Search a job

5396 jobs found.

IAM Architekt - Bratislava
2020-02-23 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Do medzinárodnej švajčiarskej spoločnosti hľadáme skúseného človeka na pozíciu Architekta bezpečnosti pre oblasť IAM (Identity Access management), jej architektúru a technickú implementáciu. Náplň práce na danej pozícii zahŕňa široké spektrum zodpovedností a povinností ako napr... (2700 - 4500 €)

NN Poradca pre Malacky - Bratislava
2020-02-29 - NN Životná poisťovňa, a.s. - jobangels.co
Na čom Ti v práci naozaj záleží ? Záleží mi na tom, aby : • to, čo robím malo zmysel • moje úsilie bolo spravodlivo finančne ohodnotené • môj pracovný čas bolo možné prispôsobiť životu a rodine • moji kolegovia boli priateľskí a féroví • firma, s ktorou spolupracujem, ma podporovala... (900 €)

Oblastný manažér pre Bratislavu - Bratislava
2020-02-29 - NN Životná poisťovňa, a.s. - jobangels.co
* Riadenie tímu manažérov predaja * Aktívne oslovovanie firemných klientov za účelom poskytovania benefitného programu III. piliera * Vedenie obchodných stretnutí na korporátnej a retailovej báze za účelom predaja II. a III. piliera * Vedenie porád, vyhodnocovanie obchodných... (1200 - 1500 €)

Brigáda na Ľudských zdrojoch - Bratislava
2020-02-29 - NN Životná poisťovňa, a.s. - jobangels.co
Študuješ na vysokej škole a chceš už teraz začať budovať svoju pracovnú kariéru? Zaujíma ťa ako v praxi vyzerá práca na oddelení Ľudských zdrojov? Chceš sa po štúdiu zamestnať v oblasti riadenia ľudských zdrojov? Tak potom neváhaj a príď k nám do NN. Zapojíme ťa do každodenn...

NN Poradca - Stupava - Malacky
2020-02-29 - NN Životná poisťovňa, a.s. - jobangels.co
Do našej novej obchodnej skupiny v Malackách hľadáme nového člena tímu. Ak ste zo Stupavy, Zohora či Lozorna, pošlite nám svoj životopis, radi sa s Vami stretneme. Náplň práce NN obchodníka: Stretáva sa s klientami, analyzuje ich potreby a poskytuje profesionálne poradenstvo... (900 €)

Junior RPA developer - Bratislava
2020-02-28 - Union zdravotná poisťovňa a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory. Do nášho tímu hľadáme kolegov na pozíciu RPA developer. Neváhaj a prihlá... (1400 €)

Člen orchestra (Fagot) - Bratislava
2020-02-28 - Rozhlas a televízia Slovenska - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Rozhlas a televízia Slovenska vyhlasuje konkurz do Symfonického orchestra Slovenského prebiehajúce rozhlasu na nasledujúcu pozíciu: Člen orchestra (fagot) na polovičný pracovný úväzok. Podmienkou účasti na konkurze je... (400 €)

Junior Integration Developer - Bratislava
2020-02-28 - IBM International Services Centre s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: We are looking for an experienced Integration Developer / Architect for implementation, support & maintenance projects for the customers across Europe. You can work from Bratislava, Kosice or client site abroad. What would... (1300 €)

Asistentka právneho oddelenia - Bratislava
2020-02-28 - NAY a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Riešenie podpornej agendy právneho oddelenia - telefonicky a/alebo osobne - so zamestnancami a/alebo externými partnermi spoločnosti (advokáti, notári, dodávatelia, prekladatelia a pod.) Vedenie elektronických registrov spoločnosti... (850 €)

Korporátny bankár - junior - Bratislava
2020-02-28 - Československá obchodná banka, a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: *zabezpečovanie priameho kontaktu s klientami Korporátnej pobočky *akvizičná činnosť - získavanie nových klientov, zabezpečovanie procesu predaja bankových produktov vrátane cross-sellingu produktov pre iné segmenty banky a subjekty... (1700 €)

Servisný technik výťahov - Bratislava
2020-02-29 - PRO Business Solutions s.r.o. - jobangels.co
vykonávanie pravidelných odborných prehliadok, kontrol výťahov ich súčastí za účelom zabezpečenia prevencie poruchovosti, vykonávanie všetkých druhov opráv výťahov, komunikácia s prevádzkovateľmi výťahov, zodpovednosť za dodržiavanie termínov realizácie servisných činností ... (1000 - 1100 €)

Systémový administrátor v RTVS - Bratislava
2020-02-28 - Rozhlas a televízia Slovenska - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS) hľadá do svojho tímu Mediálnych systémov a Informačných technológií (MSaIT) novú posilu na pozíciu Aplikačného administrátora s príjemným vystupovaním a technickými znalosťami, ktorého napĺňa pr... (1400 €)

Business Intelligence Developer - Bratislava
2020-02-28 - IBM International Services Centre s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: We are looking for a Business Intelligence (BI) Developer to create and manage BI and analytics solutions that turn data into knowledge. Responsibilities: - Develop data visualizations in Cognos Analytics or Tableau - Extract...

Senior / Lead Developer - Bratislava
2020-02-28 - IBM International Services Centre s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Senior / Lead Developer We are searching for a Lead Developer to drive large enterprise-wide initiatives and technologically challenging projects. You should be capable of working closely with project team members and line of business... (3800 €)

Web Frontend Developer - Bratislava
2020-02-28 - IBM International Services Centre s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Web Frontend Developer We are looking for a Web Frontend Developer. The candidate will be acting in role of software developer, technical designer and code reviewer on several projects. Position is located in Kosice, Bratislava... (1400 €)

Hľadá sa Senior technológ na vstrekolisy - Lozorno, Bratislavský kraj
2020-02-28 - ADECCO Slovakia, s. r. o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Pre nášho významného klienta v oblasti výroby plastových komponentov pre automobilový priemysel hľadáme SENIOR TECHNOLÓGA : NÁPLŇ PRÁCE: - znalosť systému práce na vstrekolisoch Engel alebo... (1100 €)

Špecialista pre rizikové modely - Bratislava
2020-02-28 - Československá obchodná banka, a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: *práca na oddelení úverov pre fyzické osoby (hypotéky, spotrebné úvery, kreditné karty, povolené prečerpania účtu) *generovanie predschválených úverov a správa algoritmu generovania *analýza interných aj externých dát *tvorba SQL ... (1400 €)

Rozpočtár, kalkulant stavieb - Bratislava
2020-02-28 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Pre nášho klienta, stabilnú, dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť v oblasti stavebníctva, hľadáme šikovného Prípravára, rozpočtára stavieb. Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce? - vypracovávanie stavebných rozpočtov, kalkulácií ... (1500 €)

Manažér skladu v Senci - Bratislava
2020-02-28 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - komplexné vedenie prevádzky skladu po operatívnej stránke - riadenie tímu pracovníkov skladu v súlade so zmluvnými požiadavkami zákazníkov a procesmi spoločnosti - kontinuálna práca s nákladmi a dodávateľmi v súlade s finančným ... (1650 €)

Mac@IBM advisor - Bratislava
2020-02-28 - IBM International Services Centre s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: The IBM CIO office wanted to enhance employee satisfaction and boost productivity by giving employees greater flexibility to choose the type of end-user device that best fits their needs. By launching ****@*****.*** in 2015, IBM is helping... (1300 €)

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.