Hledat práci

Nalezeno 307 pracovních pozic.

Ostatní - Jinošov, Kraj Vysočina
2021-05-13 - K a P O - plus s.r.o. - annonce.cz
Místo určeno pro osoby se zdravotním znevýhodněním, OZP v 1., 2. a 3. stupni invalidity. Žehlení, skládání, kompletace objednávek. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu, stravenky. (15200 Kč)

ostatní - Velká Bíteš, Kraj Vysočina
2021-05-13 - BUILDING SHUTTER SYSTEMS s.r.o. - annonce.cz
Pracovní náplň: - Zajištění technické podpory zákazníků - Podpora prodeje produktů společnosti na tuzemském a zahraničním trhu - Úzká spolupráce s výrobou, obchodním oddělením a zákazníky v rámci řešení nestandardních výrobků - Zajištění technického školení pro zákazníky... (25000 Kč)

Truhlář - Lavičky, Kraj Vysočina
2021-05-14 - EURODECK, s.r.o. - annonce.cz
první kontakt osobně, e-mailem nebo telefonicky (21000 - 25000 Kč)

Chovatel - Velké Meziříčí, Kraj Vysočina
2021-05-14 - Hospodářské obchodní družstvo Březejc - annonce.cz
kladný vztah ke zvířtům, ochota pracovat o víkendech a svátcích, řidičský a strojní průkaz výhodou, stravenky první kontakt e-mailem Nabízíme: Podnikové stravování (20160 Kč)

Truhlář - Velké Meziříčí, Kraj Vysočina
2021-05-14 - Window Holding a.s. - annonce.cz
Požadujeme: - výuční list výhodou, může být taktéž základní vzdělání - schopnost pracovat v týmu - manuální zručnost, pracovitost, pečlivost, spolehlivost Náplň práce: - obsluha seřízených a nastavených výrobních strojů. - obsluha jednoduchých strojů a zařízení - broušení... (18000 - 25000 Kč)

Zedník - Lavičky, Kraj Vysočina
Jedná se o fyzicky namáhavou práci s pružnou pracovní dobou. Vyžadujeme dobrý zdravotní stav, flexibilitu, ochotu pracovat, kultivovanost, spolehlivost. V případě zájmu volejte na tel: (***) ***-**** PO-CT 9,00-15,00 hod. (20160 - 25000 Kč)

Chovatel - Valdíkov, Kraj Vysočina
2021-05-14 - AGRO - V s.r.o. - annonce.cz
Místo výkonu práce Valdíkov, Ratibořice u Jaroměřic. Jedná se o třísměnný nepřetržitý provoz!!! Strojní průkaz na UNC výhodou. (18240 Kč)

První kontakt jakýmkoliv způsobem (20160 - 25000 Kč)

Svářeč - Velké Meziříčí, Kraj Vysočina
2021-05-13 - SIMPLY CONSULT, s.r.o. - annonce.cz
Jedná se o sváení dílců na výrobu přívesů. V celém provozu je zákaz kouření. informace ouze telefonicky. Pracov ní doba PO-PÁ 06-14 a 14-22 první kontakt telefonicky PO - PÁ 8,00-15,00 (20200 Kč)

Účetní - Nová Ves, okres Žďár nad Sázavou, Kraj Vysočina
2021-05-13 - MANN + HUMMEL Service s.r.o. - annonce.cz
První kontakt e-mailem: ****@*****.*** NÁPLŇ PRÁCE: (30000 Kč)

2021-05-13 - RD dřevo s.r.o. - annonce.cz
zučnost při práci se dřevem, praxe výhodou, zájem o práci, nevyžadujeme vyučenív oboru. první kontakt e-mailem, nebo telefonicky PO-PÁ 7,00-15,00 (20160 Kč)

Tesař - Velké Meziříčí, Kraj Vysočina
2021-05-13 - A T I K A - L Y S Ý, s.r.o. - annonce.cz
první kontakt osobněm, e-maile, telefonicky (31000 - 35000 Kč)

Skladník - Velké Meziříčí, Kraj Vysočina
2021-05-13 - SANIMAT, spol. s r.o. - annonce.cz
Skladník/manipulant.-vychystávání zboží. Požadujeme ŘP-B a ŘP na VZV výhodou.Možno dodělat. Příspěvek na stravování. Měsíční prémie.

Šéfkuchař - Nárameč, Kraj Vysočina
2021-05-13 - Daniela Vrbová - annonce.cz
Místo výkonu práce Penzion Pohoda Nárameč 154. ŘP výhodou, organizační schopnosti, praxe v oboru výhodou. Zaměstnanecké výhody: zajištění ubytování, zajištění dopravy, příspěvek na dopravu. (30000 - 45000 Kč)

Truhlář - Radostín nad Oslavou, Kraj Vysočina
2021-05-13 - Pavel Pešek - annonce.cz
praxe a vyučení v oboru výhodou - nástup ihned - upřednostňujeme telef. kontakt: Pavel Pešek, (***) ***-**** (24000 Kč)

Skladník - Nová Ves, okres Žďár nad Sázavou, Kraj Vysočina
2021-05-13 - MANN + HUMMEL (CZ) v.o.s. - annonce.cz
První kontakt e-mailem: ****@*****.*** Náplň práce: (22840 - 30000 Kč)

Svářeč - Jinošov, Kraj Vysočina
2021-05-13 - DAS Fabrication, s.r.o. - annonce.cz
První kontakt: - e-mailem: ****@*****.*** - telefonicky: (***) ***-**** PO-PÁ od 8:00 do 15:00 hod. Svářečský průkaz pro metodu 135 (MIG/MAG) Praxi v oboru min. 1 rok. Schopnost čtení výkresové dokumentace Zaměstnanecké výhody: stravenky (23000 - 29000 Kč)

Seřizovači - Velká Bíteš, Kraj Vysočina
2021-05-13 - LABARA s.r.o. - annonce.cz
Obsluha CNC strojů, potřebrtá znalost ruského 1azyka a _rnýchodní mentality na ruském trhu - vítáno. Uchazeč bude pracovat v procesu výroby CNC strojů v CR a současně spolupracovat s naší firmou v Rusku. Zaměstnanecké výhody: Obědy ve firmě první kontakt telefonicky 8,00... (21000 Kč)

Zedník - Velké Meziříčí, Kraj Vysočina
2021-05-13 - GREMIS, s.r.o. - annonce.cz
nutná praxe ve stavebnictví, práce ve výškách, fyzická zdatnost, bez zdravotního omezení, manuální zručnost první kontakt e-mailem nebo telefonicky PO-PÁ 8,00-10,00 (22200 Kč)

Chovatel - Jívoví, Kraj Vysočina
2021-05-13 - FARMA BLATINY - CZ, s.r.o. - annonce.cz
null (25000 Kč)

Město

Pracovní pozice

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.