Hledat práci

Nalezeno 6130 pracovních pozic.

Obsluha formovacej linky - Bratislava
2020-09-18 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hľadáme zručného kandidáta, ktorý bude mať na starosti chod výrobnej linky a uskladňovanie výrobkov. - Zodpovednosť za správny chod linky - Nastavovanie linky - Uskladňovanie výrobkov paletovým vozíkom - Údržba a čistenie linky 2 - smenná prevádzka - ranná 6:... (850 - 1200 €)

Project Manager - Bratislava
2020-09-23 - AuJob s.r.o. - Personálny servis - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupuje náš klient ako aj my ku každému kandidátovi individuálne. Čo Vám táto pozícia prinesie? • Jednoznačne zlepšíte svoje lí...

Prevádzkový údržbár - Bratislava
2020-09-23 - PROPLUSCO spol.s r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - Zabezpečovanie širokého rozsahu prác, súvisiacich s prevádzkou strojov a zariadení - Vykonávanie preventívnych a bežných opráv strojov a zariadení - Zváranie elektrickým oblúkom a zváranie pálením kyslíkom /plynom/  - Aktívna...

UX Dizajnér - Bratislava
2020-09-23 - AuJob s.r.o. - Personálny servis - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupuje náš klient ako aj my ku každému kandidátovi individuálne. Čo bude Vašou úlohou? • zmapovať existujúcej desktopovej aplik...

Riaditeľ bilingválneho gymnázia - Bratislava
2020-09-17 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Pre súkromné bilingválne gymnázium, obsadzujeme pozíciu Riaditeľa. Privítame reakcie kandidátov, ktorí majú minimálne 5-ročnú skúsenosť na pozícii vedúceho pedagogického zamestnanca a nemajú problém komunikovať v anglickom jazyku. Vašou úlohou na pozícii bude: - riadiť ... (1132 €)

Cloud Architekt (Azure) - Bratislava
2020-09-22 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Pre nemeckú globálnu IT/Telco spoločnosť hľadáme skúseného IT Konzultanta s Microsoft znalosťami v rámci aktuálneho trhu, ktorý má záujem sa stať súčasťou nového medzinárodného projektu so stabilnou lokalitou v Bratislave. Náplň práce: · poradenské a sčasti technické konzult... (3000 - 5200 €)

Asistentka v personálnej agentúre - Bratislava
2020-09-25 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáš prácu v oblastí ľudských zdrojov? Nemáš prax , chceš naštartovať kariéru v oblastí ľudských zdrojov? Si študentka VŠ a hľadáš brigádu popri škole? alebo chceš si vyskúšať prácu v personálnej agentúre . U nás prax ani ...

IBM Finance Traineeship - Bratislava
2020-09-25 - IBM International Services Centre s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Ako trainee v účtovníctve a financiách budeš neoddeliteľnou súčasťou nášho tímu. Od prvého dňa v práci budeš mať svoje vlastné povinnosti a budeš pracovať na úlohách dôležitých pre úspech spoločnosti. PRIHLÁS SA UŽ DNES! IBM... (675 €)

Application Administrator - Bratislava
2020-09-24 - IBM International Services Centre s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Great opportunity for an Application Administrator to work for one of the biggest international IT company, based within our Bratislava office. You will be a part of the team supporting and developing big group of applications. ... (1400 €)

Java Software developer - Bratislava
2020-09-24 - IBM International Services Centre s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Your Role and Responsibilities Solid experience and high expertise as Cloud development using React and Go Land,experience on on Eclipse RCP development • Good knowledge of Core Java and JDK 8 • Well understanding JRE memory ... (2300 €)

Špecialista stratégie merania - Bratislava
2020-09-24 - Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE) - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: • Vypracovávať pravidlá pre kolobeh meracích prístrojov a kontrolovať ich dodržiavanie. • Vypracovávať špecifikácie pre obstarávania prvkov/zariadení/mechanizmov merania. • Podieľať sa na príprave, priebehu, vyhodnocovaní obstar... (1560 €)

Investigation Analyst - Bratislava
2020-08-28 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Ak sa chceš zameriavať na data a neustále zlepšovanie procesov, máš rád komunikáciu a chceš využívať svoje zameranie na detail, staň sa analytikom v medzinárodnom tíme. Náplň práce: - zber, analýza a validácia dát - reporting požiadaviek biznisu - návrh nových procesov... (1890 - 3000 €)

FULLSTACK DEVELOPER - Bratislava
2020-08-28 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hľadáme Fullstack developera pre nový projekt zameraný na vývoj digitálnej platformy v oblasti poisťovníctva. Náplň práce: - vývoj nových funkcionalít - spolupráca na vytváraní dizajnových špecifík a ich implementácii - participácia pri tvorbe riešení pre existujúce... (1700 - 3200 €)

Agent zákazníckeho strediska - Bratislava
2020-09-23 - UPC Broadband Slovakia s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme kolegu/kolegyňu s obchodným duchom a prozákazníckym prístupom. Medzi Vaše úlohy bude patriť: - aktívna ponuka základných služieb (internet, TV, pevná telef. linka), doplnkových služieb, upgrade ponuky každému zákazníkovi... (900 €)

IT Tester - Bratislava
2020-08-27 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hľadáme automatizovaného testera, ktorý chce pracovať v agilnom tíme poskytujúcom IT služby pre moderné bankovníctvo. Náplň práce: - príprava testovacích skriptov - spúšťanie automatizovaných testov - identifikácia bugov a retesting - zodpovednosť za technickú dokument... (1800 - 2600 €)

UX dizajnér- čiastočný úväzok - Bratislava
2020-09-23 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hľadáme UX dizajnéra pre slovenskú spoločnosť, ktorá poskytuje služby vo farmaceutickej oblasti. Náplňou vašej práce bude: - analýza a zmapovanie existujúcej aplikácie - návrh zmien pre desktopovú platformu - inovácie pre zefektívnenie systému Ide o pracovnú príležitos... (1200 - 2000 €)

CASH COLLECTION WITH GERMAN - Bratislava
2020-09-23 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Are you looking for an opportunity in international company where you can use your knowledge of foreign languages on a daily basis? Are you dynamic, communicative and down for new opportunities? Would you like to start your career in a world of finance as an Accounts Receivable... (1000 - 1300 €)

Hirujeme nový tím- Python, Testing! - Bratislava
2020-09-23 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Pre vývojové a inovačné centrum IT produktov a technológií poskytujúce služby zahraničným zákazníkom budujeme nový tím, ktorý bude pracovať na projekte so zameraním na digital rights management. Možnosť spolupráce je na remote / on-site (Košice). Trvanie projektu je odhadovan... (2200 - 3500 €)

Skúsený odborník na nepriame dane - Bratislava
2020-09-23 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hľadáte si prácu v medzinárodnom a dynamickou prostredí? Ste odborníkom/čkou na nepriame dane? Ak je Vaša odpoveď áno, máme pre Vás zaujímavú pracovnú príležitosť. Aké zodpovednosti a aktivity môžete čakať? - Analyzovanie a príprava európskych daňových priznaní - Zabezpe... (1800 - 3300 €)

People manager pre fullfillment centrum - Bratislava
2020-09-23 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Pre medzinárodnú spoločnosť obsadzujeme v súčasnosti pozíciu Manažéra. Ak sa považujete za analytického človeka, ktorý je orientovaný na people management, potom hľadáme práve Vás. Vašou úlohou na pozícii bude: - koordinovať tím ľudí - spolupráca s oddeleniami na globálnej... (4500 - 5500 €)

Město


Pracovní pozicePoužíváním webů společnosti CYBERETIX s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.