Search a job

4045 jobs found.
Svozový specialista Liberec - Liberec
2023-06-06 - Česká pošta, s.p. - personalka.cz
Jsme jednou z největších firem v České republice. Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v oboru. Máte příležitost uplatnit svůj profesionální přístup, kterým můžete změnit budoucnost Pošty a zároveň...

Regionální obchodní zástupce - Liberec
2023-06-02 - ROLOFOL a.s. - personalka.cz
Společnost ROLOFOL a.s. - jediný český přímý výrobce stretch fólií hledá pro posílení obchodního týmu REGIONÁLNÍHO OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE pro oblast západní a severní Čechy (Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj). Specializujeme se na výrobu a prodej...

Doručovatel s řízením - Liberec - Liberec
2023-06-06 - Česká pošta, s.p. - personalka.cz
Jsme jednou z největších firem v České republice. Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v oboru. Máte příležitost uplatnit svůj profesionální přístup, kterým můžete změnit budoucnost Pošty a zároveň...

VÝROBNÍ KONTROLOR - Liberec
2023-06-06 - DTZ s.r.o. - personalka.cz
Koho hledáme: Minimální vzdělání: ÚSO strojírenství nebo podobný obor Znalost kontrolních a měřících postupů   Výhodou: Praxe v strojírenské výrobě Oprávnění pro NDT zkoušky   Specifikace: Vhodné i pro absolventy Kontrola po svařování Provádění... (30000 - 40000 Kč)

VEDOUCÍ PROJEKTU - Liberec
2023-06-06 - DTZ s.r.o. - personalka.cz
Koho hledáme: schopnost komplexně vést projekt pod vedením ředitele úseku vhodné i pro absolventy a studenty vyšších ročníků VŠ znalost práce s PC (MS Office) - podmínkou: dobrá komunikativní znalost AJ výhodou: vzdělání se zaměřením na energetiku nebo... (30000 - 55000 Kč)

CNC FRÉZAŘ - Liberec
2023-06-06 - DTZ s.r.o. - personalka.cz
Koho hledáme: zkušenost s obsluhou CNC frézy podmínkou: zkušenost s řídícím systémem Heidenhain podmínkou: samostatná tvorba programů podmínkou: samostatná práce dle výkresové dokumentace spolehlivost, flexibilita   Co nabízíme: dobré platové ohodnocení... (30000 - 35000 Kč)

Kuchař(ka) - Liberec
2023-06-04 - Dům kultury Liberec s.r.o. - personalka.cz
Co vás čeká do práce nastoupíte v 8.00 hodin a po výdeji obědů zůstává jeden kuchař(ka) na minutky do večera u nás budete mít volné neděle, soboty otevíráme od 17.00 hodin a vyjde na Vás jedna nebo dvě soboty v měsíci čeká Vás příprava hotových i minutkových pokrmů... (32000 - 37000 Kč)

Výkonná asistentka/výkonný asistent - Liberec
2023-05-29 - RENGL, s.r.o. - inwork.cz
Výkonná asistentka/výkonný asistent Informace o pracovním místě Do našeho týmu hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici Výkonná asistentka/Výkonný asistent. Budete členem menšího týmu, který má na starosti administrativní a organizační agendu na úseku vedení společnosti... (29000 Kč)

Asistent jednatele - Liberec
2023-05-25 - AFHS, s.r.o. - www.fajn-brigady.cz
Sledování a plánování výroby ve firmě. Předpokládaný rozsah práce činí 5 - 20 hod. týdně (tzn. 1 - 2 dny v týdnu, po zapracování je možná i práce na částečný, popř. plný úvazek). Pro výkon práce je NUTNÉ seznámit se základy výrobních technologií ve firmě v praxi (odlévání... (150 Kč/hod)

Kontrola kvality - i pro OZP - Liberec
2023-05-25 - Blixcon s.r.o. - flek.cz
Hledáš práci k dlouhodobé spolupráci? Jsi pozorný, pečlivý a spolehlivý? Jsi časově flexibilní a učenlivý? Pokud ano, hledáme právě TEBE! Přijmeme pracovníky do oblasti kontroly kvality. Můžeš kontrolovat plasty, části karosérií, lakované díly, zkrátka vše, co do aut...

Prodejce náhradních dílů - Liberec
2023-05-25 - ManpowerGroup s.r.o. - flek.cz
Staňte se kontaktní osobou na nově otevřené pobočce v Liberci jako prodejce náhradních dílů! • aktivní komunikace se zákazníky na prodejně • správa přijatých zakázek, příprava objednávek • příjem a výdej zboží - s tím spojená administrativa (příprava a tisk faktur a dodacích...

Samostaná/ý účetní - Liberec
2023-06-06 - Zoo Liberec, příspěvková organizace - personalka.cz
Náplň práce: Kompletní zajištění správy majetku, vč. účtování veškerých pohybů, fyzická inventarizace majetku, provádění provozních účetních operací Požadujeme: středoškolské vzdělání ukončené maturitním vysvědčením (nejlépe ekonomického směru) znalost podvojného...

Brigáda již od 15 let! - Liberec
2023-05-24 - McDonald's - www.fajn-brigady.cz
Již nabíráme (ne)jen na léto. Nejlepší první brigáda. Nabíráme již od 15-ti let (ukončena ZŠ) Vhodné i pro rodiče na MD Studuješ a chceš si něco přivydělat? Zvládneš pracovat o víkendech a nějaký den po škole? Pojď k nám a máš vystaráno. Požadujeme: - práci nejen ... (140 Kč/hod)

Elektromontér - Liberec
2023-05-30 - CRI ameba.eu, s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele. Popis pracovní nabídky ~ Výstavba,... (30000 - 50000 Kč)

Konstruktér - Liberec
2023-05-26 - HOFMANN WIZARD s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Jsme personální agentura s dlouholetou tradicí a širokou sítí poboček v ČR i v Evropě. Nabízíme širokou nabídku pracovních pozic, spolehlivé personální poradenství a zprostředkování kmenových i agenturních zaměstnanců. V České republice působíme již od roku ...

Seřizovač pro vstřikolisy - Liberec
2023-06-03 - HR Direct s.r.o. - www.easy-prace.cz
Popis pracovní nabídky Náplní Vaší práce bude: Rozjezd výroby podle výrobního plánu. Nastavování parametrů vstřikolisů pro dodržení požadované kvality výrobku. Výměna a pravidelná údržba vstřikovacích forem. Spolupráce s mistrem, zaučování operátorů. Požadavky... (28000 - 36000 Kč)

Pokladní v hypermarketu - Liberec
2023-05-31 - Práce Liberec s.r.o. - www.easy-prace.cz
Popis pracovní nabídky práce na pokladně práce s hotovostí komunikace se zákazníky Požadujeme plnoletost pečlivost svědomitost trestní bezúhonnost spolehlivost Nabízíme základní mzda 130,– Kč/hod Odměny za přesčasy a spolehlivost dlouhodobou brigádu ... (130 - 140 Kč/hod)

Vývojář SW - Liberec
2023-05-26 - HOFMANN WIZARD s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Jsme personální agentura s dlouholetou tradicí a širokou sítí poboček v ČR i v Evropě. Nabízíme širokou nabídku pracovních pozic, spolehlivé personální poradenství a zprostředkování kmenových i agenturních zaměstnanců. V České republice působíme již od roku ...

Pracovník/ce v textilním průmyslu - Liberec
2023-05-25 - Práce Liberec s.r.o. - www.easy-prace.cz
Popis pracovní nabídky Nabízíme dlouhodobou brigádu pro muže i ženy. Náplň práce: šítí a balení koberců menších rozměrů, manipulace s koberci, práce ve skladu Požadujeme dobrý zdravotní stav, spolehlivost, dochvilnost, pečlivost, praxe v oboru výhodou. ... (130 - 160 Kč/hod)

Pomocný dělník/ce ve výrobě - Liberec
2023-06-06 - Práce Liberec s.r.o. - www.easy-prace.cz
Popis pracovní nabídky Jedná se o krátkodobé, dlouhodobé i nárazové brigády na pozici Pomocný dělník ve výrobě Náplní práce bude pomoc ve výrobě, manipulace ve skladu, kontrola vyrobených komponentů Požadujeme Min. ZŠ vzdělání (počítání, čtení a psaní nutností... (120 - 150 Kč/hod)

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.