CzechSlovakEnglish
Create a new account

ÚČTOVNÍK - Bratislava
2019-09-09 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
...priestormi veľkej medzinárodnej spoločnosti ? V takom prípade je tu pre teba ponuka, ktorá sa neodmieta. Je tu príležitosť zastávať pozíciu účtovníka medzi pobočkami. Čo bude od teba vyžadované ? - Regulácia došlých a vyšlých faktúr - Zodpovednosť za verifikáciu a načítanie... (1300 - 1500 €)

206 jobs found.

Účtovníčka, Účtovník - Rakúsko
2019-09-09 - Courtyard by Marriott Vienna Prater/Messe - jobowa.sk
Práce Účtovníčka, Účtovník v Viedeň, Rakúsko, Rakúsko: Courtyard by Marriott Vienna Prater/Messe Werden Sie Teil unseres Teams! Wir suchen zur Unterstützung für unser modernes 4*-Business-Hotel zum nächstmöglichen Zeitpunkt einen Cluster Jr. Buchhalter (Supervisor) (... (1950 €)

Účtovníčka, Účtovník - Rakúsko
2019-09-11 - Vienna Sales Office – B&K Franchise Hotels - jobowa.sk
Práce Účtovníčka, Účtovník v Viedeň, Rakúsko, Rakúsko: Vienna Sales Office – B&K Franchise Hotels Ab sofort suchen wir zur Unterstützung unserer Buchhaltungsabteilungen einen Cluster Jr. Buchhalter (Supervisor) (m/w/d) Ihre Aufgaben In dieser Position sind Sie... (1950 €)

ÚČTOVNÍK - Bratislava
2019-09-09 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
...priestormi veľkej medzinárodnej spoločnosti ? V takom prípade je tu pre teba ponuka, ktorá sa neodmieta. Je tu príležitosť zastávať pozíciu účtovníka medzi pobočkami. Čo bude od teba vyžadované ? - Regulácia došlých a vyšlých faktúr - Zodpovednosť za verifikáciu a načítanie... (1300 - 1500 €)

PROJEKTOVÝ ÚČTOVNÍK - Bratislava
2019-09-11 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Budete zodpovedný za nasledujúce úlohy: - Fakturácia projektov - Práca s nákladmi, ktoré súvisia s danými projektami - Komunikácia s účtovnými manažérmi v oblasti fakturácie a celkového stavu projektov - Konverzia dát a riešenie dátových chýb - Spolupodieľanie sa na finan... (1300 - 1500 €)

HLAVNÝ ÚČTOVNÍK - Žilina
2019-09-10 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
- zodpovednosť za komplexné vedenie účtovníctva 2 výrobných spoločností v systéme ERP - vedenie účtovného tímu (4 špecialisti) - spolupráca v rámci účtovného tímu a ostatnými oddeleniami (mzdové, finančné) - príprava účtovnej závierky (ročnej, štvrťročnej, mesačnej) - pr... (1400 - 1700 €)

Účtovník - Nitra
2019-09-16 - Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre - job.sk
Náplň práce Účtovanie dodávateľských faktúr, bankových účtov, likvidácia cestovných príkazov. Podrobnosti budú upresnené pri pracovnom pohovore. Požiadavky na zamestnanca Vzdelanie: ekonomické - stredoškolské s maturitou Osobnostné predpoklady a zručnosti: ovládanie práce v...

Junior účtovník - Bratislava
2019-08-22 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Chceš sa aj TY stať súčasťou jednej z najväčších poradenských firiem world-wide? Pokiaľ ťa baví učiť sa nové veci, máš systematické myslenie a považuješ sa za zodpovedného človeka, možno hľadáme práve teba. Tvojou prácou bude napríklad aj spracovávanie bankových výpisov ... (1100 - 1250 €)

MZDOVÝ účtovník na POLOVIČNÝ úväzok - Bratislava
2019-09-16 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hľadáš si prácu na polovičný úväzok v oblasti mzdového účtovníctva a chceš pracovať v Trnave? Máme pre Teba pozíciu v mladom kolektíve s flexibilnou pracovnou dobou. Tvojou náplňou práce bude: - Kompletná mdzová agenda: spracovanie miezd pre približne 50 zamestnancov... (800 €)

AP účtovník - Bratislava
2019-08-23 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Na tejto pozícii môžete rozvíjať svoje skúsenosti v rámci úspešnej spoločnosti, na pozícii AP účtovník s anglickým jazykom. Náplň práce: - Zodpovednosť za pridelenú účtovnú agendu - Evidencia bankových výpisov, došlých a faktúr - Účtovanie bankových výpisov a príprava... (1200 - 1500 €)

Účtovník - senior - Bratislava
2019-09-16 - GA Drilling a.s. - jobangels.co
Si doma v podvojnom účtovníctve, daňových priznaniach, štatistikách a auditoch? Charakterizuje Ťa presnosť a precíznosť? Do tímu hľadáme spoľahlivého a priateľského kolegu/kolegyňu, ktorý bude pripravovať účtovné závierky, spracúvať podklady pre DPH, účtovať, inventarizovať... (1800 €)

Pomocný účtovník/účtovníčka - Prešov
2019-09-12 - Andrea Semancová - jooble
Požiadavky na zamestnanca: SZČO výhodou, práca vhodná aj pre absolventa. Podmienky práce: Práca zväčša na doma. Nutnosť dodržiavania termínov, ináč voľná pracovná doba. Pracovná činnosť:​ triedenie a spracovanie účtovných a mzdových dokladov, vybavovanie úradných zále... (600 €)

ÚČTOVNÍK AKTÍV - Bratislava
2019-09-02 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Si četstvý absolvent a máš už dostatočné skúsenosti s účtovníctvom? Ak Vás baví účtovanie a vidíte sa v Asset Managemente, táto pozícia je práve pre Vás! Na pracovnej pozícií máš možnosť zlepšovať sa v nasledovných činnostiach: - Účtovanie majetku, investícií a nehnute... (1300 - 1500 €)

ÚČTOVNÍK DO LOKÁLNEHO TÍMU SSC - Bratislava
2019-09-04 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hľadáme šikovného účtovníka, ktorý sa pripojí k lokálnemu účtovnému tímu. Popis pozície: - Ako účtovník budete pokrývať tri hlavné oblasti: o Účtovanie cestovných výdavkov o Účtovanie nespárovaných platieb v internom systéme o Účtovanie majetku a zodpovednosť za invent... (1300 - 1600 €)

Účtovník v medzinárodnej firme - Bratislava
2019-09-04 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Pripojte sa k účtovnému tímu, rozvíjajte znalosti v čiastkovom účtovníctve a dokážte, že ste si povolanie účtovníka nevybrali náhodou! Čo budete robiť? - Fakturácia firemných projektov - Párovanie accounts payable a accounts receivable na úrovni faktúr - Príprava akru... (1300 - 1600 €)

Účtovník/čka s praxou vo výrobnej spoločnosti - Košice
2019-09-09 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
...skúsený/á v účtovníctve a chcete zužitkovať svoje vedomosti v dynamickom prostredí výrobnej medzinárodnej spoločnosti? Na pozícii ÚČTOVNÍKA / ÚČTOVNÍČKY bude vašou úlohou najmä: - Zodpovednosť za správne účtovanie a kontrolu DPH - Vykonávanie účtovných úloh nákupu,... (900 €)

JUNIOR ÚČTOVNÍK (účtovanie medzi pobočkami) - Bratislava
2019-08-27 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
...ležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej nadnárodnej spoločnost na pracovnej pozícií JUNIOR ÚČTOVNÍKA (účtovanie medzi pobočkami). Náplň práce: - Regulácia došlých a vyšlých faktúr - Zodpovednosť za verifikáciu a načítanie fakt... (1300 - 1600 €)

Hlavný účtovník/účtovníčka - Vráble, Nitriansky kraj
2019-09-16 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Staňte sa súčasťou medzinárodného hráča, dodávateľa pre globálny automobilový priemysel, ktorého cieľom je posilňovať zážitok z jazdy. Bezpečnosť, pohodlie a udržateľnosť sú charakeristikami výsledných produktov. Nástrojom na dosahovanie úspechu je integrita, zodpovednosť, ... (2500 €)

JUNIOR ÚČTOVNÍK DODÁVATEĽSKÝCH FAKTÚR - Bratislava
2019-09-05 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hľadá sa posila tímu účtovníkov v novovznikajúcom SSC, ktoré v sebe spája prostredie medzinárodnej spoločnosti s rodinnou atmosférou. Pozícia je ideálna pre absolventov ekonomického odboru, ktorí chcú v oblasti účtovníctva naplno rozviť svoje nadanie. Ak to teda s účtovníctvom... (1000 - 1200 €)

Hlavný účtovník / účtovníčka - Žilinský kraj
2019-09-16 - PRO Business Solutions s.r.o. - jobangels.co
...komplexné vedenie a spracovanie účtovníctva, metodické riadenie účtovania a procesov v súlade s platnou legislatívou, riadenie tímu účtovníkov, mesačné, ročné uzávierky a vykazovanie, kompletné zabezpečenie spracovania účtovných dokladov, výkazov DPH, dodávateľských a odberate... (1500 - 2000 €)

Junior účtovník- pozícia vhodná pre absolventov s komplexnou náplňou - Bratislava
2019-09-02 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Ste čerstvý absolvent a chcete sa venovať účtovníctvu s komplexnejším záberom? Táto pozícia Vám to ponúkne. Vašou náplňou práce by bolo: - účtovanie bankových výpisov, interných dokladov a výdavkov zamestnancov - spracovávanie a účtovanie došlých faktúr - participácia... (900 - 1100 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.