Search a job

5420 jobs found.

Upratovačka - Bratislava - Staré Mesto
2020-02-28 - Onkologický ústav sv. Alžbety, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Upratovanie nemocničných a ambulantných priestorov. Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa Pracovné podmienky Pracovný čas: od... (544 €)

C# programátor - Bratislava
2020-02-18 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Na tejto pozícii budete mať neobmedzené príležitosti v úspešnej spoločnosti ako C# programátor. V prípade, ak hľadáte menšiu spoločnosť a vyššiu mieru Home office ste na správnom mieste. Budete sa venovať vývoju ekonomických informačných systémov. Práca zahŕňa: - v... (1400 - 1800 €)

HR Specialist for recruitment - Senec
2020-02-29 - PRO Business Solutions s.r.o. - jobangels.co
Responsible for recruitment: selection of CVs, pre-screening, using assessment tools, interviewing & reporting. Active communication with hiring managers & candidates. Use of social media and other available sourcing channels. Active cooperation with selected personnel agencies... (1300 €)

Spracovateľ údajov - Bratislava
2020-02-23 - AuJob s.r.o. - Personálny servis - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupuje náš klient ako aj my ku každému kandidátovi individuálne. Prečo je pre Vás táto pozícia vhodná: • autá sú Vašim koníčkom ...

Expert správy daní - Bratislava
2020-02-26 - AuJob s.r.o. - Personálny servis - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupuje náš klient ako aj my ku každému kandidátovi individuálne. Vašou úlohou bude: - pripravovať daňové dokumenty a kalkulácie...

Logopéd - Bratislava
2020-02-27 - Logos, s.r.o. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: ukončené vysokoškolské vzdelanie odbor Logopédia Podmienky práce: práca v zdravotníckom zariadení Pracovná činnosť:​ práca s deťmi a dospelými s narušenou komunikačnou schopnosťou

Pizzer - Bratislava - Lamač
2020-02-27 - La Familia - jooble
Požiadavky na zamestnanca: PIZZER Podmienky práce:Krátky/dlhý týždeň Pracovná činnosť:​ Hľadáme pizzéra/pizzerku do našej pizzerie v Lamači. Bližšie info na t.č. (***) ***-****

Predavačka - Bratislava - Lamač
2020-02-25 - Vinova - jooble
Hľadáme šikovného predavača/ku, ideálne v aktívnom dôchodkovom veku (nie je to podmienkou) do zabehnutej 20 rokov fungujúcej vinotéky v Lamači na jednoduchú ľahkú prácu. Požiadavky na zamestnanca: Prax v obore min. 1 rok, zdravotný preukaz, hygienické minimum. Práca s registra... (4 €/hod)

Tesár - Bratislava - Ružinov
2020-02-28 - REC - TRADE, s. r. o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Montáž debnenia. Ponúkané výhody + zabezpečenie ubytovania Požiadavky na zamestnanca Po... (800 €)

Sestra - Bratislava - Staré Mesto
2020-02-28 - Onkologický ústav sv. Alžbety, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Komplexná ošetrovateľská starostlivosť o pacienta na odbornej ambulancii, jednozmenná prevádzka, Internej klinike - nepretržitá prevádzka. Pracovn... (938 €)

Murár - Bratislava - Ružinov
2020-02-28 - G - M Prestige, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce stavebné práce Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa Ponúkané výhody + zabezpečenie ubytovania ... (800 €)

Kuchár - Bratislava
2020-02-28 - MO and DE INTERNATIONAL spol. s r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Príprava srbských národných jedál (balkánských jedál). Zostava receptúr a jedálneho lístka. Ponúkané výhody + zabezpečenie ubytovania ... (700 €)

Čašníčka - Bratislava - Nové Mesto
2020-02-28 - CBG MR, spol. s r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Obsluha zákazníkov kasína, príprava jednoduchých nápojov. Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa Ponúkané výhody + bonusy ... (775 €)

Murár - Bratislava - Ružinov
2020-02-28 - E.M.J. - Invest Metal s. r. o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Murárske práce. Ponúkané výhody + zabezpečenie ubytovania Požiadavky na zamestnanca Po... (700 €)

Murár - Bratislava - Ružinov
2020-02-28 - EMZ - STEEL, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce murárske práce Ponúkané výhody + hradené ubytovanie Požiadavky na zamestnanca Požadovan... (700 €)

Informátor - Bratislava - Ružinov
2020-02-28 - SECURITAS SK, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Hľadáme šikovného informátora, ktorého náplňou práce bude: - Poskytovanie informácii návštevám a ich navigovanie v rámci objektu - Vybavovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich telefonických hovorov - Evidovanie návštev...

Železiar - Bratislava - Ružinov
2020-02-28 - REC - TRADE, s. r. o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Železiarske práce, montáž výstuže. Ponúkané výhody + zabezpečenie ubytovania Požiadavky na... (800 €)

Pekár - Pezinok
2020-02-28 - Ing. Vojtech Gottschall BAGETA - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Príprava a spracovanie cesta na výrobu chleba, pečiva bežného, jemného, rolády, torty, sušienky, následne ich krájanie a balenie v remeselnej pekárni. ... (3 €/hod)

Masér - Bratislava - Ružinov
2020-02-28 - TOBAT, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Tradičné thajské masáže olejové, naťahovacie a iné špeciálne thajské masážne techniky. Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa Ponúkan... (550 €)

Upratovačka - Bratislava - Dúbravka
2020-02-28 - Súkromná ZŠ WonderSchool - edujobs.sk
Požiadavky na uchádzača Vzdelanie Stredoškolské Ďalšie požiadavky Do našej súkromnej ZŠ príjmeme šikovnú osobu na upratovanie priestorov školy a to v čase od 16:00.

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.