CzechSlovakEnglish
Create a new account

Práca v sklade s automobilovými súčiastkami - Senec
2019-10-10 - Proplusco spol. s r. o. - proplusco.sk
...Krátky popis Máš rád auta a všetko čo k tomu patrí? Máme pre teba dlhodobú brigádu v sklade s autodielmi. Tvojou úlohou bude pomocou skenera naskladňovať a vyskladňovať súčiastky. Pracujú sa ranné a poobedné zmeny od pondelka do piatka. Ak ťa táto ponuka zaujala, kontaktuj... (4,5 €/hod)

898 jobs found.

Práca v sklade s automobilovými súčiastkami - Senec
2019-10-10 - Proplusco spol. s r. o. - proplusco.sk
...Krátky popis Máš rád auta a všetko čo k tomu patrí? Máme pre teba dlhodobú brigádu v sklade s autodielmi. Tvojou úlohou bude pomocou skenera naskladňovať a vyskladňovať súčiastky. Pracujú sa ranné a poobedné zmeny od pondelka do piatka. Ak ťa táto ponuka zaujala, kontaktuj... (4,5 €/hod)

Skladník - Rakúsko
2019-10-14 - PI - JOBS GmbH - jooble
Požiadavky na zamestnanca: ~aktívna nemčina ~skúsenosti s prácou v sklade ~vlastné auto + VP sk. B Podmienky práce: ~rakúska pracovná zmluva na dobu neurčitú ~soc. a zdrav. poistenie hradené zamestnávateľom ~13. a 14. plat ~ubytovanie zabezpečené za poplatok... (1900 €)

Skladník - Rakúsko
2019-10-14 - PI - JOBS GmbH - jooble
...Podmienky práce: ~rakúska pracovná zmluva ~13. a 14. plat ~ubytovanie za poplatok zabezpečené ~pracovná doba pondelok - piatok (víkendy voľné) Pracovná činnosť:​ ~práca v sklade (čiastočne aj chladenom) ~chystanie objednaného tovaru na palety podľa dodacích listov... (1900 €)

Skladník s NJ - Nemecko
2019-10-08 - Silverhand - jooble
Vaše úlohy: - komisionovanie tovaru - zaskladňovanie / vyskladňovanie tovaru - práca na 3 zmeny - nemčina úroveň min B1 Váš profil: - PODMIENKA - komunikatívna znalosť nemčiny minimálne úroveň B1 (bude telefonicky overená!) - samostatná práca - komunikatívny, iniciat... (1100 - 1200 €)

Pracovník v sklade - Nemecko
2019-10-08 - Silverhand - jooble
Vaše úlohy: - práca v sklade Váš profil: - PODMIENKA komunikatívna znalosť nemčiny (bude telefonicky overená našim pracovníkom) - manuálna zručnosť - prax v odbore - fyzická zdatnosť - vlastné auto podmienka - samostatná práca - komunikatívny, iniciatívny,... (1300 €)

Manipulant, skladník - Bratislava - Devínska Nová Ves
2019-10-14 - EUROTRADE - SR a.s. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: ~práca s PC výhodou ~SOU, výučný list výhodou ~fyzická zdatnosť, pracovitosť ~férový prístup Pracovná činnosť:​ manipulácia tovaru v halách, práca so skenerom manipulácia s tovarom v skladoch, nakladanie komponentov podľa protokolu do... (814 €)

Skladník s vzv - Bratislava
2019-10-14 - EUROTRADE - SR a.s. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: ~predchádzajúca skúsenosť s prácou na vzv alebo cxc ~vodičský preukaz sk. B ~dobrý zdravotný stav ~manuálna zručnosť, presnosť, dôslednosť ~férový prístup Pracovná činnosť:​ ~zásobovanie liniek vozíkom Benefity: ~zaujímavá práca... (808 €)

Skladník - Bratislava
2019-10-15 - M.S.LEM, s.r.o. - ponuky.sk
...schopnosť práce v tíme Jedná sa o manuálnu prácu, preto očakávame uchádzačku / uchádzača s dobrým zdravotným stavom. Nepožadujeme prax v sklade, zaučíme. Kontakt M.S.LEM, s.r.o. Email: zivotopis ****@*****.*** @ kariera-praca.sk Aktualizované 15.1... (700 €)

Skladník - Banská Bystrica
2019-10-14 - VEMAC trade & Gastro s.r.o. - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Práca v sklade s potravinami. Štandardná práca, ktorá obsahuje naskladnenie tovaru, expedíciu, sledovanie skladových zásob, záruk, dodržiavanie čistoty v sklade, zaznamenávanie v zmysle platnej legislatívy. Zastupovanie na... (780 €)

Skladník - Uhorská Ves, Žilinský kraj
2019-10-12 - ESOX - PLAST, s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...daj materiálu na spracovanie do výroby, - balenie hotových výrobkov podľa baliacich predpisov, - zvážanie hotových výrobkov z výroby do skladu, - zaskladnenie hotových výrobkov do skladových lokácií, - evidencia toku materiálov a výrobkov do informačného systému. Pracovné... (3,4 €/hod)

Skladník - Dubnica nad Váhom
2019-10-14 - Matador Group - Matador Group
...ácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Vystavuje sprievodnú dokumentáciu pri výdaji a príjme materiálu z/do skladu, spolupracuje pri riešení nezhôd( reklamácií) s referentom nákupu, zodpovedá za prebratie dodaného a vydaného materiálu z/do skladu v...

Skladník - Levice
2019-10-14 - SCITEC NUTRITION, s.r.o. - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - fyzické preberanie tovaru dodaného do skladu, kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov - kategorizácia, oceňovanie a označovanie tovaru pri prevzatí, ukladanie a skladovanie tovaru - príprava a výdaj... (700 €)

Skladník - Tovarníky, Nitriansky kraj
2019-10-07 - TOZAN EU, a. s. - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - Pracovník v sklade (skladník) zabezpečuje fyzický príjem tovaru do skladu, jeho skladovanie a fyzický výdaj zo skladu. - Vykonáva inventúry a umiestňuje tovar do regálov na to určených. - Obsluhuje vysokozdvižné vozíky... (700 €)

Skladník - Rajecká Lesná, Žilinský kraj
2019-10-01 - SANTA-TRANS.SK, s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...služby Náplň (druh) práce Chceš mať stabilné zamestnanie s pravidelným príjmom v rozvíjajúcej sa spoločnosti? Pridaj sa do nášho tímu v sklade! Hľadáme posily na dlhodobý pracovný pomer priamo pod spoločnosťou SANTA-TRANS.SK, s.r.o. Čo budeš robiť? • Jazdiť na vysokozdvižnom... (3,45 €/hod)

Skladník - Nové Mesto nad Váhom
2019-10-11 - PREMATLAK, a.s. - job.sk
Náplň práce - príjem a výdaj materiálu, - organizačné zabezpečenie činnosti skladu, - archivácia dodacích listov a faktúr, - výdaj výrobkov a tovaru zákazníkom, - dodržiavanie poriadku na pracovisku, - zabezpečenie prepravy tovaru a výrobkov prostredníctvom externých prepravcov...

Skladník - Senec
2019-10-15 - M.S.LEM, s.r.o. - ponuky.sk
Náplň práce – zabezpečenie prípravy tovarových objednávok podľa predložených dokladov a pokynov nadriadeného – expedícia pripravených objednávok – relokácia tovaru, obmena tovarových zásob – fyzická inventúra tovaru, účasť Druh pracovného pomeru hlavný pracovný pomer... (600 €)

Skladník - Banská Bystrica
2019-10-08 - DORA Gastro Slovakia, a. s. - kariera.zoznam.sk
...dzky surovinami a materiálom, zhromažďuje podklady k reklamačnému konaniu a vybavuje reklamácie, vykonáva pravidelné mesačné uzávierky skladu, spolupracuje pri zostavovaní jedálnych lístkov, dodržiava predpisy a nariadenia vzťahujúce sa k jeho vykonávanej činnosti, podľa prí... (660 €)

Skladník - Nitra
2019-10-14 - PaletExpress, s.r.o. - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Skladovacie práce, manipulácia v sklade Pracovné podmienky Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno Požiadavky na... (625 €)

Skladník - Bratislava
2019-10-15 - M.S.LEM, s.r.o. - ponuky.sk
Náplň práce Náplň práce: • Práca na pokladni obchodného domu • Zodpovednosť za zverenú hotovosť • Obsluha a komunikácia so zákazníkmi Druh pracovného pomeru hlavný pracovný pomer Ponúkaný plat 750 Iné výhody Ponúkame: • Perspektívne a stabilné zamestnanie... (750 €)

Skladník - Bratislava - Staré Mesto
2019-10-15 - MS-TEK Trade s.r.o., organizačná zložka - istp.sk
Požiadavky na zamestnanca Požadované vzdelanie Neukončené základné vzdelanie (520 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.