Search a job

5396 jobs found.

SAP Consultant - Bratislava
2020-02-28 - IBM International Services Centre s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: SAP Consultant Join IBM as SAP Consultant for the Global Business Services unit. We are looking for people with SAP modules knowledge, willing to participate on international implementation projects and maintenance support in near... (1900 €)

Asset Coordinator - Bratislava
2020-02-28 - IBM International Services Centre s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Main scope and mission of this role is to help sales to deliver IBM servers or any other products for testing to client, GLT (global loaner & trial) is providing e2e support, so from the point sales sent request w/ opportunity till...

Štúdiový technik - Bratislava
2020-02-28 - Rozhlas a televízia Slovenska - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: • obsluha technických zariadení televízneho štúdia pri výrobe a vysielaní relácií • vykonávať práce spojené s výrobou a záznamom, prípadne prenosom zvukového a obrazového signálu • vykonávanie prevádzkových meraní a nastavení technicko... (950 €)

Application Tester - Bratislava
2020-02-28 - IBM International Services Centre s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Application Tester We are seeking for Application Tester to work on the complex projects. As a member of a skilled team, you will assist with the development and delivery of various Software Testing projects and resources. Working... (1250 €)

Vysielací technik - Bratislava
2020-02-28 - Rozhlas a televízia Slovenska - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: • obsluha technických zariadení pri vysielaní televíznych relácií • nastavovanie technických zariadení na vysielacom pracovisku • vykonávanie prevádzkových meraní a nastavení technicko-prevádzkových parametrov technologických zariaden... (1000 €)

Digital specialist - Bratislava
2020-02-27 - Slovak Telekom - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Chceš vedieť ako funguje e-commerce v Slovak Telekome? Náš tím digitálnych služieb má pod palcom online marketing a všetky záležitosti s tým súvisiace. Tvoríme kampane, riešime SEO, UX a agilné fungovanie nám nie je cudzie. Moment... (1500 €)

Javascript Developer - Bratislava III
2020-02-29 - ASTON ITM - jobangels.co
Keďže sa nám rozbiehajú nové projekty, posilňujeme jeden z našich tímov o skúsenejšieho Javascript Developera, ideálne s kombináciou: pokročilý JavaScript HTML, CSS. Tvojou úlohou v tíme tak nebude len strihať a oživovať weby, ale aj programovať biznis logiku v JavaScripte.... (1500 - 2500 €)

PHP Programátor - Bratislava
2020-02-27 - Slovak Telekom - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Chceš sa podieľať na vývoji najobľúbenejšej frontline aplikácii a vidíš za dátami viac než čísla? Ak si si odpovedal pozitívne, si naša (1500 €)

Výrobný pracovník - Lozorno, Bratislavský kraj
2020-02-27 - EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Operátor výroby - výroba autosedačiek pre automobilový priemysel. Práca je podriadená taktu . Všeobecne požadované znalosti: trpezlivosť , ochota pracovať na zmeny Iné výhody: Prečo pracovať v EUROPERSONAL-e?  pracovná zmluva bez... (790 - 1050 €)

Elektromechanik pre Bratislavu - Bratislava
2020-02-27 - Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: vykonávanie prác pri údržbe, obsluhe elektrických častí koľajových vozidiel, vozňov a elektrických častiach silnoprúdových technických zariadení a určených technických zariadení vyhľadávanie a odstraňovanie závad vykonávanie prevá...

Bezpečnostný technik - Bratislava
2020-02-27 - Československá obchodná banka, a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: *Zabezpečovať proces integrácie a centralizácie bezpečnostných služieb pre pobočkovú sieť, navrhovať možnosti integrácie v rámci ČSOB Group *Spracovávať stanoviská a podklady k návrhom predpisov a riadiacich aktov banky v oblasti ... (1000 €)

KAMERAMAN / STRIHAČ - Bratislava
2020-02-26 - FPD Media, a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: * príprava grafických prvkov (zvučky, predely, titulky...) * nakrúcanie reportáží podľa zadania * vytváranie obrazového štýlu daných projektov * určovanie záberovej kompozície a hĺbky scény * tvorba strihovej skladby reportáže... (1000 - 1300 €)

KLIENTSKY PRACOVNÍK - Bratislava
2020-02-26 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Si akčný, dynamický, komunikatívny kandidát so zmyslom pre detail? Máš už skúsenosti s predajom alebo by si ich rád nadobudol? Nevadí ti občasná práca cez víkendy? Tak to hľadáme práve Teba! Tvojou pracovnou náplňou bude: - Face-to- face riešenie rôznych požiadaviek klienta... (800 - 1000 €)

Payroll Expert - Bratislava
2020-02-26 - Siemens s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Who are we looking for: 3-5 years payroll operations experience on expert level is required. Must speak, read and write English fluently. Experience with end to end payroll processing including: time management, leave administration...

Študent - Sharepoint - Bratislava
2020-02-26 - Siemens s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme nového kolegu/yňu - študenta/tku informatiky 2.-3. ročníka FIIT alebo FEI, s nadšením rozvíjať svoje schopnosti. Hlavná náplň práce spočíva v: Starostlivosť o lokálne, aj globálne webové stránky v Sharepointe. Stačia základn...

Java developer - Bratislava
2020-02-26 - Union zdravotná poisťovňa a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory. Do nášho tímu hľadáme kolegu/kolegyňu na pozíciu s nasledujúcou pracovnou... (1400 €)

Projektový manažér - Bratislava
2020-02-26 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Chceš pracovať na projektoch a komunikácia v anglickom jazyku je pre teba hračka? Tak poď pracovať ako Projektovým manažér! Tvojou úlohou bude: - spolupráca na interných projektoch - zabezpečovanie projektov najmä po technickej stránke - plnenie úloh stanovených svojim... (1300 - 1900 €)

HR controller - Bratislava
2020-02-25 - Union zdravotná poisťovňa a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory. Ak od svojho zamestnávateľa očakávaš férový prístup, voľnosť v práci a samozrejme... (1500 €)

Student - recepcia - Bratislava
2020-02-25 - Siemens s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Práca na recepcii: -prvý kontakt s verejnosťou, -starostlivosť o návštevy, -vybavovanie telefonátov, -rezervácia zasadačiek. Back office podpora: -pomocné práce administratívneho a organizačného charakteru.

Telesales Specialist - Bratislava
2020-02-25 - UPC Broadband Slovakia s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - prijímanie predajných hovorov od zákazníkov - predaj služieb, spracovanie požiadaviek od zákazníkov na pripojenie, zabezpečovanie zmeny služieb, rozširovanie databázy zákazníkov - aktívne volanie zákazníkom za účelom predaja slu... (700 €)

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.