Search a job

5396 jobs found.

Elektrikár / strojník, Rohožník - Rohožník, Bratislavský kraj
2020-02-27 - CRH (Slovensko) a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Úlohou úspešného uchádzača bude: Dôsledne vykonávať korektívnu a preventívnu elektroúdržbu, generálne opravy a inú bežnú údržbu všetkých technologických / elektrických zariadení, Vykonávať elektroúdržbu technologických / elektrick... (930 €)

Cloud / serverový špecialista - Bratislava
2020-02-27 - Slovak Telekom - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Chceš spravovať jednu z najväčších cloudových služieb na Slovensku? Do nášho cloudového tímu hľadáme Cloud / serverového špecialistu, ktorý bude zodpovedný za správu serverov pre virtualizáciu, cloud a operačné systémy Windows ... (1400 €)

INŽINIER ZÁKAZNÍCKEJ KVALITY - Bratislava
2020-02-27 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na pozícii INŽINIER ZÁKAZNÍCKEJ KVALITY. Vašou úlohou bude: - Aktívna komunikácia so zákazníkom - riešenie reklamácii - Nastavovanie kvalitatívnych ukazovateľov, kontrolných postupov a metód - Vyhodnocovanie... (1500 - 2200 €)

SOFTVÉROVÝ ANALYTIK - Bratislava
2020-02-18 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Do softvérovej spoločnosti so zameraním na bankové a platobné systémy pre individuálnych, ale aj korporátnych klientov hľadáme softvérového analytika. Vašou zodpovednosťou bude: - analýza požiadaviek - modelovanie dát - vizualizácia dát - tvorba diagramov - práca s... (1700 - 2200 €)

PROCESNÝ KONTROLÓR - Bratislava
2020-02-26 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Staňte sa súčaťou rozširujúcého sa tímu, ktorý pokrýva, koordinuje a zastrešuje globálne aktivity v oblasti kontroly interných procesov. Interné procesy v oblasti správy aktív, finančných trhov, HR a ďalších súčastí biznisu slúžia na to, aby spoločnosť fungovala ako hodinky... (1300 - 1700 €)

SKÚSENÝ ODBORNÍK NA DANE - Bratislava
2020-02-26 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Máte niekoľkoročnú skúsenosť s prácou v daňovom sektore? Ak ste odborníkom/čkou v tejto oblasti, nasledovná pracovná ponuka by mohla byť pre Vás to pravé! Aké zodpovednosti a náplň práce môžete očakávať? - Zodpovednosť za korporátne dane - Príprava daňových priznaní - ... (1800 - 3300 €)

McDonald's Obchodná - Bratislava - Bratislava
2020-02-26 - McDonald's Slovakia spol. s r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Si študent, ktorý si chce zarobiť popri škole, alebo hľadáš prácu na plný úväzok? Vieš sa obracať a máš rád rýchlosť a akčnosť? Ak áno hľadáme práve teba! U nás sa určite nudiť nebudeš. Sme skvelá partia ľudí, ktorí sa neboja roboty...

Priehradkový zamestnanec v Bratislave - Bratislava
2020-02-26 - Slovenská pošta, a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Príjem, resp. výdaj viacerých druhov zásielok, ponuka a predaj produktov pošty a jej zmluvných partnerov Možnosť výberu pracoviska na poštách v obvodoch: BA I., BA II., BA III., BA IV. a BA V. Dvojzmenná prevádzka: Pracovný ...

Elektrotechnický inžinier - aj pre Absolventov - Bratislava
2020-02-26 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Máš skúsenosť s prácou v EPLAN alebo AUTOCAD? Láka ťa získať viac znalostí o CNC technológii? Potom nestrácaj čas a pošli nám svoje CV! Tvojou úlohou na pozícii Elektrotechnického inžiniera bude: - navrhovanie strojov po elektrotechnickej stránke konfigurácia strojov ... (1500 - 2000 €)

Inžinier automatizácie aj pre Absolventov - Bratislava
2020-02-26 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Chceš pracovať v oblasti automatizácie a máš skúsenosť s PLC programovaním? Potom máme pozíciu priamo pre teba. Poď pracovať do spoločnosti zaoberajúcou sa dodávaním CNC technológií. Tvojou úlohou bude: - upravovanie a správa plne automatizovaných systémov na základe po... (1500 - 2000 €)

Pracovník pre financovanie nehnuteľností - Bratislava
2020-02-26 - Československá obchodná banka, a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: *Vyhľadávať cieľový okruh klientov a vykonávať akvizičnú činnosť vrátane analýz projektových rizík *Navrhovať podmienky financovania projektov v oblasti komerčných nehnuteľností *Zabezpečovať internú koordináciu činností spojených... (2000 €)

Mechanik strojov a zariadení - Bratislava
2020-02-26 - SLOVNAFT, a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Koho hľadáme? Hľadáme technicky mysliacich kolegov so zodpovedným prístupom k práci, konštruktívnym prístupom k riešeniu úloh, ktorí dokážú pracovať samostatne, no zároveň sú tímovými hráčmi a ochotní sa naďalej vzdelávať. Hlavnou... (900 €)

HR Generalist (WorkDay) - Bratislava
2020-02-26 - Siemens s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Who are we looking for: 3-5 years HR admin / generalist experience on expert level is required. Experience in working / administrating the Workday system is a must. Must speak, read and write English fluently. Experience with end ...

ÚČTOVNÍČKA / ÚČTOVNÍK s angličtinou - Bratislava
2020-02-26 - FPD Media, a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Náplň práce: * účtuje operácie, ktoré vyžadujú znalosť teórie a praxe evidovania, triedenia, preverovania a rozborov finančných transakcií * spracováva platby, faktúry, platobné doklady, interné doklady a iné podporné doklady pod... (1000 - 1200 €)

Mechanik automatizačných zariadení - Bratislava
2020-02-26 - SLOVNAFT, a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Koho hľadáme? Hľadáme technicky mysliacich kolegov so zodpovedným prístupom k práci, konštruktívnym prístupom k riešeniu úloh, ktorí dokážu pracovať samostatne, no zároveň sú tímovými hráčmi a sú ochotní sa naďalej vzdelávať. ... (900 €)

IT Application Manager - Bratislava
2020-02-26 - Siemens s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: As a Technical IT Application Manager, you will be managing and supporting an enterprise IT application in the manufacturing area, used by Healthcare Business Units. Your tasks and responsibilities will include but are not limited...

Mechanik elektrických zariadení - Bratislava
2020-02-26 - SLOVNAFT, a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Ľudia sú pre nás na prvom mieste. Spoliehame sa na ich odbornosť, profesionalitu a otvorenú spoluprácu. Rozvíjame ich zručnosti a znalosti v snahe dlhodobo ich motivovať a podporiť ich zanietenosť pre to, čo robia. Budujeme silné ... (900 €)

Web Content Manager - Bratislava
2020-02-26 - Československá obchodná banka, a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme nového člena tímu, ktorý sa bude starať o náš firemný web. Pre pohodlie našich zákazníkov je dôležité, aby bol web stále aktuálny, prehľadný a využíval najnovšie trendy. Ak nám chcete pomôcť pri plnení týchto úloh, čítajte... (1300 €)

PL/SQL Medior Programátor - Bratislava
2020-02-26 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Do mladého tímu hľadáme posily na pozíciu PL/SQL /Oracle Developera. Náplň práce: - Ako PL/SQL Developer budeš mať ako zodpovednosť predovšetkým návrh a vývoj Oracle databázy - Súčasťou je tiež analýza požiadaviek klienta a následné písanie kódu, programovanie a testovanie... (1800 - 2400 €)

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.