CzechSlovakEnglish
Create a new account

Obchodník - Brno
2019-09-05 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Voda je jednou z nejvzácnějších surovin, kterou máme a náš klient si je toho vědomý, a proto pomáhá svým zákazníkům tuto surovinu šetřit, recyklovat a znova upravovat tak, aby neskončila v kanále a mohla se dále využívat. A my pro tohoto klienta hledáme OBCHODNÍKA, který... (25000 - 30000 Kč)

20873 jobs found.

Obchodník na telefonu - Brno
2019-09-16 - Manpower - manpower.cz
...zaměstnaneckých benefitů hledáme příjemného a aktivního prodejce po telefonu. POPIS POZICE - aktivní udržování a rozvíjení obchodních vztahů se stávajícími i budoucími klienty po telefonu - navrhování optimálních řešení zaměstnaneckých benefitů a motivaci jejich... (25000 - 45000 Kč)

Podpora pro obchod - Brno
2019-09-04 - Hypo na míru s.r.o. - inwork.cz
...jimi vytvořených technologií, které sjednotí trh a pomohou klientovi získat výhodné podmínky. Do svého týmu hledáme Podporu pro obchod, která bude mít na starost čerpání hypotečních úvěrů našich klientů. Vše budeš řešit telefonicky a elektronicky z pohodlí kanceláře... (25000 - 35000 Kč)

Obchodník - Brno
2019-09-05 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
...tým kolegů, kteří Vás rádi zasvětí a pomůžou Vám se zorientovat. Requirements: * SŠ nebo VŠ technického směru * praxe v oblasti obchodu * angličtina na úrovni B1 - sem tam je potřeba si něco nastudovat co není v českém jazyce :) * drive a (25000 - 30000 Kč)

Obchodní zástupce - Vlašim, Středočeský kraj
2019-09-12 - NOMATECH,s.r.o. - annonce.cz
Hledáme zástupce pro jednání s klienty, účast na veletrzích, aktivní vyhledávání klientů, vytváření cenových nabídek, vedení obchodních případů, prezentace produktů a služeb, komunikaci s partnery Nabízíme: Zajímavou práci v příjemném prostředí, motivační mzdový systém... (23000 Kč)

Obchodní zástupce - Praha
2019-09-12 - ŽLUVA-IMPOEXPO spol. s r.o. - annonce.cz
Společnost ŽLUVA-IMPOEXPO spol. s r. o., zabývající se dovozem kvalitních vín a delikates, hledá obchodního zástupce pro střední Čechy. Živnostenský list podmínkou. Volejte na tel. číslo (***) ***-****, (***) ***-**** nebo zasílejte životopis na e-mail níže

Obchodní zástupci - Jindřichův Hradec
2019-09-10 - Grafton Recruitment s.r.o. - annonce.cz
Hledáme aktivního člena do našeho týmu, který je variabilní, komunikativní a má tah na branku. Rádi se s Vámi setkáme na osobním pohovoru, kde Vám předáme veškeré informace o nabízené pozici. Nabízíme: volnou pracovní dobu přísun kontaktů z centrály společnosti ...

Obchodní zástupce - Praha
2019-09-11 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
...která vstupuje na český trh, a zabývá se vývojem a výrobou tepelných čerpadel, hledáme vhodného kandidáta / kandidátku na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE: * Vytvoření distribuční sítě * Mapování trhu a konkurence * Hledání nových klientů a navazování... (40000 - 50000 Kč)

Obchodní zástupce - Moravskoslezský kraj
2019-09-11 - Grafton Recruitment s.r.o. - annonce.cz
Co bude Vaší náplní práce? Především vyhledávání nových obchodních příležitostí a prodej obalových a izolačních materiálů po celé ČR. V terénu se budete pohybovat dva dny v týdnu, zbytek pracovní doby, která je pevná, budete trávit v kanceláři nedaleko Ostravy. Kromě akvizice...

Obchodně technický zástupce - Praha
2019-09-11 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Máte zkušenosti ve stavebnictví a jste dobrý obchodník? Máme pozici pro Vás. Pro společnost, která působí v oblasti stavební chemie, hledáme kandidáta na pozici: Obchodně technický zástupce pro ČR Co bude Vaší náplní práce: * aktivní vyhledávání nových obchodních... (25000 Kč)

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE FMCG - Olomouc
2019-09-12 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Pozor! Vstupujeme na trh s novým produktem a pro Olomoucký kraj hledáme Obchodního zástupce. - Váš segment bude tradiční trh - budete si sami organizovat vlastní čas - denně se budete pohybovat v terénu Requirements: - praxe ve FMCG velká výhoda - znalost Olomouckého...

Brno - obchodník/ce - Jihomoravský kraj
2019-09-16 - Clarima, s.r.o. - profesia.cz
Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti Rozšiřujeme tým a hledáme OBCHODNÍKA/CI pro oblast Brna a celé jižní Moravy. Co u nás budete dělat?• Budete v první řadě provádět akvizici a vyhledávat nové potenciální zákazníky. • Prodávat... (25000 - 50000 Kč)

Obchodní zástupce - Plzeňský kraj
2019-09-08 - ManpowerGroup s.r.o. - profesia.cz
...Popis pozice - Komunikace s externími zákazníky jak telefonicky tak osobně - Akvizice nových obchodních příležitostí - Prezentace služeb a produktů u zákazníka - Zpracovávání dokumentace, smluv a agendy - Vypracovávání cenových nabídek, uzavírání obchodních...

Obchodní asistentka - Kroměříž
2019-09-13 - Jobs Contact Consulting, s.r.o - profesia.cz
Náplň práce: komunikace se zákazníky kalkulace cenových nabídek příprava podkladů pro zakázku příprava objednávek vedení denní administrativy zakázkové kanceláře Požadujeme: znalosti a odbornost na úrovni středoškolského vzdělání zodpovědnost...

Obchodník - automatizace - Moravskoslezský kraj
2019-09-04 - Advantage Consulting, s.r.o. - profesia.cz
...Základní informace Jste zkušený obchodník a orientujete se v oblasti automatizace a řídicích systémů? Máte vzdělání v oboru elektro a domluvíte se anglicky? Chcete se stát součástí významné a inovativní společnosti? Pokud ano, reagujte na pracovní pozici OBCHODNÍK... (40000 - 65000 Kč)

Obchodník s realitami - Nové Město, Praha
2019-09-02 - PATOMA HOLDING, a.s. - profesia.cz
...Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti Zajímáte se o nemovitosti? Přitahuje Vás svět obchodu? Chcete poskytovat kvalitní služby? Pokud jste na všechny otázky odpověděli (45000 - 100000 Kč)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.