Search a job

3668 jobs found.
člen výjezdové skupiny - Pardubice
2023-03-20 - DOSON AZS s.r.o. - inwork.cz
Informace o pracovním místě člen výjezdové skupiny kontroluje objekty napojené na pult centralizované ochrany nenáročné zaměstnání vhodné pro ID, OZZ pracuje s moderní naváděcí aplikací v mobilním telefonu řízení motorového vozidla kreativní práce Požadujeme Požadujeme čistý výpis rejstříků trestů certifikát výhodou ochotu pracovat flexibilitu Nabízíme zaměstnanecké výhody mladý kolektiv stálý příjem stabilní zaměstnání možnost pracovního růstu (16000 Kč)

Key account manager - Pardubice
2023-03-20 - Práce-job.cz - inwork.cz
Informace o pracovním místě Key account manager (70.000 – 80.000) (Pardubický kraj, Vysočina) Pro našeho významného partnera ve strojírenství hledáme zkušeného obchodníka. Ozvěte se nám! Náplň práce: - aktivní vyhledávání nových obchod. příležitostí - spolupráce na přípravě a realizaci obchodního plánu - rozvoj obchodních vztahů se zákazníky - realizace celého obchod. procesu - příprava a prezentace řešení ve spolupráci s produktovými divizemi - samostatné vedení projektu - prezentace na veletrzích - reporting Požadujeme - SŠ / VŠ vzdělání - Komunikativní znalost AJ - Komunikativnost, samostatnost, loajalita - Znalost MS Office - ŘP sk. B Nabízíme Benefity: - firemní automobil, notebook, telefon - jazykové kurzy - odborná školení - 26 dnů dovolené - flexibilní pracovní doba - příspěvky na ŽP nebo PP - příspěvky na stravování - 13. plat V případě zájmu o tuto pracovní pozici nás ... (70000 Kč)

Produktový technik m/ž - vhodné i pro absolventy‍ - Pardubice
2023-03-30 - Foxconn - dobraprace.cz
- Dostaneš od nás smlouvu na dobu neurčitou.  - Můžeš využít 5 týdnů dovolené na rekreaci a volnočasové aktivity.  - Podporujeme u nás rozvoj kolegů v měkkých i tvrdých dovednostech, které si vyberete s externí nebo interní nabídky.  - Nabízíme Cafetérii do které dostaneš 3 000 bodů, které můžeš využít u našich partnerů - například na wellnes, lékárnu, nákupy dárku a mnoho dalšího.  - Možnost homeofficů dle domluvy s tvým nadřízeným. - Každoroční navyšování mezd a možnost kariérního růstu, chceme aby si u nás byl spokojený. - Možnost využítí zvýhodněných mobilních tarifů od společnosti T-mobile – např. 3 GB dat za 267kč měsíčně i pro rodinné příslušníky. - Firemní fitness s pohodovou kavárnou se skvělou kávou a něčím sladkým na zub.  - U nás můžeš získat bonus za doporučení třeba svého rodinného příslušníka, či kamaráda. Doporuč je a získejte až 80.000Kč ročně. - K dispozici budeš mít služební notebook. - A čeká na vás spoustu...

Mechanik měřících a regulačních zařízení - Pardubice
2023-03-29 - Nemocnice Pardubického kraje, a.s. - dobraprace.cz
• třísměnný provoz (po–pá) • nástup dle dohody • perspektivní pozici u největšího zaměstnavatele v Pardubickém kraji • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna tzv. sick days, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, podpora vzdělávání, možnost ubytování, …) • místo výkonu práce: Pardubická nemocnice • obsluha a údržba rozmanitého spektra klimatizačních zařízení, chladících zařízení, strojoven VZT • kontrola medicinálních plynů • zajišťování pravidelných revizi a prohlídek • vyučení v oboru mechanik elektronických zařízení nebo jiný elektrotechnický obor s platným osvědčením vyhlášky č. 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice • trestní bezúhonnost

mobilní ostraha - Pardubice
2023-03-20 - DOSON AZS s.r.o. - www.fajn-brigady.cz
člen mobilní ostrahy hlídání ze služebního vozidla nebo karavanu ( stavby, vlaky) je potřeba být velice časově flexibilní ostraha po celé ČR vhodné pro svobodné a nezávislé Požadujeme: čistý rejstřík trestů řidičské oprávnění skupiny B flexibilitu časově nezávislý certifikát strážného výhodou Nabízíme: stabilní příjem stálé zaměstnání (113 Kč/hod)

Kvalifikovaná obsluha svařovacího robota - Pardubice
2023-03-26 - Personal Consult s.r.o. - dobraprace.cz
Základní plat podle zkušeností a kvalifikace kandidáta (26 - 33 tisíc) k tomu příplatky za směnnost nad rámec zákona, zázemí stabilní výrobní společnosti, práce s moderními technologiemi ve svařovacím oboru, další profesní rozvoj, příspěvky na dojíždění, příspěvky na životní a penzijní připojištění, 25 dnů dovolené, dotované závodní stravování26000 Programování robotů tak, aby výsledkem byly výrobky s dokonalým svárem (jedná se o svařování závěsných prvků na nosníky ocelových konstrukcí), kontrolovat kvality svárů, řízení chodu linky M/Ž, SOU, osvědčení pro svářeče ZK 135 1.1 nebo ještě lépe se svářečským certifikátem dle ČSN EN ISO 9606-1 a zkušeností s obsluhou svářecího robota, ochota dál se učit a pracovat na sobě, schopnost pracovat ve 3 směnném provozu (26000 - 33000 Kč)

Koordinátor distribuce pro okres Pardubice - Pardubice
2023-03-28 - První novinová společnost a.s. - inwork.cz
Informace o pracovním místě Nedělá Vám problém rychle reagovat na změny a organizace (nejen Vaší) práce je pro Vás zábavou? Rád/a cestujete po celém okrese? ANO? Pak hledáme právě Vás…nejspolehlivějšího a nejzodpovědnějšího koordinátora, pro kterého bude (u)řízení distribuce novin pro celý okres výzvou i zábavou. Jaká práce na Vás čeká? ● svěříme Vám lokalitu a tým doručovatelů, s kterými budete denně komunikovat a řešit vzniklé provozní komplikace ● práce z domu (vybavíme vás telefonem, notebookem a tiskárnou), častý pohyb i v terénu, abyste mohli kontrolovat práci doručovatelů a řešit vzniklé reklamace ● zajišťování, aby byla Vaše svěřená lokalita plně obsazena doručovateli, v případě náhlého výpadku zabezpečíte zastoupení ● roznos tiskovin probíhá v ranních hodinách, práce Vám tedy začíná kolem páté hodiny ranní, po obědě však máte hotovo Požadujeme Proč se k nám hodíte právě Vy? ● máte organizační talent a jste spolehlivý...

Konstruktér - Pardubice
2023-03-30 - Personal Consult s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Jsme personální agentura. Zaměřujeme se na zprostředkování práce na hlavní pracovní poměr. Naše agentura působí zejména v regionech Královehradecký a Pardubický kraj a Vysočina. Nabídky práce se však objevují i z dalších regionů. Popis pracovní nabídky Konstrukce zařízení, která slouží pro komunikaci v dopravní infrastruktuře, u integrovaných záchranných systémů, ve spojích. Jedná se například o antény, vysílače a další příslušenství – jejich detailní rozkreslení včetně zhotovení výkresů a jejich archivace. Spolupracujete s oddělením výroby, projekce, montáží a nákupu. Požadujeme VŠ/SŠ vzdělání technického směru (strojírenství nebo elektro), technické myšlení, znalost práce v ACADu a některého ze 3D modelovacích programů – nejlépe Solid Works, preciznost, přesnost, smysl pro detail; velmi dobrá znalost práce na PC Nabízíme Velmi zajímavá a různorodá práce na moderních projektech pro firmu, která patří... (38000 Kč)

Technik - Pardubice
2023-03-30 - Personal Consult s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Jsme personální agentura. Zaměřujeme se na zprostředkování práce na hlavní pracovní poměr. Naše agentura působí zejména v regionech Královehradecký a Pardubický kraj a Vysočina. Nabídky práce se však objevují i z dalších regionů. Popis pracovní nabídky Specifikace testovacích zařízení, strojů a přípravků pro výrobu desek plošných spojů; Příprava programů jednotlivých testů; Uvádění zařízení do provozu; Optimalizace procesů výroby desek plošných spojů; Účast na jednání o kvalitě výroby; Práce s velkou mírou samostatnosti. Požadujeme M/Ž, SOU nebo SOŠ elektrotechnického směru – vhodné i pro absolventy, vyhl. 50§5, znalost AJ výhodou, odolnost vůči stresu, zodpovědnost, samostatnost Nabízíme Plat ve výši 41–45.000, dotované závodní stravování, 5 týdnů dovolené, bonusový program s přispěním zaměstnavatele zaměstnanci na měsíční bázi (příspěvky využijete na volnočasové aktivity nebo kulturu). Firemní mobilní... (41000 - 45000 Kč)

Montážní pracovník - Pardubice
2023-03-24 - Personal Consult s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Jsme personální agentura. Zaměřujeme se na zprostředkování práce na hlavní pracovní poměr. Naše agentura působí zejména v regionech Královehradecký a Pardubický kraj a Vysočina. Nabídky práce se však objevují i z dalších regionů. Popis pracovní nabídky Odborné práce při montáži, rekonstrukci radiokomunikačních zařízení – od přípravy stavby, přes běžné zákroky, až po složitější úkony (samozřejmě po pečlivém zapracování) Požadujeme USO, SOU v oboru elektro silnoproud nebo slaboproud, vyhláška č. 50/1978 §5, schopnost práce ve výškách a tomu přizpůsobený zdravotní stav a způsobilost, všeobecná manuální zručnost, ochota cestovat – práce přes týden na zakázkách v terénu, ovšem s každodenním návratem domů, řidičský průkaz skupiny B Nabízíme Práce na 1 směnu od pondělí do pátku, finanční ohodnocení odpovídající pozici (cca 30 – 33tis. Kč), přátelský kolektiv, zázemí stabilní společnosti, která je špičkou ve svém... (30000 - 33000 Kč)

Technik kvality - Pardubice
2023-03-25 - Personal Consult s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Jsme personální agentura. Zaměřujeme se na zprostředkování práce na hlavní pracovní poměr. Naše agentura působí zejména v regionech Královehradecký a Pardubický kraj a Vysočina. Nabídky práce se však objevují i z dalších regionů. Popis pracovní nabídky měření a kontrola výrobků dle schválené dokumentace obsluha 3D měřicího přístroje uvolnění finálních výrobků k expedici identifikace odchylek v procesu výroby podpora procesu neustálého zlepšování Požadujeme M/Ž, SŠ/VŠ, schopnost orientace v technických výkresech, praxe v obl. kvality, znalost metod měření a programování 3D měřicích zařízení velkou výhodou, základní znalost norem ISO 9001, znalost práce na PC (MS Office Word, Excel); orientace v technické výkresové dokumentaci, logické myšlení, prostorová představivost, matematické myšlení, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilita Nabízíme ~ mzda v návaznosti na zkušenosti ... (30000 - 37000 Kč)

Fyzioterapeut - Pardubice
2023-03-24 - Fyziocentrum Baťa s.r.o. - jenprace.cz
O nás Zdravotnické zařízení Fyziocentrum Nerudova hledá FYZIOTERAPEUTA na plný nebo částečný úvazek do svého rehabilitačního zařízení v Pardubicích. KDO JSME: Tým fyzioterapeutů a rehabilitačních lékařů, pro které je fyzioterapie vášní. Podporujeme kontinuální růst a vzdělávání našich zaměstnanců. V neposlední řadě jsme skvělá parta. Náplň práce: FYZIOTERAPIE Co můžeš očekávat ty: odpovídající mzda, kvartální bonus pacienty ti objedná klienstké centrum  – nemusíš tím ztrácet čas klid na práci v moderní a plně vybavené ambulanci vedení terapie je plně na tobě možnost vybrat si velké kurzy ( Mobilizace, McKenzie, ACT, Spirální dynamika, Bobath, BPP, PNF apod... Každý rok si můžeš vybrat menší kurzy, které tě zajímají – máš na to budget hlavní fyzioterapeut a rehabilitační lékař budou tví nejbližší kolegové, se kterými můžeš konzultovat vše potřebné svůj PC  –  vedení dokumentace výhradně... (30000 - 45000 Kč)

Nákupčí - Pardubice
2023-03-05 - Personal Consult s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Jsme personální agentura. Zaměřujeme se na zprostředkování práce na hlavní pracovní poměr. Naše agentura působí zejména v regionech Královehradecký a Pardubický kraj a Vysočina. Nabídky práce se však objevují i z dalších regionů. Popis pracovní nabídky Zajišťování technického nákupu (zabezpečení včasného dodání materiálů pro jednotlivé projekty). Aktivní vyhledávání nových dodavatelů. Udržování a posilování vztahů s dodavateli. Optimalizace cenových, dodacích a platebních podmínek. Kontrola kvality subdodávek, řešení reklamací. Hodnocení dodavatelů, příprava statistik a analýz. Management skladových zásob. Požadujeme Vzdělání SŠ nebo VŠ technického, nejlépe strojírenského, zaměření, nutná je znalost angličtiny slovem i písmem na dobré komunikativní úrovni – schopnost vést obchodní jednání; Orientace na trhu s technickými (strojírenskými) komponenty, analytické myšlení, motivace pracovat na...

Strojník - Pardubice
2023-03-31 - LZ STAVBY A DEMOLICE s.r.o. - jenprace.cz
O nás Firma LZ stavby a demolice s.r.o se sídlem v Lázních Bohdaneč Náplň práce: obsluha bagrů ~ obsluha a práce s bagry Co od Vás očekáváme: samostatnost flexibilita preciznost praxe vítána Co Vám můžeme nabídnout: možnost slušného výdělku zázemí firmy (41000 - 43000 Kč)

Stavbyvedoucí / Mistr #1927 - Pardubice
2023-03-24 - Jobs Contact Personal, s.r.o. - www.easy-prace.cz
Popis pracovní nabídky Společnost PKS stavby a.s. hledá STAVBYVEDOUCÍHO / MISTRA pro Pardubický, Královehradecký kraj. Máte vzdělání ve stavebním oboru, praxi na stavbách, jste důsledný a dotahujete věci do konce? Pak hledáme právě Vás! Neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Vítáni jsou i absolventi stavebních oborů. Nástup je možný ihned nebo dle dohody. Náplň práce: řízení pozemních staveb v rámci Pardubického / Královehradeckého kraje dle zakázek vedení staveb, zajištění výrobního procesu, pracovních postupů a plynulosti výstavby práce s výkresovou dokumentací a kontrola správné realizace stavby zajištění technologických a pracovních postupů dodržování právních norem, zejména v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, ekologie a požární ochrany Požadujeme min. SPŠ stavební, nejlépe obor pozemní stavby praxe na pozici stavbyvedoucí, popř. mistr (absolventi vítáni) praxe v řízení ekonomiky stavby... (10000 - 60000 Kč)

Vedoucí výroby - Pardubice
2023-03-09 - HR Direct s.r.o. - www.easy-prace.cz
Popis pracovní nabídky Zvyšovat produktivitu Zajišťovat dodržování denního plánu výroby Dodržovat metodiku 5S Koordinovat a motivovat svůj tým tímto směrem Účast na poradách kritických dílů Koordinace mezi logistikou a údržbou Kooperace s procesním inženýrstvím Tvorba pracovních pokynů Účast na tvorbě norem a zajištění jejich uplatňování v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví Podpora přijímání nových členů svého týmu Účast na individuálních pohovorech hodnocení týmu Poradenství členům svého týmu a řešení vzniklých problémů Odpovědnost za každodenní řízení svých zaměstnanců s cílem splnit plánování výroby Požadujeme Nejméně 3 roky praxe na podobné pozici Ochota pracovat na směny Znalost práce na PC Schopnost pracovat v týmu a být leaderem pro své podřízené Dobré analytické schopnosti, tah na branku, proaktivní myšlení Nabízíme pozici na plný úvazek na dobu neurčitou zázemí... (35000 - 40000 Kč)

Ostatní - Pardubice
2023-03-31 - Úřad práce České republiky - annonce.cz
Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa v souladu s § 178 odst. 1 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů Investiční referent Pracoviště: Úřad práce České republiky - Krajská pobočka v Pardubicích, Kancelář krajské pobočky, oddělení majetku a investic, pracoviště Pardubice Hlavní náplň činnosti: - zajišťování přípravy investičních akcí, zpracovávání investičních požadavků a záměrů a všech podkladů pro realizaci akce a její financování, příprava smluv, průběžná kontrola čerpání finančních prostředků a závěrečné vyhodnocení akcí - příprava, zadávání, vyhodnocení a kontrola veřejných zakázek včetně přípravy smluv a zadávací dokumentace - zpracování žádostí pro dislokační komise při změně dislokace pracovišť krajské pobočky - zpracování podkladů pro centrální registr administrativních budov (evidence vlastních budov i pronajatých nebytových prostor pro potřeby krajské pobočky... (23390 Kč)

Specialista pro práci se zahraničními zaměstnanci - Pardubice
2023-03-21 - Personal Consult s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Jsme personální agentura. Zaměřujeme se na zprostředkování práce na hlavní pracovní poměr. Naše agentura působí zejména v regionech Královehradecký a Pardubický kraj a Vysočina. Nabídky práce se však objevují i z dalších regionů. Popis pracovní nabídky Zajišťování víz, povolení a dlouhodobých pobytů pro zahraniční zaměstnance společnosti. To samé pro jejich rodinné příslušníky. Sledování platnosti těchto vízových povolení. Zajišťování jejich ubytování, řidičských průkazů, zdravotních pojištění—zodpovědnost za jejich správnost a sledování ročních vyúčtování zálohových plateb. Zajišťování a podpora ostatních zahraničních dodavatelů a zaměstnanců. Komunikace a jednání s úřady jako je cizinecká policie, zdravotní pojišťovny, úřad práce, OAMP apod. Zajištění, zpracování a vedení přehledů zaměstnaneckých benefitů. Péče o datovou schránku společnosti. Spolupráce při organizaci a koordinaci přípravy firemních akcí pro zaměstnance... (35000 - 45000 Kč)

Ostatní - Pardubice
2023-03-27 - Spolek Nektar, z.s. - annonce.cz
Nástup možný IHNED. Dopomoc při údržbářských a stavebních pracích. Pracovní doba: 06:30 - 10:30 Vhodné pro OZP, OZZ. První kontakt telefonicky

Elektrikář/elektromontér - Pardubice
2023-03-27 - ADAS spol. s r.o. - jenprace.cz
O nás Společnost, která se zabývá elektromontážemi. Náplň práce: Elektromontáže Elektroinstalace bytové a průmyslové, silnoproudé a slaboproudé. Co od Vás očekáváme: Zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu , vstřícný přístup k zákazníkovi. Co Vám můžeme nabídnout: Přátelský přístup, sdílení zkušeností. (40000 - 50000 Kč)

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.