CzechSlovakEnglish
Create a new account

Administratívny pracovník - Pezinok
2019-08-05 - Insia - S s.r.o. - top-prace.sk
...Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Práca vhodná pre vysokoškolských študentov, je možné ju vykonávať popri škole. Administratívne práce v oblasti poisťovníctva, nahrávanie a scanovanie zmlúv do systéme, sledovanie platieb poistného, evidencia klientov atď. Požiadavky... (750 - 950 €)

2841 jobs found.

Administratívny pracovník - Pezinok
2019-08-05 - Insia - S s.r.o. - top-prace.sk
...Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Práca vhodná pre vysokoškolských študentov, je možné ju vykonávať popri škole. Administratívne práce v oblasti poisťovníctva, nahrávanie a scanovanie zmlúv do systéme, sledovanie platieb poistného, evidencia klientov atď. Požiadavky... (750 - 950 €)

Administratívny/a pracovník/a - Slovensko
2019-08-16 - Rouvia - jooble
Hľadáme asistenta/asistentku na čiastočný úväzok 2-3 hod./týždenne, 3 až 5 dní v týždni Práca je nielen pre ženy ale aj mužov,študentov,mamičky Zaujímavá náplň práce,finančné ohodnotenie v prípade obojstrannej spokojnosti možný aj kariérny postup Možnosť zvýšenia kvalifik... (200 - 800 €)

Administratívny pracovník - Prešovský kraj
2019-08-16 - Rouvia - jooble
Administratíva, komunikácia so zákazníkmi , cudzie jazyky vítané, 18 rokov Stredná škola Vysoká škola Vytváranie ponuky práce na stránkach,pozývanie a dojednávanie osobných pohovorov,zúčastnenie sa na pohovoroch,zaškolenie,dostanete podklady na prácu V prípade z... (500 - 900 €)

Administratívny pracovník - Košice
2019-08-08 - Rouvia - jooble
Výpomoc v kancelárií Voľná pracovná doba v zabehnutej spoločnosti v Košiciach Práca je na určité dni a hodiny Hľadáme ľudí,ktorí sú zodpovední,komunikatívni,cieľavedomí,majú chuť pracovať a pomáhať ľuďom Kontaktujte nás a dohodnite si osobný pohovor (100 - 500 €/týž)

Administratívny pracovník - Sabinov
2019-08-07 - VaV Akademy - jooble
Premýšľate kde a ako začať svoju kariéru? Spoločnosť V a V Akademy, hľadá šikovného administratívneho asistenta na svoju pobočku do Sabinova. Pracovná činnosť: Absolvent VŠ (ak si doteraz ešte nevyužil/a možnosť absolventskej praxe cez UPSVaR, máš menej ako 26 rokov a nebol... (520 - 630 €)

Administratívny pracovník / Asistent vedúceho - Košice
2019-08-09 - Ing. Matej Rezničák - jooble
Náplň (druh) práce: V našom tíme ponúkame možnosť získať teoretické a praktické zručnosti v oblasti marketingu, personalistiky, financií a riadenia ľudských zdrojov. Uvedené zručnosti získate pomocou špecializovaného systému zaškoľovania, ktorý je úplne bezplatný. Ako jeden... (800 €)

Administratívny pracovník - Absloventská prax - Prešovský kraj
2019-08-01 - VaV Akademy - jooble
...zamestnanca: Stredné odborné vzdelanie Podmienky práce: - Príjemné vystupovanie a prejav (osobný, telefonický), - Kladný vzťah k administratívnej práci, - Znalosť MS Office, - obsluha kancelárskych zariadení, - Pomocné práce, administratívne práce - Komunikatí... (133 - 260 €)

Administratívny pracovník-Brigáda - Košice
2019-07-24 - Rouvia - jooble
Požiadavky na zamestnanca: Komunikatívnosť, chuť pracovať, práca s počítačom Podmienky práce: flexibilný pracovný čas, na dohodu Pracovná činnosť:​ osobná administratívna činnosť, e-mailová a telefónna komunikácia. (200 - 800 €)

Administratívny pracovník - Sabinov
2019-08-15 - Unique - plus s.r.o. - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce administratívna činnosť Pracovné miesto vhodné aj pre zdravotne postihnutého Pracovné podmienky ~ Pracovný čas: od 9:00... (624 €)

Administratívny pracovník - Hurbanovo, Nitriansky kraj
2019-08-13 - Znalecká organizácia, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Spracovanie dokladov. Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa Ponúkané výhody prémie podľa výkonnosti ... (520 €)

Administratívny pracovník - Michalovce
2019-08-12 - Ing. Lenka Hudáková - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Administratívna činnosť, komunikácia s klientmi - uchádzačmi o zamestnanie. Komunikácia s partnermi z nemecky hovoriacich krajín. Je potrebné ovládať nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni.... (580 €)

Administratívny pracovník - Giraltovce, Prešovský kraj
2019-08-12 - PROIL d.o.o. organizačná zložka zahraničnej osoby - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Objednávání dopravy, vystavování potřebných dokumentů, evidence a kontrola přijatých dokumentů, příprava podkladů pro celní deklaraci, interní komunikace se zpracovatelskými závody. ... (500 €)

Administratívny pracovník - Prešov
2019-08-12 - Františka Straková - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Využívaš pri svojej práci analýzu potrieb klienta a hovorí ti niečo výraz cross-selling? Rád komunikuješ s ľuďmi a vieš im navrhnúť tie správne riešenia? Ak áno, jednotka na trhu Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s. hľ... (900 €)

Administratívny pracovník - Nové Mesto nad Váhom
2019-08-02 - Milan Turkovič Autodoprava-Turek - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Náplň práce, právomoci a zodpovednosti • Spracovanie agendy súvisiacej s prepravou, koordinácia a kontrola plnenia objednávok • Administrácia a kontrola aktuálnosti dokladov a certifikátov a zadávanie dát do systému •... (900 €)

Administratívny pracovník - Bratislava - Staré Mesto
2019-08-14 - Centrum vedecko-technických informácií Slovenskej republiky - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Asistencia pri organizovaní odborných seminárov a podujatí. Realizácia prieskumu trhu pre obstaranie tovarov a služieb súvisiacich s organizáciou podujatí a riešením projektovej agendy. Administratíva spojená s projektami... (800 €)

Administratívny pracovník - Lietavská Lúčka, Žilinský kraj
2019-08-16 - Pavol Hoferica - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Pracovná pozícia zahŕňa: - evidencia dodacích listov a faktúr - servisné oddelenie /opravy osobných, nákladných automobilov, strojovej mechanizácie/ - objednávanie náhradných dielov, olejov - evidencia spotreby olejov ... (750 €)

Ekonomicko-administratívny pracovník - Stará Turá, Trenčiansky kraj
2019-08-16 - T-štúdio, s.r.o. - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Ekonomicko-administratívny pracovník Vedenie podvojného účtovníctva, mzdová a personálne agenda, fakturácia. Pracovné podmienky Pracovn... (800 €)

Administratívna pracovníčka/Administratívny pracovník - Bratislava
2019-08-16 - STRABAG Property and Facility Services s.r.o. - istp.sk
...základe pracovných listov • aktualizáciu harmonogramov v programe Excel • kontrolu záznamov a vedenie evidencie prác • administratívne práce • skladové hospodárstvo • telefonickú a mailovú komunikáciu so zákazníkom • vedenie pridelenej agendy • skenovanie... (800 €)

Administratívny pracovník - Brzotín, Košický kraj
2019-08-13 - CMF Slovakia s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Práca v systéme Helios Orange, vystavovanie faktúr zákazníkom, evidencia došlých faktúr, triedenie dokladov a ich archivácia, skenovanie dokladov, vybavovanie firemnej korešpondencie, príprava prehľadov, iné pomocn... (350 €)

Administratívny pracovník - Bratislava - Rača
2019-08-15 - Základná škola s materskou školou Jána Ámosa Komenského, Hub... - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Pomocné administratívne práce v zariadení školského stravovania. Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa Pracovné podmienky Pracovn... (600 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.