CzechSlovakEnglish
Create a new account

Junior inžinier - Bratislava
2019-08-09 - Siebert + Talaš - jooble
Požiadavky na zamestnanca: VŠ vzdelanie, znalosť ArchiCad, znalosť BIM, flexibilita, kreativita, zodpovednosť, samostatnosť Pracovná činnosť:​ Projektovanie v segmentoch Office/retail_mall/HoReCa/Residential/financial Príprava a realizácia dodávky projektovej dokument... (1000 - 1500 €)

714 jobs found.

Junior inžinier - Bratislava
2019-08-09 - Siebert + Talaš - jooble
...realizácia dodávky projektovej dokumentácie od stupňa ÚR až po kolaudáciu stavby V spolupráci so senior architektom a/alebo senior inžinierom koordinácia jednotlivých projektových stupňoch s klientom, dotknutými internými a externými dodávateľmi a úradmi štátnej správy a samospr... (1000 - 1500 €)

Senior projektant / inžinier - Bratislava
2019-08-20 - Siebert + Talaš - jooble
Požiadavky na zamestnanca: Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa Stavebný inžinier projektant Min. 3 roky praxe Práca v ArchiCAD Znalosť BIM Schopnosť viesť tím Samostatné myslenie Podmienky práce: Ponúkame prácu v najväčšej architektonickej kancelárií na Slovenku... (1500 - 2000 €)

Junior/Senior aplikačný inžinier mikroprocesorových zariadení - Bratislava - Bratislava
2019-08-23 - BALANCED HR s.r.o. - jobangels.co
Tvojou najdôležitejšou úlohou bude inštalácia, oživenie a odladenie systému alebo zariadenia priamo u zákazníka. Okrem toho budeš ešte: analyzovať požiadavky zákazníka, koncepčný návrh variantov zostavy systému, spôsob jeho zabudovania, konfigurácie a uvedenia do prev... (1100 - 1600 €)

Junior Inžinier - Bratislava
2019-08-23 - SIEBERT + TALAŠ, spol. s r.o. - jobangels.co
...realizácia dodávky projektovej dokumentácie od stupňa ÚR až po kolaudáciu stavby V spolupráci so senior architektom a/alebo senior inžinierom koordinácia jednotlivých projektových stupňoch s klientom, dotknutými internými a externými dodávateľmi a úradmi štátnej správy a samospr... (1000 - 1500 €)

Ložiskový inžinier - junior - Plavecký Štvrtok, Bratislavský kraj
2019-08-21 - NAFTA a.s. - istp.sk
...Microsoft Outlook - pokročilá Internet - pokročilá Ďalšie požiadavky: Vysokoškolské vzdelanie min. 2. stupňa - ložisková/inžinierska/ropná geológia Požiadavky na kandidáta: • Ovládanie práce s PC; MS Office (Excel - nadštandardne), základy programovania • Znalosti... (975 €)

Procesný inžinier - pozícia vhodná aj pre šikovného juniora - Bratislavský kraj
2019-08-06 - Lugera & Maklér spol. s r.o. - begin.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: * zlepšovať a optimalizovať výrobný proces * zavádzať nové procesy a nové výrobky * identifikovať a analyzovať nedostatky vo výrobnom procese * tvorba technickej/výkresovej dokumentácie * navrhovať, vykonávať zmeny a schva...

Systémový inžinier junior - Žilina
2019-08-08 - SOFTIP, a. s. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Ponúkame Ti prácu nielen pre začiatočníka pre oblasť Cloud služieb spoločnosti Microsoft Office365/Azure a Microsoft on premise riešení. Je dôležité, aby si sa zaujímal o nové technológie pre prostredie cloudu s cieľom implementova... (1100 €)

SYSTÉMOVÝ INŽINIER JUNIOR - Banská Bystrica
2019-08-16 - SOFTIP a.s. - SOFTIP a.s.
Ponúkame Ti prácu nielen pre začiatočníka pre oblasť Cloud služieb spoločnosti Microsoft Office365 / Azure a Microsoft on premise riešení.   MIESTO PRÁCE Banská Bystrica, Žilina TERMÍN NÁSTUPU ASAP ÚVÄZOK plný   ZÁKLADNÁ ZLOŽKA MZDY (BRUTTO) A ĎALŠIE ODMENY ...

Inžinier kvality Junior - Prievidza
2019-05-01 - Brose Fahrzeugteile GmbH & Co. KG - Brose Fahrzeugteile GmbH & Co. KG
Prievidza Inžinier kvality Junior Brose je z celosvetového pohľadu štvrtým najväčším subdodávateľom automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve. Spoločnosť vyvíja a vyrába mechatronické systémy do dverí a sedadiel vozidiel, ako aj elektromotory. Zhruba 26 000 zamestnancov... (6,3 €/hod)

Junior procesný inžinier/Plánovač výroby - Bratislavský kraj
2019-08-01 - Lugera & Maklér spol. s r.o. - begin.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: - optimalizácia procesov vo výrobnom prostredí s cieľom zabezpečenia vysokej kvality - neustále zlepšovanie výrobných procesov - koordinácia existujúcich procesov a návrhy na inovácie a zmeny - pomoc pri plánovaní výroby s cie...

Ložiskový inžinier - junior - Plavecký Štvrtok, Bratislavský kraj
2019-07-09 - NAFTA a.s. - kariera.zoznam.sk
...pokročilá Microsoft Outlook - pokročilá Internet - pokročilá Ďalšie požiadavky: Vysokoškolské vzdelanie min. 2. stupňa - ložisková/inžinierska/ropná geológia Požiadavky na kandidáta: • Ovládanie práce s PC; MS Office (Excel - nadštandardne), základy programovania • Znalosti... (975 €)

Inžinier kvality - junior - Nitriansky kraj
2019-04-27 - Neumann Consulting s.r.o. - Neumann Consulting s.r.o.
Základná zložka mzdy (brutto) od 1 200 - 1 400 € Závisí od skúsenosti kandidáta Zlaté Moravce Náplň práce, právomoci a zodpovednosti – každodenný report požiadaviek projektu z hľadiska kvality (zákaznícky/interný APQP dohľad), proces FMEA, vypĺňanie 8D reportov, – ...

Junior/Senior aplikačný inžinier mikroprocesorových zariadení - Bratislava - Bratislava
2019-08-21 - Balanced HR s.r.o. - balanced-hr.com
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Tvojou najdôležitejšou úlohou bude inštalácia, oživenie a odladenie systému alebo zariadenia priamo u zákazníka. Okrem toho budeš ešte: analyzovať požiadavky zákazníka, koncepčný návrh variantov zostavy systému, spôsob...

Skvelá príležitosť pre čerstvých absolventov - Junior stavebný inžinier!!! - Bratislava
2019-08-01 - Lugera & Maklér spol. s r.o. - begin.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: * podpora pri riešení technických problémov súvisiacich s výstavbou projektu; * kontrola požiadaviek; * príprava podkladov a dokumentov; * komunikácia s ostatnými oddeleniami; Doplňujúce požiadavky: * vzdelanie v oblasti...

Procesný inžinier - pozícia vhodná aj pre šikovného juniora - Nitra
2019-08-06 - Lugera - lugera.sk
Medzinárodná výrobná spoločnosť zlepšovať a optimalizovať výrobný proces zavádzať nové procesy a nové výrobky identifikovať a analyzovať nedostatky vo výrobnom procese tvorba technickej/výkresovej dokumentácie navrhovať, vykonávať zmeny a schvaľovať nové nástroje do výroby ... (1300 €)

Stavebný Inžinier Junior (Oddelenie kvality) - Bratislava - Vajnory
2019-08-12 - AllForJob s.r.o. - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce • Asistencia inžinierom na oddelení kvality stavebných materiálov, • Podpora pri administratívnych úlohách na oddelení kvality, • Príprava technickej dokumentácie podľa požiadavky, • Zadávanie, kontrola a aktualizácia... (1250 €)

Inžinier kvality SQA - Malacky
2019-08-23 - BALANCED HR s.r.o. - jobangels.co
vykonávanie nápravných a preventívnych opatrení kontroly kvality nakupovaných dielov zabezpečenie kvality nakupovaných dielov informovanie dodávateľov o požiadavkách na identifikáciu dielov na dodávaných dieloch odstránenie zistených závad v procese kontroly nakupovaných... (1100 €)

Inžinier kvality - Zlaté Moravce
2019-08-23 - BALANCED HR s.r.o. - jobangels.co
riadenie kvality nových projektov pridelených manažérom kvality asistencia pri vývoji zákazníckych návrhov a požiadaviek (kreslenie definícií, tolerancií, štandardov) a identifikovanie rizík projektov z hľadiska kvality report požiadaviek projektu z hľadiska kvality (zákazn... (1200 €)

Junior brand manager - Bratislava
2019-08-23 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
...Hľadáme junior brand managera, ktorý má skúsenosti s marketingom a zároveň chce, aby jeho práca mala hlbší význam a pozitívny vplyv na spoločnosť. Projekt, ktorý môžeš spoluvytvárať je už viac ako 10 rokov zameraný na pomoc deťom a teraz môžeš byť jeho súčasťou aj ty. Bude... (1200 €)

Junior účtovník - Bratislava
2019-08-22 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Chceš sa aj TY stať súčasťou jednej z najväčších poradenských firiem world-wide? Pokiaľ ťa baví učiť sa nové veci, máš systematické myslenie a považuješ sa za zodpovedného človeka, možno hľadáme práve teba. Tvojou prácou bude napríklad aj spracovávanie bankových výpisov ... (1100 - 1250 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.