CzechSlovakEnglish
Create a new account

IT Tester - Bratislava
2019-08-08 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Máš skúsenosti s manuálnym testing a chuť urobiť si ISTQB certifikát? Aktuálne mám otvorenú pozíciu testera, na ktorej ti s týmto certifikátom veľmi radi pomôžeme. Náplň práce: - Testovanie podľa User stories - Vykonávanie testov - Spúšťanie a vyhodnocovanie testov -... (1400 - 1600 €)

2120 jobs found.

IT Tester - Bratislava
2019-08-08 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
...pracovať pre jednu z popredných firiem podieľajúcich sa na vývoji IT riešení pre finančné služby a insurance odvetvie? Hľadáte medziná......správne! Ponúkame Vám možnosť uplatniť sa na pozícii manuálneho testera v spoločnosti s rodinnou atmosférou. Hlavné zodpovednosti: -... (1400 - 1600 €)

IT tester - Bratislava
2019-07-26 - Aliter Technologies, a.s. - Aliter Technologies, a.s.
...a školení - prístup k novým technológiám popredných nadnárodných IT spoločností - práca v dynamickom tíme Požiadavky na zamestnanca......- 2 Osobnostné predpoklady a zručnosti - skúsenosti s prácou testera aspoň 2 roky - skúsenosť s testovaním webových stránok výhodou... (1200 €)

IT Tester - Bratislava
2019-07-19 - Grafton Recruitment Slovakia s.r.o. - informatici.sk
...pracovať pre jednu z popredných firiem podieľajúcich sa na vývoji IT riešení pre finančné služby a insurance odvetvie? Hľadáte medzin......správne! Ponúkame Vám možnosť uplatniť sa na pozícii manuálneho testera v spoločnosti s rodinnou atmosférou. Hlavné zodpovednosti: vykon... (1400 - 1600 €)

IT Analytik a Tester - Banská Bystrica
2019-07-25 - softigo s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Komunikácia s budúcimi užívateľmi systému a identifikovanie ich potrieb. Dokumentovanie požiadaviek zákazníkov a následné vypracovávanie analýz podľa ich požiadaviek. Zabezpečovanie testovania funkčnosti navrhovaných softv... (1500 €)

IT tester špecialista - Bratislava
2019-08-17 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
...Chcete pracovať pre švajčiarsku spoločnosť podieľajúcej sa na vývoji IT riešení pre finančné služby a poistovne? Hľadáme IT tester špecialistu pre medzinárodné projekty. Príležitosť pripojiť sa k tímu testerov s dlhoročnými skúsenosťami. Spoločnosť si cení tímovosť a ponúka... (1500 €)

IT Tester - Bratislava
2018-10-19 - Greyson Consulting s.r.o - Greyson Consulting s.r.o
IT Tester Bratislava Job description Ako Tester, budeš pracovať v tíme na rôznych projektoch našich klientov. Budeš mať jedinečnú príležitosť učiť sa novým veciam pod vedením senior lídrov, rozvíjať svoje odborné znalosti a prispieť k niečomu novému a zaujímavé... (1100 €)

IT Tester - Bratislava
2019-08-12 - Grafton Slovakia, s.r.o. - job.sk
...pracovať pre jednu z popredných firiem podieľajúcich sa na vývoji IT riešení pre finančné služby a insurance odvetvie? Hľadáte medziná......správne! Ponúkame Vám možnosť uplatniť sa na pozícii manuálneho testera v spoločnosti s rodinnou atmosférou. Hlavné zodpovednosti: -... (1400 - 1600 €)

IT tester - Bratislava - Nové Mesto
2019-08-14 - CE CyberSecurity Center, s.r.o. - istp.sk
...mieste Náplň (druh) práce - presale aktivity v odvetví kyberbezpečnosti, - komunikácia s potenciálnymi zákazníkmi a tímom IT testerov firmy, - hľadanie nových zákazníkov a podpora existujúcich, - príprava podkladov a dohadovanie technických podmienok spolupráci... (1250 €)

IT tester - Bratislava - Nové Mesto
2019-07-24 - CE CyberSecurity Center, s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: IT a telekomunikácie Náplň (druh) práce - presale aktivity v odvetví......čnosti, - komunikácia s potenciálnymi zákazníkmi a tímom IT testerov firmy, - hľadanie nových zákazníkov a podpora existujúcich, - prí... (1250 €)

IT Tester - Bratislava
2019-08-16 - Greyson Consulting s.r.o - Greyson Consulting s.r.o
IT Tester Bratislava Popis práce Ako Tester, budeš pracovať v tíme na rôznych projektoch našich klientov. Budeš mať jedinečnú príležitosť učiť sa novým veciam pod vedením senior lídrov, rozvíjať svoje odborné znalosti a prispieť k niečomu novému a zaujímavému.Tvoje... (1100 €)

IT Tester - Bratislava
2019-02-27 - HeadStream, s.r.o - HeadStream, s.r.o
Popis pozície - Práca v mladom kolektíve firmy zabezpečujúcej služby súvisiace s vydávaním platobných kariet, správou a spracovaním kartových transakcií pre dcérske banky v rámci bankovej skupiny Raiffeisen Bank International. - Príprava a správa prostriedkov pre testovanie...

IT tester (Junior/Medior/Senior) - Bratislavský kraj
2019-07-26 - Balanced HR s.r.o. - balanced-hr.com
...aplikácie vykomunikovať prípadné chyby zodpovednosť za manuálne i automatické testovanie koordinovať prácu menšej skupinke testerov, spolupracovať s analytikmi podieľať sa na rozvoji automatických testov, pri výbere technológie  Iné výhody Požiadavky... (1400 €)

IT tester - Bratislava - Ružinov
2019-07-06 - Quality Assurance and Testing Services s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...ponuky: 21. 6. 2019 Dátum poslednej aktualizácie: 21. 6. 2019 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: IT a telekomunikácie Náplň (druh) práce - test automation of Web and Mobile application using leading test automation tools (e.g. HP... (1500 €)

IT Analytik a Tester - Banská Bystrica
2019-07-10 - softigo s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...ponuky: 24. 7. 2019 Dátum poslednej aktualizácie: 25. 7. 2019 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: IT a telekomunikácie Informácie o sprostredkovaní: Termín výberového konania:23. 8. 2019 Náplň (druh) práce Komunikácia s budúcimi užívateľ... (1500 €)

Test analyst - software tester - Bratislava
2019-08-15 - Krone Consulting s.r.o. - jooble
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Čo od Teba očakávame? • angličtinu na úrovni B2 nutnosť, nemčina výhoda • znalosť JIRA, alebo HP ALM(Quality center), prípadne iné defekt tracking nástroje • SQL nutnosť, SOAP UI výhoda • ISTQB certifikácia výhoda, ale vieš si ju... (1200 €)

IT tester na medzinárodné projekty - Bratislava
2019-08-05 - Synergie - Synergie
Náplň práce Máš skúsenosť na testerskej pozícii a chceš sa ďalej v tejto oblasti posúvať? Momentálne hľadáme automatizovaného testera na medzinárodné projekty v oblasti CRM systémov. V prípade, ak hľadáte nové skúsenosti, dajte nám čo najskôr vedieť. O čom bude tvoja práca...

IT tester špecialista - Informačné technológie - Bratislava
2019-08-15 - SYNERGIE SLOVAKIA - pozripracu.sk
...Chcete pracovať pre švajčiarsku spoločnosť podieľajúcej sa na vývoji IT riešení pre finančné služby a poistovne? Hľadáme IT tester špecialistu pre medzinárodné projekty. Príležitosť pripojiť sa k tímu testerov s dlhoročnými skúsenosťami. Spoločnosť si cení tímovosť a ponúka...

Automation tester - Bratislava
2019-08-16 - Grafton Recruitment Slovakia s.r.o. - informatici.sk
...Ponuka personálnej agentúry uverejnená dňa 16.08.2019. Referenčné číslo 584936. Ponuka zaradená v kategórii IT - vývoj softvéru, pracovné pozície: Tester. Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer, druh mzdy Iná / dohodou. Termín nástupu dohodou, ponúkaný plat 1 800... (1800 - 3000 €)

QA Engineer- IT Tester, Bratislava alebo Košice - Košice
2019-06-21 - Grain Slovakia S.R.O. - Grain Slovakia S.R.O.
Náplň práce ~Inžinier kvality je zodpovedný za vývoj a udržiavanie technickej a prevádzkovej integrity produktov a služieb Excentus prostredníctvom automatizačných technológií. ~Zodpovednosť za vykonávanie povinností zabezpečenia kvality počas celej životnosti projektu ... (2000 - 3000 €)

Tester/ Junior Software Developer - Bratislava
2019-08-17 - Zurich Insurance Company Ltd, organizačná zložka - jobangels.co
Do you like making sure that things are working as they should? Are you not afraid of a non-standard programming language used for coding? We can offer you the role when you can use all of that! - Develop and maintain the system code as part of an Agile (Scrum) team using...

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.