CzechSlovakEnglish
Create a new account

207 jobs found.

Údržbár / elektrikár - farma Senica (ubytovanie, obedy zadarmo) - Senica
2019-10-15 - M.S.LEM, s.r.o. - ponuky.sk
Náplň práce - údržba, budov, zariadení na farme - údržbárske a elektrikárske práce na farme, vrátane údržby systému napájania, kŕmenia, ventilácie - zváranie - sledovanie stavu vody, spotreby plynu a elektriny - vývoz úhynov, práca s hnojovicou - ostatné činnosti ... (900 - 1100 €)

Hľadá sa Facility/Údržbár vo výrobe! - Obrábač kovov , Nástrojár , Zvárač , Zámočník - Šamorín
2019-10-21 - MANPOWER SLOVENSKO - pozripracu.sk
* Príležitostné kosenie * Pomocné práce vo výrobe * Používanie K Druh pracovného pomeru: Trvalý pracovný pomer Požiadavky: * Zručný * Zodpovedný * Fyzicky zdatný Výhody: * Stravovacia karta * Práca v nadštandardných priestoroch * Možnosť profesionálneho rastu (900 €)

Technik elektroúdržby s §21! Vhodné aj pre absolventov - Údržbár , Elektrikár, Energetika, elektrotechnika, Energetika, elektrotechnika - Košický kraj
2019-11-12 - PERSONEL EFEKT, S.R.O. - pozripracu.sk
- vykonávanie procesov údržby (plánovanej, bežnej a operatívnej) na výrobných strojoch - po elektrickej časti (údržba plno a poloautomat. výrobných liniek), ale aj mechanickej časti (mazanie, čistenie, výmena komponentov, nastavenie strojov) - servisné zásahy v prípade porúch...

ÚDRŽBÁR VSTREKOLISOV (Ref. č. 3-21-18452) - Prešov
2019-10-04 - Grafton Recruitment s.r.o. - novyjob.sk
...strojárske apod.) Minimálne dvojročná prax vo výrobe na obdobnej pozícii Znalosť mechaniky a elektrotechniky Prax na pozícii údržbár vstrekolisov - výhodou (nie podmienka) Vyhláška 21§, 22§, 23§ - výhodou PC ( Word, Excel, Outlook) Práca na 4 zmeny (12tky- denn... (725 - 1100 €)

Mechanik - Bratislava
2019-11-15 - Rozhlas a televízia Slovenska - kariera.zoznam.sk
...práce, informácie o pracovnom mieste: Odbor správy majetku a budov RTVS hľadá do svojho tímu skúseného človeka na pozíciu Mechanik - údržbár. Hľadáme šikovného a manuálne zručného údržbára, ktorý má chuť pracovať. NÁPLŇ PRÁCE: • Vykonáva prevádzkovú údržbu a opravy chladiacich... (870 €)

Vedúci údržby (Ref. č.: PR/022041) - Trenčiansky kraj
2019-11-17 - Lugera & Maklér spol. s r.o. - kariera.zoznam.sk
...Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - koordinácia tímu údržbárov - riadenie, organizácia a zabezpečenie opráv s externými dodávateľskými firmami - tvorba a následná kontrola rozpočtu pre oddelenie - tvorba a dodržiavanie plánu údržby - komunikácia s dodávateľmi náhradn... (1500 €)

Hlavný technik údržby (Ref. č.: PR/021985) - Nitriansky kraj
2019-11-15 - Lugera & Maklér spol. s r.o. - kariera.zoznam.sk
...informácie o pracovnom mieste: * Údržba výrobných strojov, nástrojov a zariadení v lokálnych závodoch spoločnosti * Vedenie teamu údržbárov na lokálnej úrovni * Optimalizácia a zlepšovanie procesov údržby * Implementácia štandardov údržby v závodoch spoločnosti na celosvetovej... (1400 €)

Elektroúdržbár - okres Žarnovica
2019-11-16 - INDEX NOSLUŠ - indexnoslus.sk
...popis pracovnej pozície Údržbár Senior Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa zaoberá strojárenskou výrobou hliníkových dielov pre prevažne automobilový priemysel, výrobou komponentov pre automobilový priemysel, hľadáme Technika... (970 €)

Zámočník - Košice
2019-11-13 - ALFA STAV Stropkov, s.r.o. - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce PREVÁDZKOVÝ ZÁMOČNÍK (ÚDRŽBÁR) OPRAVUJE RÔZNE STROJE, STROJNÉ A TECHNOLOGICKÉ ZARIADENIA. STARÁ SA TIEŽ O PREVÁDZKYSCHOPNOSŤ STROJNÝCH A TECHNOLOGICKÝCH ZARIADENÍ V ZMYSLE TECHNICKÝCH POSTUPOV A NÁVODOV. ÚZKO SPOLUPRACUJE... (600 €)

Chyžná - Bratislava - Staré Mesto
2019-10-28 - Best Hotel Properties a.s. - istp.sk
...Hlásenie rozdielov v statusoch izieb na rozpise so skutočnosťou Floor Supervisorovi. * Hlásenie strát a nálezov. * Informovanie údržbárov o technických chybách nájdených pri upratovaní hotelových izieb.... (680 €)

Inštalatér - Poprad
2019-11-04 - SOVUS s.r.o. - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Inštalatér / údržbár v priemyselnom závode. Zváračský preukaz výhodou. Ponúkané výhody + prémie... (5,3 €/hod)

Inštalatér - Poprad
2019-11-13 - SOVUS s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)Stavebníctvo Náplň (druh) práce Inštalatér / údržbár v priemyselnom závode. Zváračský preukaz výhodou. Ponúkané výhody + prémie Pracovné podmienky Pracovný čas: od 7:00 do 15:30 Práca na... (5,3 €/hod)

Inštalatér - Nové Zámky - Nové Zámky
2019-11-06 - Coop Jednota - Coop Jednota
...SD (Hlavné nám. 6, 940 49 Nové Zámky), alebo e-mailom na: ****@*****.***. Kategória a pozícia pracovnej ponuky:Inštalatér Údržbár Druh pracovného pomeru:plný úväzok Požadovaná úroveň vzdelania:stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou...

TEAMLEADER - AUTOMOTIVE ! - Nitra
2019-11-12 - Grafton Slovakia, s.r.o. - job.sk
...podporovať zavedenie nových procesov a technológii - Organizovať ľudské zdroje na zmene - Definovať úlohy pre operátorov, zoraďovačov a údržbárov na dosiahnutie denného výrobného plánu a programu - Školiť výrobných operátorov a novonastupujúcich zamestnancoV - Zabezpečiť... (1100 - 1300 €)

Elektromechanik - Breznička, Banskobystrický kraj
2019-11-13 - IPEĽSKÉ TEHELNE, a.s. - kariera.zoznam.sk
...ý a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 24 Pracovná oblasť: Elektrotechnika Náplň (druh) práce Zmenový údržbár Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa Ponúkané výhody Možnosť zmeny pracovného pomeru na dobu neurčitú po uplynutí skúšobnej doby.... (800 €)

Elektromechanik s vyhláškou §22 ! - Trnavský kraj
2019-10-28 - Manpower - manpower.sk
...vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stupňa Vzdelanie v odbore elektromechanik, zmenový údržbár - elektrikár Osobnostné predpoklady a zručnosti *prax na obdobnej pozícií, reálna skúsenosť s výrobou je výhoda *k výkonu práce... (1030 €)

Mechanik počítačových sietí , Elektromechanik - Breznička, Banskobystrický kraj
2019-10-31 - IPEĽSKÉ TEHELNE, a.s. - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Zmenový údržbár Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa Ponúkané výhody Možnosť zmeny pracovného pomeru na dobu neurčitú po uplynut... (800 €)

Chyžná pre hotel Sheraton Bratislava - Bratislava - Staré Mesto
2019-10-29 - EUROVEA Hotel, s.r.o. - istp.sk
...postelí - čistiť izby, kúpeľne, toalety podľa školeného postupu dodržiavať izbové aranžovanie - poobedné zmeny - informovanie údržbárov o akýchkoľvek technických chybách - rozumieť a striktne dodržiavať hotelové pravidlá a predpisy pre zamestnancov.... (725 €)

Technik údržby - Nitriansky kraj
2019-10-16 - Neumann Consulting s.r.o. - Neumann Consulting s.r.o.
...vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa Vzdelanie v odbore elektrotechnika Osobnostné predpoklady a zručnosti – min. odborná spôsobilosť podľa § 21, 508/2009 Z.z. v prípade údržbára elektronika – skúsenosti s údržbou vo výrobnom prostredí – komunikatívnosť...

Technik údržby - Bratislavský kraj
2019-03-08 - Neumann Consulting s.r.o. - Neumann Consulting s.r.o.
...strojárske Počet rokov praxe 1 Osobnostné predpoklady a zručnosti – min. odborná spôsobilosť podľa § 21, 508/2009 Z.z. v prípade údržbára elektronika – skúsenosti s údržbou vo výrobnom prostredí – znalosti z oblasti pneumatiky, hydrauliky, elektriky – čítanie technickej...

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.