CzechSlovakEnglish
Create a new account

6638 jobs found.

Strážnik - Bratislava - Staré Mesto
2019-08-20 - Súkromná bezpečnostná služba SHIELD, spol. s r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Pracovné podmienky Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno Požiadavky na zamestnanca Požadované vzdelanie Stredné odborné vzdelanie Zručnosti, schopnosti Cudzie jazyky: ~ anglický - elementárna:... (3,59 €/hod)

Technik - Bratislava - Ružinov
2019-08-20 - SecuriLas, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Vykonávanie montáží bezpečnostných systémov EZS, EPS, CCTV, SKV. Výpomoc pri servisných zásahoch a revíziách. Ponúkané výhody Možnosť vzdelá... (550 €)

Junior SALES support - Bratislava
2019-08-09 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Do dynamického sales tímu hľadáme posilu, ktorá bude mať na starosti rôzne administratívne úlohy: - 80% administratíva, 20% komunikácia - Vypracovanie objednávok a cenových ponúk - Rôzna administratívna agenda a celková podpora sales oddelenia - Spracovávanie väčšieho... (1200 - 1400 €)

Administrátor HR dát - Bratislava
2019-08-08 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Ak si hľadáš novú prácu a máš skúsenosť v oblasti financií alebo si bol súčasťou ekonomického oddelenia a chceš zmenu, tak máme pre teba pozíciu v Purchase Order tíme. Pozícia zahŕňa: - Vytváranie HR objednávok a PO čísiel - Spravovanie širokej HR databázy spoločnosti... (1500 - 1620 €)

Skladník / Info pult - Bratislava
2019-08-06 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Predstav si, že pracuješ v spoločnosti, kde si všetci tykajú, chodíte vysmiaty, bezpečnosť je na prvom mieste, hneď dostaneš zmluvu na dobu neurčitú a obedy máš za 0,83 eura. To nie je žiadna rozprávka, ale realita, ktorej môžeš byť súčasťou. Budeš pracovať v prednom sklade... (900 - 1150 €)

JUNIOR TECHNICAL COORDINATOR - Bratislava
2019-08-06 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Perfektná príležitosť pre absolventa s nemeckým jazykom. Do medzinárodnej spoločnosti, ktorá vyvíja IT riešenia pre finančný a poistný trh hľadáme Špecialistu Technickej podpory. Náplň práce: - prerozdeľovanie technických taskov medzi vývojárov - komunikačná a organiza... (1600 - 2000 €)

SENIOR JAVA PROGRAMÁTOR - Bratislava
2019-08-06 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Chcel by si pracovať na projekte, ktorý zásadným spôsobom mení spravovanie sietí zo strany Telco operátorov ? Máš skúsenosti s frameworkom OpenDayLight, alebo ťa táto oblasť zaujíma ? Láka ťa oblasť dynamickej infraštruktúry ( OpenStack, Kubernetes )? Uprednostňuješ spolupr... (2500 - 3500 €)

STAVBYVEDÚCI (pozemné stavby) - Bratislava
2019-08-05 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Využite príležitosť pracovať v stabilnej stavebnej spoločnosti na pozícii STAVBYVEDÚCI (pozemné stavby) Vašou náplňou práce bude: - Stavebný dozor/dohľad nad staveniskom - Riadenie a organizácia stavby od začatia realizácie po odovzdanie diela - Komunikácia s investorom... (1500 - 1800 €)

ÚČTOVNÍK DO LOKÁLNEHO TÍMU SSC - Bratislava
2019-08-21 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hľadáme šikovného účtovníka, ktorý sa pripojí k lokálnemu účtovnému tímu. Popis pozície: - Ako účtovník budete pokrývať tri hlavné oblasti: o Účtovanie cestovných výdavkov o Účtovanie nespárovaných platieb v internom systéme o Účtovanie majetku a zodpovednosť za invent... (1300 - 1600 €)

GAMING SUPPORT - part time - Bratislava
2019-08-21 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Máš záľubu v hraní počítačových hier a rád si predávaš skúsenosti s ostatnými hráčmi? Máme pre Teba part-time pozíciu, na ktorej budeš mať príležitosť pomáhať hráčom ako Gaming support. Súčasťou supportu bude: - Online chat a mailová komunikácia s hráčmi - Riešenie probl... (7 - 9 €/hod)

Administratívna práca s anglickým a nemeckým jazykom! - Bratislava
2019-08-20 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Nebojíš sa rozprávať po anglicky a nemecky? Bavila ťa na škole oblasť financií, máš už za sebou prvé pracovné skúsenosti a chceš pracovať na oddelení, kde sa spracovávajú dodávateľské faktúry? Ak hľadáš prácu, ktorá ťa veľa naučí, zároveň chceš mať možnosť napísať si do životopisu...

Elektrotechnik - Bratislava
2019-07-17 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Využite príležitosť pracovať ako ELEKTROTECHNIK. Budeš pracovať pre medzinárodnú spoločnosť. Vašou náplňou práce bude: - Mechanická a elektrická montáž strojov - Kontrola kvality prebratého materiálu - Nájdenie a odstránenie chýb - Testovanie stroja pre zákaznícke ... (900 - 950 €)

FULLSTACK PROGRAMÁTOR (Python&Java) - Bratislava
2019-08-15 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Do švajčiarskej spoločnosti pôsobiacej v oblasti poisťovníctva hľadáme Aplikačného inžiniera, ktorý bude pracovať na novej kritickej aplikácii. Náplň práce: - vývoj a podpora aplikácie v jazykoch Python, čiastočne aj Java - dizajn technických riešení - komunikácia s ... (1500 - 3000 €)

Continuos Improvement Leader - Bratislava
2019-08-20 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Baví Vás zefektívňovať procesy? Radi hľadáte miesta na zlepšenie? Potom máme príležitosť práve pre Vás. Príležitosť sa volá: Continuos Improvement Leader Vašou náplňou práce bude: - Implementácia princípov štíhlej výroby - Školenia a tréning zamestnancov - Koordinácia... (2500 - 3500 €)

ACCOUNT MANAGEMENT v bankovom prostredí - Bratislava
2019-08-14 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Rád analyzuješ problémy a ešte radšej ich riešiš? Si dynamický a komunikatívny človek, ktorý sa nebojí výziev? Multitasking ti nerobí žiaden problém a túžiš po zodpovednej práci v medzinárodnej spoločnosti? Ak áno, určite čítaj ďalej! Hľadáme človeka, ktorý by s ... (1200 - 1600 €)

JUNIOR ŠPECIALISTA BANKOVÝCH TRANSAKCIÍ - Bratislava
2019-08-14 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Využite jedinečnú príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti v bankovom sektore a odštartujte svoju kariéru! Náplň práce: - správa medzinárodných prijatých platieb - práca s niekoľkými internými systémami - správa kompletného platobného prenosu v intern... (1100 - 1300 €)

BANKING TEAM LEAD WANTED - Bratislava
2019-08-13 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Nepriamo riadiť 50 ľudí, priamo riadiť 5 tím lídrov a to všetko ľudsky, otvorene a proaktívne? Vidíte to ako výzvu, s ktorou by ste sa radi popasovali? Viete hneď reagovať a riešiť situácie za pochodu? Príde Vám prirodzené sedieť v open office so svojim tímom? Potom... (2500 - 3500 €)

Kvetinar - Bratislava
2019-08-12 - Rika - jooble
Požiadavky na zamestnanca: prax v aranzerstve - nieje podmienka, chuť učiť sa nové veci Podmienky práce:HPP, brigáda, živnosť Pracovná činnosť:​ aranžovanie a predaj rezaných a crepnikovych kvetov, predaj doplnkového tovaru súvisiaceho s kvetinárstvom.Starostlivosť o...

Elektrikár - Bratislava
2019-08-07 - R.Š.ELEKTRO, s.r.o - jooble
Požiadavky na zamestnanca: Vyučený, prax aspon 1 rok. Podmienky práce: Priemyselné a bytové instalacie. Pracovná činnosť:​ Praca je vykonávaná na SK, CZ...11 hodín denne.... (6 - 9 €)

Opatrovateľka - Bratislava
2019-08-20 - M.S.LEM, s.r.o. - ponuky.sk
Náplň práce Opatrovanie starších osôb a osôb so zdravotným postihnutím, pomoc pri vykonávaní sebaobslužných úkonov, sprievod a dohľad , plný pracovný úväzok, pracovná doba na dobu neurčitú. Druh pracovného pomeru hlavný pracovný pomer Ponúkaný plat 600€ Iné výhody... (600 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.