CzechSlovakEnglish
Create a new account

DLHODOBÁ BRIGÁDA V LOZORNE - Lozorno, Bratislavský kraj
2019-10-10 - Proplusco spol. s r. o. - proplusco.sk
Krátky popis Hľadáme mužov aj ženy na dlhodobú stabilnú brigádu v Lozorne. Náplň práce: - skenovanie balenie tovaru, - práca s ručným skenerom, - práca s paletovým vozíkom, - prenášanie tovaru, Práca na 2 zmeny. Požiadavky: Hľadáme ľudí ktorí môžu stabilne... (4,5 €/hod)

833 jobs found.

DLHODOBÁ BRIGÁDA V LOZORNE - Lozorno, Bratislavský kraj
2019-10-10 - Proplusco spol. s r. o. - proplusco.sk
...Krátky popis Hľadáme mužov aj ženy na dlhodobú stabilnú brigádu v Lozorne. Náplň práce: - skenovanie balenie tovaru, - práca s ručným skenerom, - práca s paletovým vozíkom, - prenášanie tovaru, Práca na 2 zmeny. Požiadavky: Hľadáme ľudí ktorí môžu stabilne... (4,5 €/hod)

Dlhodobá brigáda - upratovanie - Bratislava - Karlova Ves
2019-09-18 - HRAD - jooble
Hľadáme študentku denného štúdia SŠ/VŠ na upratovanie priestorov školy. Brigáda je každý pracovný deň 2 hodiny v poobedných alebo večerných hodinách podľa vzájomnej dohody. Životopis nám prosím zašlite na emailovú adresu: ****@*****.*** (5 €/hod)

Dlhodobá brigáda v RAČI - Bratislava
2019-10-14 - Proplusco spol. s r. o. - proplusco.sk
Krátky popis -vychystávanie tovaru na palety, práca so skenerom a paletovým vozíkom -pracuje sa od pondelka do piatku -nástupný plat 4,50€ brutto + bonusy za výkon -vyplácame týždenne na účet (4,5 €/hod)

Dlhodobá stáž pre študentov - Bratislava
2019-10-15 - GA Drilling a.s. - jobangels.co
Študuješ fyziku, prírodné, technické vedy alebo aj iné vedné disciplíny a chceš v budúcnosti spolupracovať vo vývoji a výskume unikátneho produktu? Ponúkame Ti možnosť dlhodobej stáže v našej firme. Nájdeš tu tvorivého ducha a odborných garantov, od ktorých sa môžeš učiť. Bude...

DLHODOBÁ BRIGÁDA V RAČI PRE ŠTUDENTOV - Bratislava
2019-10-14 - PROPLUSCO Services spol. s r. o. - brigada.sk
Hľadáme študentov na dlhodobú brigádu v sklade s knihami v Rači. Flexibilná pracovná doba Náplň práce: vychystávanie kníh, skenovanie kníh, balenie kníh. Mzda: 4 €/hod + Dochádzkový bonus. Mzda je vyplácaná týždenne! V prípade záujmu alebo pre viac info volajte na 0904 51... (4 €/hod)

Dlhodobá brigáda - upratovanie - Bratislava
2019-09-18 - HRAD SLOVAKIA, spol. s r.o. - brigada.sk
Hľadáme upratovačku na 2 hodiny denne 5 krát do týždňa. Brigáda je vhodná pre zodpovednú a pedantnú študentku strednej alebo vysokej školy denného štúdia z Bratislavy - Karlovej Vsi / Dlhé Diely. Odmena 5eur / hodinu na DoBPŠ. Dlhodobo a seriózne, práce je Bratislave... (5 €/hod)

Predavač v klenotách - Púchov (dlhodobá brigáda) - Púchov
2019-10-11 - GEPARD.SK spol. s r.o. - istp.sk
...é odborné vzdelanie Zručnosti, schopnosti Ďalšie požiadavky: - Príjemný vzhľad a vystupovanie, - čistý register trestov, - životopis (v prípade Vášho súhlasu aj s fotkou) posielať na mail: ****@*****.***, do predmetu uviest (3 €/hod)

Dlhodobá brigáda s mliečnymi výrobkami na zlatých pieskoch - Bratislava
2019-10-11 - PROPLUSCO Services spol. s r. o. - brigada.sk
Hľadáme mužov na brigádu do výroby s mliečnymi výrobkami. Náplň práce: - prekladanie hotových výrobkov na palety - štítkovanie, kartónovanie, viečkovanie. Mzda: od 4 do 5 €/hod brutto - TÝŽDENNÉ VYPLÁCANIE! Možnosť naplánovať si zmeny dopredu. V prípade záujmu nás kontaktujte... (4 €/hod)

Dlhodobá brigáda - balenie tovaru v Rači a Senci - Bratislava
2019-10-14 - PROPLUSCO Services spol. s r. o. - brigada.sk
Hľadáš dlhodobú brigádu a chceš si zarobiť? Ponúkame ti brigádu - balenie tovaru a kompletizovanie objednávok v Rači a Senci. VÝHODY: - mzda 4,50 €/hod brutto + dochádzkový bonus 0,30-0,50€/hod. - pravidelné týždenné vyplácanie - Pon-Pia: 8:00-16:00 - možnosť dlhodobej spolupr... (4,5 €/hod)

Dlhodobá brigáda v potravinárskej výrobe v Trnave! - Trnava
2019-10-12 - PROPLUSCO spol.s r.o. - kariera.zoznam.sk
...adované znalosti: - chuť pracovať - zodpovednosť a spoľahlivosť - flexibilita Iné výhody: - stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ - dlhodobá brigáda - istota, že budete pracovať každý deň - TÝŽDENNÉ VYPLÁCANIE - peniaze na účte už na ďalší týždeň! - kompletné zaškolenie -...

Brigáda v tlačiarni - dlhodobá (Pomocný pracovník) - Bratislava - Rača
2019-09-18 - ProActPeople - ProActPeople
Ponúkame: - pomocné práce v tlačiarni- zmennosť : 8 a 12- hodinové zmeny od PO-PIA (22:-06:00,6:00 - 18:00, 18:00 - 6:00 )- cez víkendy a sviatky na 12 hod. zmeny (6:00 - 18:00, 18:00 - 6:00)- nenáročné manipulačné práce v tlačiarni- práca vhodná pre mužov aj pre ženy a ... (2,99 €/hod)

Dlhodobá brigáda s knihami - príjem tovaru /týždenné vyplácanie/ - Bratislava
2019-10-11 - Proplusco spol. s r. o. - proplusco.sk
...Krátky popis Hľadáte si  brigádu , ktorá vás bude zaručene baviť? Práve ste ju našili! Pracujte s nami v sklade s knihami! Náplň práce Vašou náplňou práce bude: * príjem tovaru - kontrola tovaru podľa dodacieho listu * dokladanie kníh do políc  * ukladanie... (5,69 €/hod)

Špecialista zákazníckeho servisu - dlhodobá brigáda - Bratislava
2019-09-13 - Poštová banka, a.s. - Poštová banka, a.s.
..., teambuildingy a príjemné pracovné prostredie pracovný čas podľa seba kávička so skvelými kolegami Ďalšie informácie o práci Brigáda sa bude vykonávať v Karlovej Vsi na Karloveskej 34. Na termíne nástupu sa určite dohodneme, aj keď pre nás lepšie čím skôr. Práca je...

Dlhodobá brigáda v potravinárskej výrobe v Trnave! - Trnava
2019-09-17 - Proplusco spol. s r. o. - proplusco.sk
...Krátky popis Chcete stabilnú brigádu, ktorá Vám bude voňať? Hľadáme šikovných mužov a ženy do potravinárskej výroby - pudingy, š......výhody, benefity - stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ - dlhodobá brigáda - istota, že budete pracovať každý deň  - TÝŽDENNÉ VYPL...

Dlhodobá brigáda v Lietavskej Lúčke - práca v sklade - týždenné výplaty - Žilina
2019-10-14 - PROPLUSCO Services spol. s r. o. - brigada.sk
Ponuka dlhodobej brigády v sklade Lietavská Lúčka s možnosťou nástupu ASAP. Hľadáme zodpovedného pracovníka na výpomoc pri kontrole katalyzátorov, prenášaniu krabíc, kontrole QR kódov a ľahkej manipulačnej práce. Pracovná doba je stanovená od PONDELKA DO PIATKA - práca... (3,5 €/hod)

STAROSTLIVOSŤ O ZÁKAZNÍKOV (BRIGÁDA PRE ŠTUDENTA) - Bratislava
2019-10-15 - JobAngels - jobangels.co
Spokojnosť a úspech našich užívateľov (firmy, uchádzači, anjeli) je aj našim úspechom. Na pozícií Starostlivosť o zákazníkov sa staneš prvým kontaktom s našimi klientmi. Predstavíš im náš produkt, jeho unikátnosť a jedinečnosť, prevedieš ich v jeho využití alebo im pomôžeš ...

Dlhodobá brigáda v Rakoľuboch - etiketovanie a kolkovanie tovaru - Trenčiansky kraj
2019-09-24 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - pracovne-ponuky.eu
Informácie o ponuke Dlhodobá brigáda s možnosťou pracovať na ranné a poobedné zmeny v spoločnosti, ktorá sa nachádza v Rakoľuboch pri Novom Meste nad Váhom: - balenie, kolkovanie a etiketovanie potravinového tovaru, - označovanie tovarov štítkami podľa predloženého predpisu... (3,2 €/hod)

Privyrobenie, dlhodobá brigáda, práca na HPČ - poradca zdravého životného štýlu - Žilina
2019-10-15 - Jarmila Halčinová - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Dlhodobé privyrobenie v Žiline s možnosťou kariérneho rastu !!! Štúdio Vitality hľadá do tímu nových aktívnych ľudí na pozíciu KONZULTANT - PORADCA do projektov : - Diagnostika tela - meranie klientov na špeciálnych bioimpedan... (900 €)

Dlhodobá brigáda v Senci - balenie tovaru na 1 zmenu s týždenným vyplácaním - Senec
2019-10-14 - Proplusco spol. s r. o. - proplusco.sk
...Krátky popis Ponúkame dlhodobú brigádu pre mužov aj ženy v sklade v Senci s týždenným vyplácaním. Náplň práce Vašou náplňou práce bude balenie tovaru, štítkovanie, nakládka, vykládka a manipulácia s tovarom v sklade. PRACOVNÁ DOBA:  PO - PIA 08:00... (5 €/hod)

Brigáda v administratíve - Košice
2019-09-24 - Rouvia Košice - jooble
Požiadavky na zamestnanca: zodpovednosť, komunikatívnosť, jednoduché ovládanie užívateľsky PC Podmienky práce: brigáda je na určité dni a hodiny / dá sa dohodnúť / Pracovná činnosť:​ administratívna činnosť, osobná, e-mailová komunikácia (200 - 620 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.