CzechSlovakEnglish
Create a new account

INDIRECT NÁKUPCA - Bratislava
2019-09-06 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
...te skúsenosť z výrobného prostredia a chcete pracovať priamo v centre jedných z najkrajších budov v Bratislave tak poďte pracovať ako NÁKUPCA SLUŽIEB pre nášho klienta. Za čo budete zodpovedať? - Zodpovednosť za nákup služieb pre výrobné závody v Európe - Vyjedná... (1800 - 2500 €)

86 jobs found.

INDIRECT NÁKUPCA - Bratislava
2019-09-06 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
...te skúsenosť z výrobného prostredia a chcete pracovať priamo v centre jedných z najkrajších budov v Bratislave tak poďte pracovať ako NÁKUPCA SLUŽIEB pre nášho klienta. Za čo budete zodpovedať? - Zodpovednosť za nákup služieb pre výrobné závody v Európe - Vyjedná... (1800 - 2500 €)

Strategický nákupca - Bratislava
2019-09-16 - BALANCED HR s.r.o. - jobangels.co
Vytváranie stratégie získavania zdrojov v oblasti údržby Hodnotenie dlhodobých položiek plánovania, realizácie dopytu, analýza trhu, výber dodávateľov Zodpovednosť za vytvorenie a udržanie ročného plánu nákupu, stredno a dlhodobé plánovanie v súlade s obchodnými partnermi... (2500 €)

NÁKUPCA S NEMECKÝM JAZYKOM - Bratislava
2019-08-30 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Láka Vás možnosť podporovať oddelenie medzinárodného nákupu? Chceli by ste pri práci aktívne využívať nemecký a anglický jazyk? Ak áno, jedinečná príležitosť čaká práve na Vás. Náplňou Vašej práce bude: - Spracovanie nákupných požiadaviek - Práca v interných portáloch... (1100 - 1200 €)

Strategický nákupca / Category manažér - Bratislava
2019-09-16 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
...skupinovej úrovni * orientácia na nákup servisných služieb pre výrobné technológie * monitoring a analýza trhu * podpora operatívnych nákupcov pri vyjednávaní podmienok * príprava a sledovanie budgetu v oblasti nákupu danej kategórie * predikcie v oblasti nákupu kategórie (... (2500 €)

INDIRECT NÁKUPCA (Ref. č.: 1-30-33372/PF) - Bratislava
2019-09-14 - Grafton Slovakia s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...te skúsenosť z výrobného prostredia a chcete pracovať priamo v centre jedných z najkrajších budov v Bratislave tak poďte pracovať ako NÁKUPCA SLUŽIEB pre nášho klienta. Za čo budete zodpovedať? - Zodpovednosť za nákup služieb pre výrobné závody v Európe - Vyjednávanie s... (1800 €)

Nákupca komponentov - Dúbravy, Banskobystrický kraj
2019-09-16 - Slavia Production Systems a.s. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Príprava podkladov pre včasný nákup. Dopytovanie cien a dodacích termínov. Jednanie o projektových cenách, vrátane kontroly ceny. Kontrola špecifikácií. Kontrola naskladnenia v požadovaných termínoch, kontrola skladu... (840 €)

Materiálový nákupca - Bánovce nad Bebravou
2019-09-02 - SPPP Slovakia s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - objednáva vstupný materiál (surové diely, farby) na základe informačného systému SAP a interných evidenčných zoznamov pre výrobný proces, zasiela výhľady na základe odvolávok, - vypracováva rozvrhnutia dodávok (termíny,... (1000 €)

Nákupca - Šelpice, Trnavský kraj
2019-09-13 - Pokora, n.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - Pravidelné vykonávanie nákupov potravín potrebných pre plynulý chod firmy, vytváranie zásob tovaru - Sledovanie letákov a akcií - Komunikácia s dodávateľmi, odberateľmi a externými partnermi - Spracovanie inventúr, ... (840 €)

Nákupca - Košice - Šaca
2019-08-28 - POTRUBIE, a.s. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - Kontakt s dodávateľmi, - asistencia pri spracovaní cenových ponúk, - objednávanie materiálu podľa materiálových rozpisiek, - administratívna práca. ... (800 €)

Nákupca - Nové Mesto nad Váhom
2019-09-12 - ML Produktion, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - Samostatná činnosť v oblasti nákupu v pridelených produktových skupinách - Vyhľadávanie nových dodávateľov - Vedenie rokovaní, uzatváranie zmlúv a vyjednávanie s dodávateľmi - Vystavovanie objednávok na služby, výrobn... (1100 €)

Nákupca - Nové Mesto nad Váhom
2019-09-06 - Masterwork Corp s. r. o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - Riešenie dopytov, reklamácií, cenových rozdielov, - aktívne vyhľadávanie nových dodávateľov, - zabezpečovanie potrieb a nákup materiálu, vystavovanie objednávok, - hodnotenie dodávateľov, - komunikácia s oddelením... (1050 €)

Indirect Tax - Senior Manager / Director - Slovensko
2019-09-15 - KPMG - kpmgglobalcareers.com
...Are you an experienced Indirect Tax professional? Are you working abroad and interested in moving home to Ireland? Do you thrive in a busy, fast-paced environment? Whatever your reason is for wanting to look for a new job, joining the Indirect Tax group in KPMG...

Nákupca, Logistik - Liptovský Mikuláš
2019-09-11 - FIVING, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - zabezpečovanie objednávok a dodávok komponentov za najvýhodnejších podmienok, v požadovanej kvalite a v termíne podľa plánu výroby - získavanie cenových ponúk a ich vyhodnocovanie - vystavovanie objednávok v podnikovom... (1100 €)

Nákupca automobilov - Nitra - Nitra
2019-08-24 - Aaa Auto - Aaa Auto
Hľadáme kolegu s dobrou znalosťou mechaniky automobilov a organizačnými schopnosťami. Budete sa priamo spolupodielať na fungovaní pobočky jednej z najdynamickejších firiem na trhu. Vaša pracovná náplň bude: prehliadka a testovanie automobilov od zákazníkov, ktorí u nás ...

Junior Nákupca - Levice
2019-09-09 - Adecco - adecco.sk
...Junior Nákupca Miesto práce Levice Druh pracovného pomeru plný úväzok Termín nástupu dohodou Základná zložka mzdy (brutto) od 900 € (Brutto), na základe skúsenosti Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Pre nov... (900 €)

Nákupca - Prešovský kraj
2019-08-23 - Lugera & Maklér spol. s r.o. - begin.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: - Vyhľadávanie najvýhodnejších dodávateľov surovín a tovarov - Vyjednávanie podmienok a nákup surovín do výroby a predajných položiek - Objednávanie zazmluvneného a plánovaného množstva surovín do výroby a tovaru - Kontrola ...

Nákupca pre výrobnú spoločnosť - Michalovce
2019-08-23 - Lugera & Maklér spol. s r.o. - begin.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: * zodpovednosť za spracovanie nákupných požiadaviek, za vytváranie a správnosť objednávok * výber vhodných dodávateľov a zabezpečenie procesu pri výbere dodávateľa * zodpovednosť za kontrolu nákladov a sledovanie cien jednotliv...

Junior nákupca - Levice
2019-08-26 - Lugera & Maklér spol. s r.o. - begin.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: * Komunikácia s dodávateľmi zo zahraničia * Vyhodnotenie ponúk na nákup materiálu * Nákup plastových dielov a komponentov pre automotive výrobu * Spolupráca s inými oddeleniami v rámci spoločnosti Doplňujúce požiadavky: ...

Nákupca s miestom výkonu práce v Čadci - Čadca
2019-08-19 - SUMMIT AUTOTECH Slovakia DCA s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 730 € za mesiac Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 30. 8. 2019 Dátum poslednej aktualizácie: 30. 8. 2019 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12 Pracovná oblasť: Stroj... (730 €)

Nákupca obchodného tovaru 571300 - Bratislava
2019-08-17 - Saint-Gobain - saint-gobain.com
Position description ČO BUDE TVOJOU ÚLOHOU? Sumarizuje požiadavky zákazníckeho servisu (ZS) na tovar, kompletizuje ich na ucelené kamiónové objednávky, informuje ZS o dodacích termínoch a podmienkach dodania, Komunikuje s dodávateľom tovaru o termínoch výroby, dostupnosti...

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.