CzechSlovakEnglish
Create a new account

LINUX ADMINISTRÁTOR - Bratislava
2019-08-08 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hľadáme skúseného Linux admina, ktorý chce pracovať v menšej spoločnosti a chce navrhovať vlastné technické riešenia. Pozícia je v menšej slovenskej IT/telco spoločnosti, ktorá vyvíja vlastné riešenia pre klientov. Skúsený admin má možnosť realizácie a vzdelávania sa. Ná... (2500 - 3000 €)

784 jobs found.

LINUX ADMINISTRÁTOR - Bratislava
2019-08-08 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hľadáme skúseného Linux admina, ktorý chce pracovať v menšej spoločnosti a chce navrhovať vlastné technické riešenia. Pozícia je v menšej slovenskej IT/telco spoločnosti, ktorá vyvíja vlastné riešenia pre klientov. Skúsený admin má možnosť realizácie a vzdelávania sa. N... (2500 - 3000 €)

Linux Administrátor - Bratislava - Ružinov
2019-08-05 - WebSupport, s.r.o. - istp.sk
...Chceš sa starať o jednu z najväčších infraštruktúr na Slovensku? Poď s nami rozvíjať (nielen) slovenský online svet. Práca na pozíciii Linux Administrátora prehĺbi tvoje znalosti o OS Linux, architektúre veľkých riešení a správe systémov, kde beží viac ako 160.000 domén. AKO... (1400 €)

UNIX/ Linux Administrator and Delivery Engineer - Bratislava
2019-08-23 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
...projektov? Jeden z nich je napr. aj v Indonézii. Pri práci budeš využívať cloud platformu AWS, Ansible a iné. Potrebná je znalosť UNIX/Linux administrácie. A ak rád cestuješ a spoznávaš novú kultúru, potom je tu príležitosť práve pre teba. Tvojou úlohou bude: * inštalá... (2500 €)

Linux System Administrator - Zvolen
2019-07-18 - THR Systems a.s. - jobkontakt.sk
-inštalácia a support Linux serverov a sieťových služieb -riešenie vzniknutých požiadaviek -administrácia prístupových práv -zálohovania dát -vykonávanie pravidelných systémových auditov Jedinečná profesionálna príležitosť v prostredí dynamicky sa rozvíjajúcej, stabilnej...

ICT Administrator II (for Linux) - Košice
2019-06-13 - T-Systems Slovakia - telekom.jobs
...General description ~ A Linux Administrator is an IT professional who bears tasks to maintain, establish and troubleshoot the issues within Linux OS. They provide support for IT infrastructure services on all hosted Linux operating system such as RedHat or SUSE. Linux... (730 €)

Linux System Administrator - Zvolen
2019-08-23 - THR Systems a.s. - job.sk
Náplň práce -inštalácia a správa Linux serverov -administrácia prístupových práv -zálohovania dát -vykonávanie pravidelných systémových auditov Požiadavky na zamestnanca Orientácia v operačnom systéme Linux. Práca v príkazovom riadku. Skúsenosti s konfiguráciou DNS, MAIL...

Linux Administrator II. - Košice
2019-08-05 - Deutsche Telekom Group - career16.sapsf.eu
Linux Administrator II. Posted: Aug 5, 2019 Location:Košice, Slovakia Company: Deutsche Telekom Group General description ~Independently check, execute, solve (where appropriate), and creates tickets (problem ticket, change management ticket,... (690 €)

Linux Application Administrator - Košice
2019-07-29 - Lugera - lugera.sk
- application administration for company´s proprietary applications - Linux OS and Java based (in Banking, Petrol, Journaling, Cash management, Monitoring platform) - 2nd Level Support regarding ICT and applications - Incident, change, request management process for applications... (1100 €)

ICT Administrator III. for Linux - Košice
2019-07-12 - Deutsche Telekom Group - career16.sapsf.eu
ICT Administrator III. for Linux Posted: 10-Aug-2019 Location:Košice, Slovakia Company: Deutsche Telekom Group Purpose ~Independently check, execute, solve (where appropriate), and creates tickets (problem ticket, change management ticket, incident... (850 €)

ICT Administrator III. for Linux/Windows - Košice
2019-07-12 - T-Systems Slovakia - telekom.jobs
Purpose ~ Independently check, execute, solve (where appropriate), and creates tickets (problem ticket, change management ticket, incident, delivery order (DO)) in order to maintain service to customers according to given quality KPIs and internal processes (INM, CHM,... (850 €)

Managed Services System Administrator (Linux) - Bratislava
2016-11-07 - Lenovo AP - Lenovo AP
...Degree Experience Required: 3 - 5 Years Travel Percent: 0 Position Description The successful candidate should have strong Linux system administrator skills and a strong background in HW/SW problem determination.  Some experience with SAP products is helpful, but not...

IT systémový administrátor - Košice
2019-08-21 - Nové technológie a služby, s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: • Administrácia Windows systémov a dalsich microsoft serverov • zucastnenie na návrhoch architektúry • Analýza a riešenie incidentov a požiadaviek Zoznámte sa s produktami, ktoré sú na našej stránke. Chcete ich podporovať u... (1000 - 1800 €)

Office administrator - Bratislava - Ružinov
2019-08-19 - Life Up s.r.o. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: chuť pracovať a učiť sa, samostatnosť, precíznosť, flexibilita, logické myslenie, spoľahlivosť, dôslednosť Podmienky práce: Pracovná ponuka vhodná pre študentov. Potrebujeme ťa 1-2x v týždni, na čase sa dohodneme Pracovná činnosť:​ Chce sa ti... (5 €/hod)

Application Administrator - Košice
2019-08-07 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
...zmien, monitoring, analýza problémov, vytváranie zmien / incidentov v SM9 Requirements: - min. 1 rok skúseností - technický prehľad v LINUX a WINDOWS - orientácia v Middleware, Network, Databases - ITIL znalosti Benefits: - športové aktivity - teambuildingy - lekári... (700 - 1200 €)

Linux consultant - Bratislavský kraj
2019-08-23 - BALANCED HR s.r.o. - jobangels.co
...zákazníkov podpora nasadených IT riešení správa a rozvoj operačných systémov, diagnostikovanie a riešenie technických problémov Unix/Linux administrácia diskových polí IBM, HP správa prostredí na platforme AIX, RHEL monitorovanie, vyhodnocovanie a ladenie výkonnosti systémov... (1500 €)

Linux System Administrator with DevOps Responsibilities - Bratislava - Ružinov
2019-07-23 - Tachyum s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...áce Maintain, upgrade and manage our software, hardware and networks with focus on Linux. Level: Experienced, Full Time Employee What youll be doing: Linux and Windows system administration Installing and configuring hardware, software and networks Monitoring system performance... (2900 €)

Network administrator - Bratislava
2019-08-08 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Staňte sa aj Vy súčasťou úspešného tímu: Vašou úlohou bude: - správa sieťovej infraštruktúry - správa CISCO zariadení - monitoring siete - riešenie neštandardných stavov - inštalácia VPN, IP telefónov - nastavovanie a spravovanie Wifi - údržba a aktualizácia siete... (1400 - 1800 €)

UNIX/ Linux Administrator and Delivery Engineer - Informačné technológie - Bratislava
2019-08-07 - SYNERGIE SLOVAKIA - pozripracu.sk
...projektov? Jeden z nich je napr. aj v Indonézii. Pri práci budeš využívať cloud platformu AWS, Ansible a iné. Potrebná je znalosť UNIX/Linux administrácie. A ak rád cestuješ a spoznávaš novú kultúru, potom je tu príležitosť práve pre teba. Tvojou úlohou bude: * inš...

DevOps administrator - Bratislava
2019-08-23 - Slovenská sporiteľňa - ekariera.sk
...hráč pracuješ na sebe a chceš byť IT profesionál zlepšovanie a hľadanie efektívnych riešení máš v DNA nechýba ti skúsenosť s Linuxom, Java aplikáciami a technológiami Zaujala ťa táto pozícia? Príď sa o tom neformálne porozprávať a dozvedieť viac. Na čo sa môž... (1800 €)

Systémový administrátor - Bratislava - Karlova Ves
2019-08-20 - MicroStep-MIS, spol. s r.o. - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Hľadáme Linux administrátora, ktorý vie konfigurovať Debian, CentOS, RedHat a zvláda inštaláciu a konfiguráciu rôznych sieťových služieb v Linuxe. Vie pracovať v tíme s kolegami a navzájom sa podporovať vo vykonávaní denn... (2000 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.