CzechSlovakEnglish
Create a new account

Junior inžinier - Bratislava
2019-08-09 - Siebert + Talaš - jooble
...realizácia dodávky projektovej dokumentácie od stupňa ÚR až po kolaudáciu stavby V spolupráci so senior architektom a/alebo senior inžinierom koordinácia jednotlivých projektových stupňoch s klientom, dotknutými internými a externými dodávateľmi a úradmi štátnej správy a samospr... (1000 - 1500 €)

682 jobs found.

Junior inžinier - Bratislava
2019-08-09 - Siebert + Talaš - jooble
...realizácia dodávky projektovej dokumentácie od stupňa ÚR až po kolaudáciu stavby V spolupráci so senior architektom a/alebo senior inžinierom koordinácia jednotlivých projektových stupňoch s klientom, dotknutými internými a externými dodávateľmi a úradmi štátnej správy a samospr... (1000 - 1500 €)

SYSTÉMOVÝ INŽINIER JUNIOR - Žilina
2019-10-12 - SOFTIP a.s. - SOFTIP a.s.
Ponúkame Ti prácu nielen pre začiatočníka pre oblasť Cloud služieb spoločnosti Microsoft Office365 / Azure a Microsoft on premise riešení.   MIESTO PRÁCE Banská Bystrica, Žilina TERMÍN NÁSTUPU ASAP ÚVÄZOK plný   ZÁKLADNÁ ZLOŽKA MZDY (BRUTTO) A ĎALŠIE ODMENY ...

Junior Systémový Inžinier - Nové Mesto nad Váhom
2019-10-01 - Lugera - lugera.sk
...cia v anglickom jazyku - práca s meracími zariadeniami - VŠ elektrotechnické/resp. zameranie na mechatroniku alebo elektrotechniku - Junior alebo min. 1 rok skúseností v oblasti elektrického a systémového dizajnu - anglický jazyk plynule - organizačné schopnosti, precíznosť...

Senior projektant / inžinier - Bratislava
2019-08-20 - Siebert + Talaš - jooble
Požiadavky na zamestnanca: Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa Stavebný inžinier projektant Min. 3 roky praxe Práca v ArchiCAD Znalosť BIM Schopnosť viesť tím Samostatné myslenie Podmienky práce: Ponúkame prácu v najväčšej architektonickej kancelárií na Slovenku... (1500 - 2000 €)

Systémový a softvérový inžinier - Trnava
2019-10-14 - BALANCED HR s.r.o. - jobangels.co
návrh štruktúry a dizajn operačného systému, embedded SW a komunikačný protokol zabezpečenie zhody operačného systému s požiadavkami na funkcionalitu a parametre zariadenia spolupráca s ostatnými relevantnými tímami na dosiahnutí ich požiadaviek na softvér testovanie vytvoren... (2700 €)

Procesný inžinier - Technológ JUNIOR - Košice
2019-10-05 - Manpower - jobspin.cz
Overview Job description * na pozíciu Procesného inžiniera alebo Technológa pre úspešnú výrobnú spoločnosť hľadáme človeka, ktorý bude: * zavádzať nové technologické postupy a procesy do výroby * zodpovedný za kalkuláciu nákladov spojených s výrobou * komunikovať s ďal...

Stavebný Inžinier Junior (Oddelenie kvality) - Bratislava - Vajnory
2019-10-08 - AllForJob s.r.o. - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce • Asistencia inžinierom na oddelení kvality stavebných materiálov, • Podpora pri administratívnych úlohách na oddelení kvality, • Príprava technickej dokumentácie podľa požiadavky, • Zadávanie, kontrola a aktualizácia... (1250 €)

Ložiskový inžinier - junior - Plavecký Štvrtok, Bratislavský kraj
2019-09-21 - NAFTA a.s. - kariera.zoznam.sk
...pokročilá Microsoft Outlook - pokročilá Internet - pokročilá Ďalšie požiadavky: Vysokoškolské vzdelanie min. 2. stupňa - ložisková/inžinierska/ropná geológia Požiadavky na kandidáta: • Ovládanie práce s PC; MS Office (Excel - nadštandardne), základy programovania • Znalosti... (975 €)

Elektrotechnický inžinier senior - Trnava
2019-10-14 - GA Drilling a.s. - jobangels.co
Si odborník v oblasti elektrotechniky? Chceš byť zodpovedný za návrh, prípravu a realizáciu komplexných elektrotechnických riešení s ohľadom na pridelené projektové úlohy? Ponúkame prácu v inovatívnej technologickej firme, kde sú veľké výzvy a dynamika ich riešenia každodennou... (1900 €)

Senior elektrotechnický inžinier - Trnava
2019-10-14 - BALANCED HR s.r.o. - jobangels.co
zodpovedný za návrh, prípravu a realizáciu komplexných elektrotechnických riešení s ohľadom na pridelené projektové alebo líniové úlohy analýza aktuálneho stavu navrhovaných obvodov, ich použiteľnosti a prípadných nedostatkov na základe požiadaviek konkrétneho zariadenia... (2000 €)

Inžinier kvality - Bánovce nad Bebravou
2019-10-14 - BALANCED HR s.r.o. - jobangels.co
preskúmanie a porozumenie požiadavkám zákazníkov (zmluvy súvisiace so systémom manažmentu kvality), koordinácia vykonávania nových požiadaviek, kvalitných nástrojov s cieľom zabezpečiť dosiahnutie požiadaviek a cieľov zákazníkov. monitorovanie a dodržiavanie noriem a predpisov... (1300 €)

Mobilný servisný technik Junior ZA - Žilina
2019-10-14 - BALANCED HR s.r.o. - jobangels.co
• vykonávanie opráv, preventívnych prehliadok, odborných skúšok výťahov • zodpovednosť za dodržovanie termínov vykonávania jednotlivých druhov činností (800 €)

Inžinier / Inžinierka kvality Junior - Prievidza
2019-08-31 - Brose Fahrzeugteile GmbH & Co. KG - Brose Fahrzeugteile GmbH & Co. KG
Prievidza Inžinier/ Inžinierka kvality Junior Brose je z celosvetového pohľadu štvrtým najväčším subdodávateľom automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve. Spoločnosť vyvíja a vyrába mechatronické systémy do dverí a sedadiel vozidiel, ako aj elektromotory. Zhruba 26... (6,3 €/hod)

Optický inžinier - Prešov
2019-10-09 - Adecco Slovakia - jooble
Požiadavky na zamestnanca: Pre nášho klienta v Prešove hľadáme skúseného optického inžiniera, ktorý bude navrhovať šošovky alebo svetlovody v súlade so špecifikáciami zákazníka, hlavne LED systémy pre interiérové osvetlenie automobilov. Súčasťou jeho pracovnej náplne... (1400 - 1500 €)

Projektový inžinier pre nové R&D centrum - Prievidza
2019-10-09 - Adecco Slovakia s.r.o. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: Hľadáme technika so skúsenosťou v oblasti projektového alebo procesného riadenia, prípadne CAD dizajnom v prostredí automotive. ~Skúsenosti v oblasti vývoja v prostredí automotive ~Prax na obdobnej pozícií, prípadne v oblasti konštrukcie (... (1600 €)

Junior Controller - Trenčín
2019-10-14 - BALANCED HR s.r.o. - jobangels.co
Finančný reporting, kontrolling, sledovanie výsledkov spoločnosti Príprava finančného rozpočtu, výkazov, plánov Príprava podkladov pre uzávierky Príprava podkladov pre finančný audit Participácia na finančných projektoch (1000 €)

Informačný inžinier - Senior - Bratislava
2019-10-10 - Adecco Slovakia - jooble
Miesto práce Bratislava Druh pracovného pomeru plný úväzok Termín nástupu ASAP Základná zložka mzdy (brutto) 1700, vyššia mzda a ďalšie benefity sú možné v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe. Informácie o pracovnom mieste Náplň práce,... (1700 €)

MES inžinier vo vývojovom centre - okres Prievidza
2019-10-09 - Adecco - jooble
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Pre nášho významného klienta hľadáme kandidáta, ktorý má skúsenosti v oblasti implementácie ERP systémov alebo správou MES systémov a rád by pracoval v novom vývojovom tíme. Pracovná náplň:​ ~zabezpečenie prepojenia ERP systé... (1100 - 1700 €)

Systémový inžinier pre oblasť elektortechniky - Žilina
2019-10-09 - Adecco Slovakia s.r.o. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: Hľadáme nových členov vývojového tímu, ktorým je blízka elektrotechnika, majú skúsenosť s návrhmi systémových riešení a neboja sa výziev! ~Prax v oblasti elektrotechniky, IT, komunikácia s klientmi ~Skúsenosť s technickou dokumentáciou a spracovan... (1200 €)

Junior Performance špecialista - Bratislava - Ružinov
2019-10-10 - Riešenia, spol. s r.o. - jooble
Pripoj sa k nášmu skvelému kolektívu a buduj s nami špičkové online kampane pre veľkých klientov pod vedením skúsených seniorov. Čo budeš robiť: ~Navrhovať a spravovať reklamné kampane v Google Ads, Facebook, Adform a ďalších sieťach (úprava kampaní, práca s nástrojmi ... (1000 - 1500 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.