu finančných tokov bankových klientov. Na tejto pozícii budete vykonávať najmä nasledovné aktivity: - Kvalitatívne kontroly dvoch oddelení, ktoré sa zaoberajú systémovými výstrahami ohľadom platieb, na pravidelnej ... (1600 - 2200 €)

BUSINESS CONTROLLER - Bratislava
2019-10-08 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Tvojou hlavnou náplňou práce na tejto pozícii bude: - Pravidelný a ad hoc reporting (reporty ohľadom zostatkových cien vozidiel, servis aut tankovacích kariet atď.) - Príprava rôznych analýz zameraných na vozový park - Business controlling zameraný na klientov spoločnosti... (1200 - 1400 €)

ADMINISTRATÍVNA PRÁCA - tvorca dokumentácie - Bratislava
2019-10-10 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Si absolvent strednej strednej školy alebo externista? Budeš to práve ty bude vytvárať manuál v strojárskej výrobe. Budeš vytvárať evidenciu interných produktov tak, že keď sa k nej vrátiš o pol roka tak všetci budú vedieť o aký produkt alebo časť produktu ide. Vašou nápl... (700 - 900 €)

Online Content Analyst - Bratislava
2019-10-14 - MARKÍZA-SLOVAKIA spol. s r.o. - jobangels.co
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti V našom tíme výskumu a analýz vytvárame novú pozíciu, ktorej hlavnou úlohou bude analýza našich webových stránok (primárne markíza.sk a tvnoviny.sk). Nový kolega by mal byť expertom pre oblasť vyhodnocovania výkonnosti stránok a navrhova... (1400 - 2000 €)

Predajný asistent, promotér - Bratislava
2019-10-14 - sales field force s.r.o. - jobangels.co
Zabezpečenie servisu na dvoch predajniach NAY Elektrodom v Bratislave: zabezpečenie vystavenia produktov v regáloch, stojanoch,... umiestnenie marketingových materiálov (brožúry, letáky,..) predajná asistencia na predajni predstavenie, ukážka produktov potenciálnym zákazn... (1100 - 1300 €)

Business & IT Analytik - Bratislava
2019-10-14 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Pre nášho klienta, úspešnú poisťovňu, hľadáme skúseného IT Analytika. Pokiaľ ste pracovali na podobnej pozícii, máte radi výzvy a nové projekty, budeme radi, ak nám pošlete CV. Analytik bude súčasťou novozaloženého teamu, ktorý sa zaoberá vývojom portálov pre Klientov a ... (1500 €)

Vedúci právneho oddelenia - Bratislava
2019-10-14 - PRO Business Solutions s.r.o. - jobangels.co
vedenie menšieho tímu právnikov, zadávanie a kontrola úloh, ich motivácia a rozvoj, príprava a pripomienkovanie zmluvnej dokumentácie, príprava a pripomienkovanie interných predpisov, právna podpora vedeniu spoločnosti, oddeleniam spoločnosti a projektovým manažérom, analýza... (3000 €)

Vedúci predajne - Bratislava - Bratislava
2019-10-14 - BILLA s.r.o. - jobangels.co
zodpovednosť a vedenie zamestnancov na predajni zodpovednosť za chod celej predajne dodržiavanie firemných štandardov a smerníc dosiahnutie plánovaných hospodárskych výsledkov predajne plánovanie dochádzky zamestnancov vedenie a výber zamestnancov zabezpečenie... (1200 - 1590 €)

Aplikovaný fyzik - senior - Bratislava
2019-10-14 - GA Drilling a.s. - jobangels.co
Si expert v oblasti aplikovanej fyziky? Rád skúmaš a vyvíjaš úlohy v tejto oblasti? Máš záujem navrhovať a tvoriť experimentálne metodiky? Ak chceš uplatniť svoju expertízu v prostredí, kde kreativita a inovatívnosť je dennou súčasťou práce, pridaj sa do nášho tímu! Čo pon... (1700 - 1900 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.