Search a job

5423 jobs found.

Administrátor ( Administrátor IT) pre RTVS - Bratislava
2020-02-28 - Rozhlas a televízia Slovenska - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS) hľadá do svojho tímu Mediálnych systémov a Informačných technológií (MSaIT) novú posilu technickej podpory s príjemným vystupovaním a technickými znalosťami, ktorého napĺňa práca v kolektíve, zabezpe... (1000 €)

Tréner pre ČSOB Bratislava - Bratislava
2020-02-28 - Československá obchodná banka, a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: *Máš skúsenosti s prácou v Retaili? *Rád by si odovzdával/-a svoje skúsenosti ďalej? *Tak nám pošli svoj životopis a pracuj na sebe v ČSOB Tvojou úlohou ako trénera bude: *Predávanie svojich skúsenosti a vedomostí kolegom v retailovej... (1300 €)

Technik ASRTP - študent - Bratislava
2020-02-28 - Siemens s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme študenta s technickým vzdelaním v odbore elektroenergetika, resp. automatizácia ako výpomoc pre realizačný tím zodpovedný za implementácie riadiacich systémov v energetike pre slovenský trh. Náplň práce: - Elektromontážne ...

Špecialista pre rizikové modely - Bratislava
2020-02-28 - Československá obchodná banka, a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: *práca na oddelení úverov pre fyzické osoby (hypotéky, spotrebné úvery, kreditné karty, povolené prečerpania účtu) *generovanie predschválených úverov a správa algoritmu generovania *analýza interných aj externých dát *tvorba SQL ... (1400 €)

Rozpočtár, kalkulant stavieb - Bratislava
2020-02-28 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Pre nášho klienta, stabilnú, dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť v oblasti stavebníctva, hľadáme šikovného Prípravára, rozpočtára stavieb. Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce? - vypracovávanie stavebných rozpočtov, kalkulácií ... (1500 €)

Manažér skladu v Senci - Bratislava
2020-02-28 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - komplexné vedenie prevádzky skladu po operatívnej stránke - riadenie tímu pracovníkov skladu v súlade so zmluvnými požiadavkami zákazníkov a procesmi spoločnosti - kontinuálna práca s nákladmi a dodávateľmi v súlade s finančným ... (1650 €)

Junior IT Developer - Bratislava
2020-02-28 - IBM International Services Centre s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: We’re looking for a new team member with in-depth knowledge and preferably experience of both front and backend development. You’ll also need to be passionate for the work you do and be naturally curious when it comes to evolving...

Servisný technik/mechanik - Senec
2020-02-28 - PROPLUSCO spol.s r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - oprava a servis bagrov - diagnostické a mechanické práce - práca s opravárenskými manuálmi - servisné výjazdy v rámci regiónu - komunikácia s dispečerom Informácie pre uchádzača: Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp...

Mac@IBM advisor - Bratislava
2020-02-28 - IBM International Services Centre s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: The IBM CIO office wanted to enhance employee satisfaction and boost productivity by giving employees greater flexibility to choose the type of end-user device that best fits their needs. By launching ****@*****.*** in 2015, IBM is helping... (1300 €)

Junior JAVA Developer - Bratislava
2020-02-28 - IBM International Services Centre s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Are you ready for? We are welcoming a junior developer with passion, technical background and with an experience in Java to join our complex organization. Are you ready for? Great opportunity for a Junior JAVA Developer to work...

Junior IT Specialist - Bratislava
2020-02-28 - IBM International Services Centre s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Junior IT Specialist This position is suited for: • Application Developer with Java or scripting languages knowledge who will be working on maintenance and further development of already existing applications • Automation Tester... (1350 €)

Priehradkový zamestnanec do Modry - Modra, Bratislavský kraj
2020-02-28 - Slovenská pošta, a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Komunikácia so zákazníkmi Slovenskej pošty. Príjem a výdaj poštových zásielok. Ponuka a predaj produktov pošty a jej zmluvných partnerov. Spracovanie poštových peňažných poukazov v bezhotovostnom styku. Pracovný úväzok: 37,5 hod...

Big Data Engineer - Bratislava
2020-02-28 - Slovak Telekom - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Do nášho Business Intelligence tímu hľadáme Data Engineer vývojára, ktorý sa vyzná v informačných technológiách a spracovávaní veľkého objemu dát. Čomu sa budete venovať? -Budete pracovať v tíme, ktorý sa zaoberá spracovaním veľ... (1500 €)

Cyber Security Engineer - Bratislava
2020-02-28 - IBM International Services Centre s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Cyber security engineers have a passion for identifying the latest cyber threats to IBM and deploying systems and tools to eliminate these threats. The goal of the cyber security engineers is to protect IBM computing environment by...

Brigádnik - administratívna výpomoc - Bratislava
2020-02-28 - McDonald's Slovakia spol. s r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:  Vedenie a vybavovanie firemnej korešpondencie, scanovanie, správa dokumentov  Spracovanie došlých faktúr (uloženie, vytlačenie, zápis, kontrola nových dodávateľov)  Prijímanie a prepájanie prichádzajúcich telefónnych hovorov ...

Junior Web Developer - Bratislava
2020-02-28 - UPC Broadband Slovakia s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Do Online tímu hľadáme nového člena, ktorý je „doma“ vo vývoji web stránok a bude nám aktívne pomáhať pri: • tvorbe, správe a vývoji webového sídla a s ním súvisiacich microsites • pravidelnej aktualizácii informácií o produktoch... (1200 €)

Systémový inžinier pre RTVS - Bratislava
2020-02-28 - Rozhlas a televízia Slovenska - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS) hľadá do svojho tímu Mediálnych systémov a Informačných technológií (MSaIT) novú posilu na pozíciu Systémového inžiniera s príjemným vystupovaním a technickými znalosťami, ktorého napĺňa práca ... (1800 €)

Elektrikár / strojník, Rohožník - Rohožník, Bratislavský kraj
2020-02-27 - CRH (Slovensko) a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Úlohou úspešného uchádzača bude: Dôsledne vykonávať korektívnu a preventívnu elektroúdržbu, generálne opravy a inú bežnú údržbu všetkých technologických / elektrických zariadení, Vykonávať elektroúdržbu technologických / elektrick... (930 €)

NÁKUPCA marktetingového materiálu - Bratislava
2020-02-27 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Si skúsený nákupca, rád chodíš na stretnutia a vyjednávaš čo najlepšie podmienky? Chceš využívať angličtinu v každodennej komunikácii? Tak poď pracovať pre medzinárodnú spoločnosť a staň sa členom globálneho tímu nákupcov! Tvojou každodennou náplňou práce bude: - nákup ... (1600 - 1800 €)

Office asistent/ka - Bratislava
2020-02-27 - LIDL Slovenská republika v. o. s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: • každodenná komunikácia s dodávateľmi, • každodenná komunikácia s ostatnými oddeleniami centrály, logistických centier, iných krajín a materskej spoločnosti, • samostatná správa zmlúv, • tvorba nákladových reportov, • administrat... (1339 €)

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.