Hledat práci

Nalezeno 5807 pracovních pozic.

Vodič MKD - Trnava
2022-01-04 - NADOK, s.r.o. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: spoľahlivosť, VP sk. CE + KKV Podmienky práce: ~vozidlá DAF, Scania a VOLVO + plachtové návesy KOGEL /muld./ ~pravidelný servis ~vozidlo je pridelené jednému vodičovi - nestriedajú sa ~práca v stabilnej spoločnosti ~možnosť vybaviť doklady... (1300 - 2000 €)

BANKÁR NA POŠTE - TRNAVA (M/Ž) - Trnava
2022-01-16 - Poštová banka - jobangels.co
Páčilo by sa ti byť bankárom, ale sedieť a čakať na klienta je pre teba nuda? Využi potenciál klientov, ktorý dáva hala Slovenskej pošty a nájdi si toho svojho. Chyť sa svojej šance a staň sa členom rodiny Poštovej banky - odštepného závodu 365.bank. Aké výzvy ťa čakajú...

Hlavný kuchár - Trnava
2022-01-12 - SESSLER, s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme zodpovedného hlavného kuchára, ktorého náplňou práce bude: - samostatná práca v kuchyni- studené a teplé jedlá - organizácia práce ostatným podriadeným v kuchyni - zadávanie požiadaviek na objednávky tovaru - plánovanie... (1000 - 1100 €)

Hľadáme nového kolegu na pobočku do Trnavy - Trnava
2022-01-16 - NN Životná poisťovňa, a.s. - jobangels.co
V našom tíme v Trnave na pobočke radi privítame nového kolegu, ktorého bude tiež baviť poradenstvo v oblasti zabezpečenia seba aj rodiny v prípade nepredvídateľných životných situácií. Budeš mať pridelených klientov aj z našej databázy. Tvojou náplňou práce bude komunikácia...

HR Koordinátor - Trnava
2022-01-07 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Naštartuj svoju kariéru v oblasti HR a staň sa členom tímu INDEX NOSLUŠ: Pre našu pobočku v Trnave hľadáme kolegu, ktorého pracovnou náplňou bude: Koordinácia pridelenej zákazky: - komunikácia s klientom ohľadom náborov, objedn... (900 €)

Samostatný projektant - Trnava
2022-01-16 - Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE) - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Chceli by ste sa stať súčasťou tímu projektov a inžinieringu? Ak máte vysokoškolské elektrotechnické vzdelanie a máte skúsenosti s projektovaním v oblasti silnoprúdovej elektrotechniky a zároveň ste držiteľom oprávnenia Autorizovan... (1450 €)

Manažér korporátneho centra - pre oblasť Trnava - Trnava
2022-01-16 - NN Životná poisťovňa, a.s. - jobangels.co
Ste skúsený obchodník a zároveň máte ambície riadiť a budovať svoj obchodný tím? Pridajte sa do tímu NN, kde náplňou pozície manažéra korporátneho centra je: - starostlivosť o pridelené portfólio zamestnávateľov poskytujúcich príspevky do 3. dôchodkového piliera (v trnavskom...

Šéfkuchár - Trnava
2022-01-10 - MKVM s.r.o. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: Do tímu reštaurácie hľadáme na pozíciu Šéfkuchár zodpovedného leadra, ktorý vie hospodáriť a efektívne nakladať. Pracovná činnosť: príprava pokrmov v zodpovedajúcej kvalite a kvantite vytváranie, inovácie v menu a vykonávanie kalkul... (1500 - 1800 €)

predavačka - pokladníčka OPOJ - Trnava
2022-01-16 - COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: predavač - pokladník • práca s elektronickou registračnou pokladňou; (blokovanie, manipulácia s peniazmi) • vykladanie tovaru a označovanie ho správnou cenovkou; • kontrola záručnej lehoty a kvality predávaného tovaru; • dodržiavanie... (760 €)

Personálna konzultantka Trnava - Trnava
2022-01-03 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáš prácu v oblastí ľudských zdrojov? Máš chuť učiť sa nové, pracovať v dynamickom kolektíve , komunikovať s kandidátmi a zamestnancami, ale nemáš PRAX? , alebo si doteraz pracoval v inej oblasti a chceš zmeniť pozíciu ? ... (800 €)

Montážny pracovník - Trnava
2022-01-12 - TT DUBANs.r.o - jooble
Požiadavky na zamestnanca: iba ZŤP, základné vzdelanie Podmienky práce: jadnoduchá manuálna práca v sede Pracovná činnosť: balenie do sáčkov a krabičiek, skladanie, lepenie (646 €)

zástupca - vedúci zmeny OPOJ - Trnava
2022-01-16 - COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: • príprava harmonogramu nástupu pracovníkov do práce • zabezpečenie plynulého chodu predajne • zadávať úlohy a kontrolovať vykonanú prácu • práca na PC • zabezpečenie spracovania dennej a mesačnej uzávierky, odvod hotovosti • vykladanie... (870 €)

Koordinátor sieťového servisu - Trnava - Trnava
2022-01-16 - Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE) - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme šikovného kolegu s výbornými organizačnými schopnosťami a minimálne stredoškolským vzdelaním elektrotechnického zamerania, ktorý má odbornú spôsobilosť podľa § 23 Vyhl. č 508/2009. Hľadáme tímového hráča, ktorý ocení stabiln... (1400 €)

Administratívny pracovník s Francúzskym jazykom - Trnava
2022-01-16 - PROPLUSCO spol.s r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - vystavovanie a spracovávanie faktúr, - vykonávanie kontroly faktúr a podkladov k fakturácií, - komunikácia s odberateľmi a dodávateľmi, riešenie prípadných nezrovnalostí, - evidencia dochádzky zamestnancov, - práca vo francúzskom...

Hľadáme operátorov výroby s platom až 1000€! - Trnava
2022-01-16 - TRANSFER International Staff k.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - výroba predných nárazníkov do automobilov - lakovanie a vizuálna kontrola - montáž a finalizácia nárazníkov - lepenie, zváranie, balenie jednotlivých dielov Všeobecne požadované znalosti: - manuálna zručnosť - vedieť pracovať pod...

Dlhodobá brigáda - počítanie tovaru pri inventúrach - Trnava
2022-01-13 - DANTEM Slovensko s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Brigáda hlavne pre študentov v mladom kolektíve, najmä počas pracovného týždňa na poobedie a v noci. Ide o počítanie (skenovanie) tovaru ako: potraviny, oblečenie, kozmetika, športové vybavenie a pod. Flexibilná voľba zmien...

Manipulačné práce - Trnava
2022-01-15 - INDEX NOSLUŠ - indexnoslus.sk
popis pracovnej pozície Manipulačné práce Manipulácia s tovarom a materiálom vo výrobnom závode alebo v sklade. Práca je vo viaczmennej prevádzke v meste Trnava. Popis práce - zaskladňovanie a vyskladňovanie podľa rozpisu. Triedenie dielov... (4,7 €/hod)

Psychológ - Trnava
2022-01-15 - Krajský súd v Trnave - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Špecializovaná činnosť v príslušnom odbore štátnej služby spočívajúca najmä v analytickej a syntetickej činnosti, vo vyhodnocovaní výsledkov a v príprave podkladov na rozhodovanie v pôsobnosti orgánu alebo úradu, ktorý vykon... (1500 €)

Účtovníčka - Trnava
2022-01-15 - AUXILIUM s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Podvojné účtovníctvo, jednoduché účtovníctvo, spracovanie miezd, DPH, spracovanie prehľadov a štatistických výkazov. Práca v programoch Omega, Olymp, Alfa (KROS). Požadované vzdelanie Úplné stredné odborné vzdelanie ... (900 €)

Personalista - Trnava
2022-01-14 - ZF - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti •Support Country Manager in standardization & harmonization initiatives & projects across Slovakia •Coordinating activities guided by the corporate regulations, being counterpart to Regional corporate... (1563 €)

Město


Pracovní pozicePoužíváním webů společnosti CYBERETIX s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.