Search a job

5423 jobs found.

Junior nákupca/nákupkyňa - Bratislava
2020-02-25 - LIDL Slovenská republika v. o. s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: • zodpovednosť za predávané produkty, ich kvalitu a objem, • vyjednávanie podmienok spolupráce s obchodnými partnermi, • sledovanie trendov na trhu (práca aj mimo office) a zabezpečenie optimálneho produktového rozvoja, • spoluvytv... (2000 €)

Vedúci predajne - Bernolákovo - Bernolákovo, Bratislavský kraj
2020-02-29 - BILLA s.r.o. - jobangels.co
zodpovednosť a vedenie zamestnancov na predajni zodpovednosť za chod celej predajne dodržiavanie firemných štandardov a smerníc dosiahnutie plánovaných hospodárskych výsledkov predajne plánovanie dochádzky zamestnancov vedenie a výber zamestnancov zabezpečenie... (1006 - 1396 €)

Technik ( údržbár, maliar ) - Bratislava
2020-02-25 - Rozhlas a televízia Slovenska - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: • vŕtanie, opravy dverí, zárubní a všetky drobné tzv. .domáce práce na správe budov • znalosť v montáži sadrokartónových stien a vysprávok • obklady, dlažby • maliarske práce, maľovanie, stierkovanie, silikónovanie, drobn... (800 €)

Osobný bankár- Senior - Bratislava
2020-02-28 - PROPLUSCO spol.s r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - odborné poradenstvo v oblasti financii - komunikácia so zákazníkmi - starostlivosť o pridelených zákazníkov - identifikácia potrieb zákazníkov - oslovovanie nových aj starých zákazníkov - znalosť celého bankového portfólia Inform...

*** Výrobný operátor v Sládkovičove *** - Sládkovičovo, Trnavský kraj
2020-02-25 - EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: * výroba drôtu • obsluha skupiny výrobných strojov a podporných zariadení • zodpovednosť za výkon operácií súvisiacich s výrobným procesom (napr. zabezpečenie poloproduktu na pracovisko, medzioperačná kontrola, balenie finálneho... (776 €)

Výstupná kontrola produktov - Bratislava
2020-02-27 - PROPLUSCO spol.s r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - kontrola sklenených výrobkov - vizuálne pomocou podsvieteného stojana a rozmerovo - dokumentácia výsledkov - balenie hotových bezchybných výrobkov - čisté pracovné prostredie - absolvovanie podrobného školenia - nepretržitá prev... (6 €/hod)

Účtovná pozícia v menšej firme - Bratislava
2020-02-24 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Ak máte radi účtovníctvo, ale trápia vás dlhé uzávierky, na tejto pozícii sa ich nebudete zúčastňovať! Hľadáme skúseného účtovníka do menšej firmy, ktorého náplň práce bude spočívať v nasledujúcich úlohách: - Nahrávanie rôznych účtovných dokladov v rámci systému Omega - ... (1200 - 1400 €)

Triedič zásielok, Bratislava - Bratislava
2020-02-24 - Slovenská pošta, a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - triedenie a spracovanie zásielok v logistickom centre Slovenskej pošty - manuálna práca v stoji na listovom alebo balíkovom oddelení - denné a nočné zmeny od pondelka do soboty - nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas - balíkové oddelenie...

Software Developer - Bratislava
2020-02-14 - GA Drilling a.s. - jobangels.co
This role is based within New Product Development Team, responsible for development of the new BHA’s (Bottom Hole Assembly) for well intervention services. The unique ideas and technological concepts needs to be incorporated within new product design to satisfy company product... (2700 €)

PHP PROGRAMÁTOR - Bratislava
2020-02-23 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Pre medzinárodnú fin-tech spoločnosť zameranú na bankové produkty hľadáme skúseného PHP programátora, ktorý sa bude podieľať na: - vývoj webových aplikácii v PHP7+ - návrh a tvorba nových komponentov pre interné tooly - implementácia nových riešení - support a udržiavanie... (2000 - 3000 €)

HSE Coordinator - Bratislava
2020-02-14 - GA Drilling a.s. - jobangels.co
HSE Coordinator will work under the supervision of the HSE Manager to ensure that GA Drilling facilities comply with all safety, health, environmental, quality management systems requirements, and company-wide policies and procedures. What we do offer: Opportunity to ... (2000 €)

System Engineer - Bratislava
2020-02-14 - GA Drilling a.s. - jobangels.co
Do you want to have a dream job in technology development? Do you want to be a part of a team that aims to design a new plasma drilling and milling technology that will change the drilling industry? This role is responsible for development of the new systems for well intervention... (3200 €)

SharePoint Expert pre nový projekt - Bratislava
2020-02-23 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Pre Švajčiarskeho lídra na trhu v oblasti poistenia hľadáme SharePoint znalca, ktorý sa chce podieľať na významnom projekte pre spoločnosť. Rola je zameraná pre pokročilého úživateľa SharePoint platformy, ktorý musí mať prehľad aj o iných službách v balíku Office 365 a ... (2000 - 2700 €)

Scrum Master s nemčinou - Bratislava
2020-02-23 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Pre nemeckú spoločnosť zaoberajúcu sa a vývojom IT riešení v oblasti medzinárodných finančných a poistných služieb hľadáme Scrum Mastera ktorý má slušný prehľad v IT, organizačné schopnosti a je dom a v scrum metodike. Naplň práce: - Návrh a implementácia procesu zavádzania... (2900 - 4000 €)

Špecialista v oblasti daní - Bratislava
2020-02-21 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hľadáme skúseného a samostatného daňového špecialistu, ktorému nie sú cudzie pojmy ako odložená daň, dočasné položky, trvalé či dočasné rozdiely a podujme na nasledujúce úlohy: - Kontrola DPH, evidencia podľa krajín - Review a kontrola reportov - Práca s korporátnou daň... (2500 - 3300 €)

Nákupca pre medzinárodnú spoločnosť - Senec
2020-02-27 - PROPLUSCO spol.s r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - Zodpovednosť za výber a nákup kvalitných výrobkov - Spracovanie objednávok - Vyjednávanie s dodávateľmi, - Vytváranie a udržiavanie zásob - Zabezpečenie kvality a styk s tímom a vedením dodávateľského reťazca - Budovanie vzťahov...

Privátny bankár - Bratislava
2020-02-29 - ČSOB - jobangels.co
Akvizičná činnosť, budovanie si svojho portfólia klientov Starostlivosť o zverené portfólio klientov a budovanie dlhodobých vzťahov s klientmi Rozvíjať a vytvárať vzťahy so zverenými klientmi banky v súlade s obchodnou politikou a stratégiou banky Zaisťovať priamy styk s klientmi...

IT Architect - Bratislava
2020-02-29 - ČSOB - jobangels.co
Main Responsibilities: acquire and share ČSOB relevant software technologies, responsible for creating and maintaining architecture models of the bank define the architecture standards for ČSOB and managing relationships with KBC group entities govern over key architecture...

Farmaceutický laborant - Modra, Bratislavský kraj
2020-02-29 - Dr.Max - jobangels.co
vydávanie voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne poskytovanie odborného poradenstva pacientom o dodržiavaní správneho liečebného režimu o prevencii a predchádzaniu ochorení vykonávanie odborných činností pri príjme, kontrole a uchová... (928 €)

Linux Administrátor - Bratislava
2020-02-29 - WebSupport - jobangels.co
Ako bude vyzerať tvoj deň v práci? Pracujeme v troch (1400 - 2000 €)

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.