CzechSlovakEnglish
Create a new account

6088 jobs found.

Príležitosť pre skúsených odborníkov - Bratislava
2019-10-14 - GA Drilling a.s. - jobangels.co
Chceš u nás pracovať, no z aktuálne otvorených pozícií Ťa žiadna nezaujala? Pošli nám svoj životopis a priblíž oblasť, v ktorej chceš pôsobiť. Čoskoro môžeme mať pre Teba zaujímavú pracovnú ponuku! Čo ponúkame my: Príležitosť byť súčasťou tímu top expertov, ktorí vyví...

Senior komplexný účtovník - Bratislava
2019-10-14 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Bavia Vás financie a predovšetkým máte zápal pre účtovníctvo? Chceli by ste byť súčasťou medzinárodnej spoločnosti, ale nie členom korporátneho prostredia, kde budete poznať všetkých svojich kolegov? Neváhajte, pošlite svoj životopis a ukážte svoje samostatné komplexné skúsenosti... (1800 €)

Receivables management specialist - Bratislava
2019-10-14 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
For our client, international banking group, we are looking for candidate, experienced in receivables administrative task, and with communicative English. Responsibilities: * Managing the Accounts Receivable (AR) portfolio, * Correctness of settlements with external Clients... (1500 €)

ADMINISTRATÍVA A PODPORA DODÁVATEĽOV - Bratislava
2019-10-09 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hľadáte si prácu v administratíve technickejšieho zamerania? Vašou pracovnou náplňou by bolo: - Spracovávanie údajov o dodávateľoch do systému spoločnosti - Preklápanie údajov už aktuálnych dodávateľov z aktuálneho systému do nového - Podpora interným aj externým partnerom... (1000 - 1300 €)

SENIOR PRICER - Bratislava
2019-10-08 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Baví vás pricing a chcete sa zaoberať rozdielmi cien na európskom trhu? Ako špecialista pre pricing budete mať na starosti analýzy cien na trhu, vytváranie cien produktov a zároveň budete poskytovať poradenstvo. Okrem iného budete aj spolupracovať a komunikovať s produktový... (1600 - 2200 €)

React native developer - Bratislava
2019-10-14 - PRO Business Solutions s.r.o. - jobangels.co
Aktuálne pre klienta obsadzujeme všetky úrovne pozície tj. junior, medior, senior či architekt. Klient ponúka aj možnosť stáže, po splnení úloh aj s možnosťou prechodu na Junior/Medior developera ( potrebná je skúsenosť aspoň s javascriptom). architektúra na projektoch development... (1500 - 3000 €)

Senior Brand Manager - Bratislava
2019-10-14 - PRO Business Solutions s.r.o. - jobangels.co
riadenie TOP značiek spoločnosti na viacerých trhoch, nastavenie stratégie značiek, spolupráca na tvorbe strednodobých plánoch značiek, tvorba ATL komunikácie, sledovanie výkonu značiek, analýza trhových dát, tracking dát, spolupráca na inovatívnych projektoch, práca s výskumom... (1700 €)

Manažér účtovného oddelenia - Bratislava
2019-10-14 - PRO Business Solutions s.r.o. - jobangels.co
riadiť Oddelenie účtovníctva spoločnosti, kontrolovať a hodnotiť činnosť podriadených zamestnancov a zodpovednosť za ich spravodlivé odmeňovanie v závislosti od kvality a množstva vykonaných prác, zodpovednosť za cieľavedomý, systematický a trvalý rozvoj a vzdelávanie podriaden... (3000 €)

Pokladník / Predavač - Mýtna - Bratislava
2019-10-14 - BILLA s.r.o. - jobangels.co
práca na 8 hod. popoludňajšie zmeny práca na pokladni doplňovanie tovaru na pridelenom úseku na predajni poradenstvo a aktívna komunikácia so zákazníkom práce na predajnej ploche (696 - 806 €)

Hlavný pokladník - Mýtna - Bratislava
2019-10-14 - BILLA s.r.o. - jobangels.co
vedenie a kontrola úseku pokladní plánovanie zmien pokladníkov riešenie reklamácií so zákazníkmi aktívna práca s pokladňou (726 - 956 €)

JUNIOR JAVA PROGRAMÁTOR - Bratislava
2019-10-07 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Do medzinárodnej Telco spoločnosti hľadáme Junior programátora, ktorý bude programovať v Jave na novej aplikácii pre interného zákazníka. Ak máš ambície rýchlo kariérne rásť a máš proaktívny prístup, toto je pozícia práve pre teba. Náplň práce: - vývoj v Jave na rozbiehaj... (1700 - 1900 €)

Odberová sestra (Bratislava) - Bratislava
2019-10-14 - Alpha medical, s. r. o. - jobangels.co
* Vykonávanie odberov biologického materiálu určeného na laboratórne vyšetrenia * Zabezpečovanie štandardnej dokumentácie pre laboratórnu činnosť a plynulý chod laboratória * Iné administratívne činnosti súvisiace s chodom odberovej miestnosti (1100 - 1500 €)

JAVA PROGRAMÁTOR na KONTRAKT - Bratislava
2019-10-14 - TITANS freelancers, s.r.o. - jobangels.co
POPIS POZÍCIE zodpovednosť za vývoj pridelenej časti aplikácie podľa špecifikácie alebo iného zadania pre oblasti bankovníctvo, telco, zdravotníctvo v technológii JAVA analýza, implementácia a testovanie funkcionality podľa špecifikácie spolupráca a komunikácia s ostatnými ... (4200 - 5500 €)

Obchodný zástupca Bratislava - Bratislava
2019-10-14 - Zľavomat.sk - jobangels.co
Máš silné komunikačné zručnosti? Baví ťa neustále spoznávať nových ľudí? Máš rad(a) nové skúsenosti? Vidíš silu a budúcnosť v internete? STAŇ SA ÚSPEŠNÝM OBCHODNÍKOM U NÁS! Tvojou úlohou bude nachádzať nové zaujímavé príležitosti pre našich zákazníkov. Nemáš obmedzené možnosti...

Špecialista pre poistné produkty - Bratislava
2019-10-14 - Tatra banka - jobangels.co
• podieľanie sa na tvorbe a implementácii stratégie poistných produktov v rôznych predajných kanáloch • príprava návrhov na zmeny a zlepšenie podmienok poistných produktov v súlade so stratégiou • monitorovanie a analýza trhu v oblasti poistných produktov • riadenie zmien... (1500 €)

C/C++ Programátor - Bratislava
2019-10-14 - Frequentis Slovakia s.r.o. - jobangels.co
Ako programátor u nás budeš vyvíjať software v programovacom jazyku C/C pre telekomunikačné embedded systémy. Tieto telekomunikačné systémy používajú operátori letovej prevádzky na komunikáciu s lietadlom pri štarte, počas letu a pri navádzaní lietadiel na pristátie. Zapojíš... (1500 - 3400 €)

PERL PROGRAMÁTOR NA KONTRAKT - Bratislava
2019-10-14 - TITANS freelancers, s.r.o. - jobangels.co
POPIS POZÍCIE vývoj na strane back-end-u v technológii Perl rozširovanie funkcionality existujúcej back-end časti systému vývoj je postavený na princípe DDD (Domain-Driven Design) spolupráca v rámci agilného tímu v zložení: 5-6 back-end senior programátori, 1 team leader (... (4700 - 5200 €)

JavaScript PROGRAMÁTOR na KONTRAKT - Bratislava
2019-10-14 - TITANS freelancers, s.r.o. - jobangels.co
POPIS POZÍCIE spolupráca na front-end-ovej časti vývoja enterprise SW riešení pre oblasti zdravotníctva, bankového sektoru, telco spolupráca pri tvorbe analýzy a návrhu riešenia vývoj pridelenej časti aplikácie podľa zadanej špecifikácie alebo iného zadania implementácia aplika... (5000 - 5500 €)

Referent reportingu - BI - Bratislava
2019-10-14 - Volkswagen Group Services, s.r.o. - jobangels.co
Samostatné spracovanie úloh: ● vyvolanie existujúcich BI reportov, ● modifikácia existujúcich BI reportov podľa požiadaviek zákazníka, ● vypracovanie BI reportov a BI analýz podľa požiadaviek zákazníka, ● vypracovanie požiadaviek na dáta z dátového skladu pre obstará... (1101 - 1450 €)

Pozícia skladníka so zárobkom 980€ - Bratislava
2019-10-14 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
* príjem a evidencia zásielok * sortácia a sken zásielok * nakladanie a vykladanie kuriérskych vozidiel a kamiónov * práca s internými aplikáciami spoločnosti * možnosť pracovať aj na skrátený úväzok Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štrukt... (980 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.