CzechSlovakEnglish
Create a new account

Predajca čistiacich systémov - Bratislava
2019-09-12 - SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o. - kariera.zoznam.sk
...Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Pre medzinárodne pôsobiacu spoločnosť hľadáme skúsených predajcov čistiacich systémov. Ak ťa predaj baví, rád komunikuješ s ľuďmi a máš rád výzvy, hľadáme práve teba. Staň sa súčasťou spoločnosti disponujúcej najmodernejšími technol...

2121 jobs found.

Predajca čistiacich systémov - Bratislava
2019-09-13 - SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o. - kariera.zoznam.sk
...Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Pre medzinárodne pôsobiacu spoločnosť hľadáme skúsených predajcov čistiacich systémov. Ak ťa predaj baví, rád komunikuješ s ľuďmi a máš rád výzvy, hľadáme práve teba. Staň sa súčasťou spoločnosti disponujúcej najmodernejšími technol...

Predajca čistiacich systémov - Obchod a predaj - Bratislava
2019-08-27 - SYNERGIE SLOVAKIA - pozripracu.sk
...Pre medzinárodne pôsobiacu spoločnosť hľadáme skúsených predajcov čistiacich systémov. Ak ťa predaj baví, rád komunikuješ s ľuďmi a máš rád výzvy, hľadáme práve teba. Staň sa súčasťou spoločnosti disponujúcej najmodernejšími technológiami, ktorej záleží na vysokej kvalite...

Predajca - Košice
2019-08-25 - Tpp s.r.o - jooble
Požiadavky na zamestnanca: skúsenosti ako predávajúci Podmienky práce: ľahká práca, flexibilný pracovný čas, bonus za výsledky práce, priemerný pracovný čas osem hodín, a počas otváracích hodín Kauflanda. Pracovná činnosť:​ práce v cukrárni/pekárni. Lahká práca pre ... (650 - 820 €)

Systémový administrátor - Rakúsko
2019-09-06 - Imperial Riding School Renaissance Vienna Hotel - jobowa.sk
...Aufgaben Sie unterstützen den IT Manager bei folgenden Aufgaben: Betreuung und Bearbeitung von Störungen/Problemen der EDV Systeme Instandhaltungsarbeiten an den Geräten und Programmen Datensicherung Soft- & Hardware- Konfiguration, Verteilung... (1750 €)

Operátor výroby - interiérové systémy do áut - Košice
2019-09-10 - Edymax Europe - jooble
...nosť, presnosť, precíznosť ~práca aj pre šikovných absolventov ~dobrý zdravotný stav Podmienky práce: ~produkcia interiérových systémov pre automobily ~pred-príprava plastových výliskov, kože a PVC ~nanášanie lepidla, poťahovanie poloproduktov/produktov a vysekávanie... (600 €)

Predajca čistiacej techniky - Bratislava
2019-09-16 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Tvoja práca zaručene nebude jednotvárna, budeš sa podieľať na viacerých procesoch predaja a fungovania firemnej predajne: - predaj tovaru a služieb zákazníkovi, - práca na firemnej predajni - vystavovanie tovaru, predstavovanie tovaru, udržiavanie poriadku, - komunikácia... (817 €)

Špecialista produktových informačných systémov - Bratislava
2019-09-16 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
...poradiť v každej situácii. Náš špecialista bude mať za úlohu: * sledovať, riešiť problémy a požiadavky v produktovom informačnom systéme * interakcia s tímom IT * zaškoliť zainteresované strany s prácou v systéme * dávať podnety na zlepšenie systému Zaujala Vás tá...

Predajca mini pečiva - Liptovský Mikuláš
2019-08-28 - Corvus corp. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: zodpovednosť, spoľahlivosť Podmienky práce: brigáda+dohoda Pracovná činnosť:​ pečenie a predaj mrazených polotovarov v predajnom stánku umiestnenom v obchodnom centre. (4 €/hod)

Predajca zabezpečovacej techniky - Bratislava
2019-08-27 - Resideo s.r.o. - novyjob.sk
...Distribution v Bratislave hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu Predajca zabezpečovacej techniky (Inside Sales Representative). Uspešn......čnosti • Komunikácia s dodávateľmi v oblasti zabezpečovacích systémov /z Brna, občas priamo s výrobcami/ • Sledovanie obchodu a... (1400 €)

Pomocný predajca - Rožňava
2019-09-05 - Marta Krištofová - Pula - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Predaj ojazdených motorových vozidiel, údržba a starostlivosť o autá. Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa Pracovné podmienky ... (550 €)

Predajca - Topoľčany
2019-09-12 - TOP-INTERIER Topoľčany s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce predaj tovaru, rozvoz tovaru zákazníkom ,administratíva, práca s PC, komunikácia so zákazníkom, Pracovné podmienky Pracovný čas: od 9:00 ... (800 €)

IT systémový administrátor - Košice
2019-09-14 - Nové technológie a služby, s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: • Administrácia Windows systémov a dalsich microsoft serverov • zucastnenie na návrhoch architektúry • Analýza a riešenie incidentov a požiadaviek Zoznámte sa s produktami, ktoré sú na našej stránke. Chcete ich podporovať u... (1000 - 1800 €)

Predajca - skladník - Liptovský Mikuláš
2019-09-12 - VBA Slovakia, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - práce súvisiace s príjmom, uskladnením a výdajom tovaru - administratívne práce so skladovou evidenciou - kontrola, balenie a príprava tovaru na expedíciu - inventarizácia skladových zásob - ostatné činnosti podľa... (630 €)

Predajca kebabu - Ilava, Trenčiansky kraj
2019-09-11 - REGEM GROUP s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Príprava a predaj kebabu na priamu konzumáciu. Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa Pracovné podmienky ~ Pracovný čas: od 10... (4 €/hod)

Systémový programátor - Bratislava - Petržalka
2019-09-10 - MUSELET s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Poskytovanie pomoci zákazníkom s cieľom udržať softvér v optimálnom funkčnom stave, poskytovanie odborných služieb súvisiacich s počítačom, oprava softvéru, hardvéru, obnova systému po havárii. ... (650 €)

Predajca na nádvorí - Liptovský Mikuláš
2019-09-05 - JV Partners, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Tankovanie pohonných hmôt, dopĺňanie prevádzkových kvpalín, starostlivosť o zákazníka, práca na pokladni. Pracovné podmienky Práca na zmeny... (4 €/hod)

Vývojár/Spracovateľ systémov PHP - Bratislava - Ružinov
2019-09-09 - NetStra Solutions s. r. o. - istp.sk
...Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov Počítače: PHP - vysoká MySQL - vysoká Ďalšie požiadavky: * expertná znalosť systémov PHP, Magento a MySQL a schopnosť ich komplexného spracovania * prax v oblasti vývoja daných systémov aspoň 6 rokov Osobnostné... (1700 €)

Murár - montér zatepľovacích systémov - Turzovka, Žilinský kraj
2019-09-09 - TIMEX - Martin Krištiak, s.r.o. - istp.sk
Požiadavky na zamestnanca Požadované vzdelanie Nižšie stredné odborné vzdelanie (800 €)

predajca - Prešov
2019-09-13 - Bc. Helena Vožňáková - ART diela - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Predaj umeleckých diel, práca s e-shopom, práca s PC, administratíva, telefonická a osobná komuikácia s klientami, VP sk. B. VPM vytvorené v rámci projektu - min. 12 mesiacov v evidencii na ÚP. Výberové konanie 23.9.2019 o ... (624 €)

Predajca - pokladník (BA) - Bratislava - Ružinov
2019-09-16 - MERKURY SHOP s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - zúčtovanie jednotlivých nákupov zákazníkov na registračnej pokladnici, - preberanie peňažnej hotovosti od zákazníkov, - realizácia bezhotovostných platieb od zákazníkov, - denná uzávierka a denná kontrola pokladní-jednotliv... (624 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.