ČeskySlovenskyAnglicky
Vytvořit nový účet

Hledat práci

Nalezeno 219 pracovních pozic.

Údržbár - Bratislava - Ružinov
2019-12-02 - Stredná odborná škola technológií a remesiel, Ivanská cesta ... - istp.sk
...Dĺžka praxe aspoň 2 roky Zručnosti, schopnosti Všeobecné spôsobilosti: ~ manuálna zručnosť Ďalšie požiadavky: Údržbár so zameraním na vodoinštalatérske práce alebo elektrotechniku (osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa vyhl. č. 508/2009 Z.z., min.... (700 €)

Údržbár - Bratislava
2019-12-03 - Personal service, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - preventívna údržba strojných zariadení - plánované a neplánované opravy a technické zásahy vedúce k zvýšeniu prevádzkovej spoľahlivosti strojných zaridení - navrhovanie technických riešení vedúcich k efektívnejšiemu vyu... (750 €)

Údržbár - Borský Svätý Jur, Trnavský kraj
2019-12-03 - FLY PUB, s. r. o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Starostlivosť o chod a riadnu prevádzku baru. Bežné údržby na zariadeniach baru, rozvodoch vody, tepla. Oprava drobných porúch na inštalačných zariadeniach (batérie, wc, umývadlá, zásuvky, vypínače, svietidlá, poistky). ... (728 €)

Údržbár - Vranov nad Topľou
2019-12-04 - AOC Vranov s. r. o. - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Údržbár Pracovné podmienky Pracovný čas: od 07:30 do 15:30... (850 €)

Údržbár - Bratislava - Staré Mesto
2019-11-27 - Správa účelových zariadení - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Obsluha a nastavovanie pracovných charakteristík reprodukčného zariadenia, nastavenie a zladenie audio-video techniky, domovnícke práce a údržba objektu. Zodpovedá za funkčnosť a údržbu vodovodov, kanalizácie. Vykonáva opravy... (662 €)

Údržbár - Vráble, Nitriansky kraj
2019-12-03 - M.S.LEM, s.r.o. - ponuky.sk
Náplň práce • odborná spôsobilosť na samostatný výkon prác v elektrotechnike podľa Vyhlášky 508/2009, § 22 • prax v oblasti elektro-mechanckej údržby, diagnostiky a odstraňovania porúch nn zariadení (svetelné a zásuvkové obvody, elektromotorická inštalácia, rozvádzače, výmeny...

Údržbár foriem - Považská Bystrica
2019-12-05 - SEOYON E-HWA AUTOMOTIVE SLOVAKIA s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - vykonávanie bežných, stredných a generálnych opráv foriem, - rozoberanie/skladanie, prípadné brúsenie, zváranie, leštenie poškodenej časti foriem, - vykonávanie pravidelných údržieb/revízií foriem, - preprava a uskladnenie... (850 €)

Údržbár - Bratislava - Staré Mesto
2019-11-26 - Slovenská technická univerzita v Bratislave - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Údržba budovy študentského domova. Ponúkané výhody osobný príplatok po skúšobnej dobe plus odmeny, dodatková dovolenka, možnosť predĺženia pracovn...

Udržbár - Lozorno, Bratislavský kraj
2019-11-19 - IAC Group (Slovakia) s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 950 € za mesiac Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 12. 7. 2019 Dátum poslednej aktualizácie: 26. 11. 2019 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane ... (950 €)

Údržbár - Martin
2019-11-29 - Bytová agentúra rezortu ministerstva obrany - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 390 € za mesiac Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 2. 12. 2019 Dátum poslednej aktualizácie: 2. 12. 2019 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na kratší pracovný čas počet hodín za týždeň: 23 Pracovn... (390 €)

Technický pracovník / údržbár - Šamorín
2019-12-02 - SKY Medical, a.s. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce  Údržbárske práce  Zodpovednosť za dennú a mesačnú kontrolu a údržbu výrobných strojov a zariadení  Riešenie havarijných stavov vyrobnych zariadení  Pravidelne skolenia operatorov na pouzivanie vyrobných strojov... (1220 €)

Údržbár/elektrikár - Košice - Juh
2019-12-04 - TEMPUS IMMO, a.s. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - vykonávanie preventívnej údržby technologických zariadení - účasť pri výkone odborných prehliadok a revízií a spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov - opravovanie a vymieňanie poškodených častí vybavenia... (700 €)

Elektro-údržbár - Bardejov
2019-12-04 - KAMAX Fasteners s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce * Operatívna a preventívna oprava strojov a ostatných el. zariadení * údržba výrobných strojov a ostatných el. zariadení * vykonávanie plánov údržby a opráv ... (1000 €)

Údržbár / mechanik - Nesvady, Nitriansky kraj
2019-12-03 - M.S.LEM, s.r.o. - ponuky.sk
Náplň práce - montáž, nastavovanie a opravovanie mechanických častí priemyselných strojov a ostatných zariadení - údržba, servis, oprava hydraulických a pneumatických častí strojov a zariadení - nahradzovanie a oprava chybných dielov - práca na dve zmeny Druh pracovn...

Údržbár - maliar - Pezinok
2019-12-03 - Psychiatrická nemocnica Philippa Pinela Pezinok - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Vykonáva bežné údržbárske práce vrátane maliarskych a murárskych prác, opráv a maľovania budov, obkladačské práce a pod. Pracovné miesto vhodné... (800 €)

Inštalatér - údržbár - Bratislava - Staré Mesto
2019-11-20 - Slovak Lines Služby, a. s. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Montáž, opravy, údržba vnútorných rozvodov (vrátane prípojok z hranice objektov) studenej, teplej vody, kanalizácie, vnútorných rozvodov vykurovania, vrátane pripojenia armatúr a spotrebičov. Oprava vodovodných batérií a splachova... (6,2 €/hod)

Údržbár - Kuklov, Trnavský kraj
2019-11-29 - Obec Kuklov - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Údržbárske práce Pracovné podmienky ~ Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim Požiadavky na zamestnanca Požadované vzdelanie ... (680 €)

Údržbár - Kežmarok
2019-11-28 - Tatranská mliekáreň a.s. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - Udržiavať pridelené zariadenia v prevádzkyschopnom stave a odstraňovať na nich poruchy, - vykonávať preventívnu a operatívnu údržbu a revízie výrobných a technologických zariadení, - riadiť sa platnými normami a STN... (4 €/hod)

Údržbár - Poprad
2019-11-28 - LPH a.s. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - Ovládať čítanie zostav schém foriem vo firme, - prevádzať opravy a zásahy do technického zariadenia podľa rozsahu určeného technickou dokumentáciou. - kontrolovať a prevádzať údržbu chladiaceho zariadenia rozvodu vody... (4,35 €/hod)

Údržbár - Košice - Západ
2019-12-05 - Stavebné bytové družstvo II. Košice - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - Údržba a opravy rozvodov ústredného kúrenia a vyhrievacích telies. - Montáže, údržbárske a opravárenské práce na sanitnej inštalácií. - Montáž a demontáž vodomerov. - Výkon havarijnej služby aj počas pohotovosti. ... (4,47 €/hod)

Práce v Česku | Práce na Slovensku | Práce ve Velké Británii | Práce v Americe

Používáním webů společnosti CYBERETIX s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.