Search a job

3481 jobs found.

Revízny technik elektrických zariadení - Trenčín
2021-10-20 - RELUX, s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Vykonávanie odborných prehliadok a odborných skúšok elektrických zariadení. Vypracovávanie písomných správ o vykonanej revízii. Všeobecne požadované znalosti: dostatočná prax, vlastné prístrojové vybavenie a motorové vozidlo

Práca pre študentov v predajniach, Bratislavská, Trenčín - Trenčín
2021-10-11 - LIDL Slovenská republika v. o. s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: • Monotónna práca u nás nemá miesto. Vďaka tejto pozícii si tak udržíš ideálny balans - časť dňa stráviš za pokladňou, tu druhú zas „na nohách“ v predajni. • Pre našich zákazníkov budeš stelesňovať Lidl. Práve ty máš vplyv na ich...

Flexibilná práca pre každého, kto rád šoféruje! - Trenčín
2021-10-18 - ETIAM group, s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Rozvoz jedla v Košiciach, Trnave, Martine alebo v Trenčíne: 6 - 8 EUR / hod. Baví ťa šoférovanie a kontakt s ľuďmi? Tak toto je práca presne pre teba! Staň sa členom tímu foodpanda a buď pánom svojho času. Pracovný čas je ...

Kuriér foodpanda - Trenčín
2021-10-20 - Foodpanda - jooble
Staň sa členom tímu foodpanda a buď pánom svojho času. Baví ťa šoférovanie a kontakt s ľuďmi? Tak táto práca je presne pre teba! Pracovný čas je možné si plánovať flexibilne, budeš mať k dispozícii firemné vozidlo a nástup je možný ihneď. Spôsob dopravy je možný: vlastn... (6 - 8 €/hod)

Chyžná - Trenčín
2021-09-27 - Penzión Branecký - jooble
Požiadavky na zamestnanca: čistotnosť, pedantnosť, zodpovedný prístup, flexibilita Podmienky práce: Pracovná činnosť: upratovanie izieb po hosťoch, pravidelné čistenie spoločných priestranstiev (chodby, schody, toalety, jedáleň), príležitostne umývanie okien (4 €/hod)

Skladník - Trenčín
2021-10-20 - SAVE-TECH, spol. s r.o. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - preberanie došlého tovaru, manipulácia s tovarom, naskladnenie tovaru, príprava expedície tovaru zákazníkom - zodpovednosť za správu materiálu, spolupráca na inventúrach tovaru na sklade Zamestnaneck...

Upratovačka - Trenčín
2021-10-20 - HTCOM s.r.o. - ponuky.sk
Náplň práce Upratovanie vchodov bytových domov Druh pracovného pomeru vedľajší pracovný pomer Ponúkaný plat 110 EUR mesačne v čistom, 5 EUR/hod. v čistom Miesto práce Trenčín Informácie pre uchádzača Upratovacia firma hľadá zamestnanca na dlhodobé upratovanie...

Energetik - Trenčín
2021-10-19 - REALITY – Z3 s.r.o. – organizačná zložka Slovensko - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - zabezpečenie zmluvných vzťahov s dodávateľmi energií (el. energia, plyn, teplo, voda) - spracovanie a rozpočítavanie nákladov energií - kontrola ročných vyúčtovaní energií - spracovanie tepeln... (1200 €)

Predavačka - Trenčín
2021-10-19 - CROMATOP, s.r.o. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Predavačka alko-nealko nápojov, pochutín v podnikovej predajni Práca Pondelok - sobota Striedanie dlhý, krátky týždeň Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním ... (4,5 €/hod)

Omietkar - Trenčín
2021-10-19 - Tip Top s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 623 € za mesiac Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 24. 11. 2020 Dátum poslednej aktualizácie: 19. 10. 2021 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: Stavebníctvo Náplň (... (623 €)

Skladník - Trenčín
2021-10-19 - TUREK sped.s.r.o. - ponuky.sk
Náplň práce Pracovná príležitosť pre 2 samostatných šoférov - 1 skupiny B živnosť a 1 skupiny C, E na živnosť/trvalý pracovný pomer Práca vykonávaná v Bánovciach nad Bebravou, 12h zmena, 2 dni denná, 2 dni nočná, 2 dni voľna. Bližšie informácie na pohovore. Druh pracovn... (1500 - 1800 €)

Upratovačka - Trenčín
2021-10-19 - LYME s. r. o. - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 623 € za mesiac Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 17. 10. 2021 Dátum poslednej aktualizácie: 19. 10. 2021 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: Technické a manuálne... (623 €)

Personalista - Trenčín
2021-10-18 - VYRIEŠIME.TO s.r.o. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - komplexné vedenie personálnej a mzdovej agendy, administratívne práce, príprava podkladov Zamestnanecké výhody, benefity pravidelné vzdelávanie Informácie o výberovom konaní Zamestnaneck... (6 €/hod)

Krajčírka - Trenčín
2021-10-18 - Caravita Europe s.r.o. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - šitie poťahov pre slnečníky Zamestnanecké výhody, benefity Práca na 2 zmeny Stabilné zamestnanie v perspektívnej spoločnosti Motivujúce finančné ohodnotenie, 13. plat, preplácanie nadčasov... (5,5 €/hod)

Skladník - Trenčín
2021-10-18 - Caravita Europe s.r.o. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - príjem a výdaj tovaru - vychystávanie materiálu do výroby - balenie tovaru, príprava expedičných dokumentov (vypisovanie dodacích listov), spracovanie expedície - skladová evidencia, práca ... (6,5 €/hod)

Upratovačka - Trenčín
2021-10-18 - Medirex Group - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Upratovanie ambulancií a administratívnych priestorov  Zamestnanecké výhody, benefity Korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa. Príjemné pracovné prostredie. Požiadavky... (500 €)

Sústružník - Trenčín
2021-10-18 - ManpowerGroup Slovensko s.r.o. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - sústruženie povrchov, klinových drážok, kalibrických otvorov - práca so strojom, kde sa vykonáva úprava programov, vyhľadávanie programov - riadenie systému stroja - typ stroja SBL 300, SBL 50... (7,36 €/hod)

Frézar - Trenčín
2021-10-18 - ManpowerGroup Slovensko s.r.o. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - frézovanie - obrábacie práce - vŕtanie otvorov - frézovanie drážkových profilov - nastavovanie náradia do zásobníka stroja - stroj - MC 1040 V, Frézka FB 25H Zamestnanecké výhody, benefity... (7,36 €/hod)

Práca na pokladni - Trenčín
2021-10-18 - INDEX NOSLUŠ - indexnoslus.sk
popis pracovnej pozície Práca na pokladni Práca na dohodu (brigáda) v meste Trenčín. Práca v obchode - blokovanie tovaru, práca s hotovosťou a obsluha zákazníka, dopĺňanie tovaru na predajnej ploche, práca v sklade. Práca je na zmeny, vhodn... (4,3 €/hod)

Plánovač - Trenčín
2021-10-17 - T-Mech - T-Mech
Popis pracovnej pozície ~spracovanie výrobnej dokumentácie podľa podkladov ~správa „Layoutu“ v programe Microstation ~tvorba taktovacích diagramov ~tvorba návodov k obsluhe ~tvorba kabelových trás a plánu základní ~tvorba pneumatických plánov ~konfigurácia ventilový...

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.