Search a job

5396 jobs found.

Čašník, čašníčka - Trnava
2021-07-28 - Iveta Tvarošková - jooble
-obsluha hostí -servis nápojov, dezertov a padávanie raňajok -práca s e-kasou -udržovanie čistoty na prevádzke -príjemné vystupovanie, komunikatívnosť a chuť pracovať Príjmeme čašníkov a čašníčky do novootvorenej kaviarni v centre mesta na Hlavnej ulici 18 Trnava aj brig... (900 €)

CnC operátor - Trnava
2021-10-06 - PURITY of LIFE service s. r. o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Obsluha CnC stroja, obsluha strojov a strojných zariadení Iné výhody: dochádzkový bonus stravné lístky 4€/deň vernostný bonus (850 €)

Predajca v NAY Trnava - Trnava
2021-10-20 - NAY a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Chceš pracovať pre lídra na slovenskom trhu v oblasti predaja elektroniky? Vieš komunikovať tak, že by si predal aj starý bicykel svojej babky? Najnovšie iphony, ipady, playstation máš v malíčku? Ak si odpovedal na väčšinu ÁNO, čí... (744 €)

STAŇ SA BURGER MAJSTROM/MAJSTERKOU - Trnava
2021-10-15 - Regal Burger Trnava - jobangels.co
V Regal Burger Bratislava hľadáme nových ľudí do nášho tímu na trvalý pracovný pomer, dohodu aj živnosť. Ak máš záľubu v jedle, a hlavne v kvalitnom streetfoode, tak toto je to správne miesto pre teba! Tvojou základnou náplnou práce bude: Obsluha hostí na pokladni Príprava...

Brigáda pre študenta - Náborár/recruiter - Trnava
2021-10-20 - TRANSFER International Staff k.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - aktívne vyhľadávanie a nábor zamestnancov na pracovných portáloch - správa sociálnych sietí a pravidelná komunikácia s uchádzačmi o zamestnanie na facebooku, instagrame a pod. - tvorba pracovných ponúk a spracovanie profilov kandid...

Vodoinštalatér - Trnava
2021-10-11 - 91 Agency - jooble
Prijmeme šikovných vodoinštalatérov do pracovného pomeru na prácu v Trnave. Osobnostné predpoklady a zručnosti: čítanie plánov, manuálna zručnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť, zmysel pre detail a poriadok, dochvíľnosť, samostatnosť, flexibilita. Miesto výkonu práce: Trnava... (7 - 8 €/hod)

Flexibilná práca pre každého, kto rád šoféruje! - Trnava
2021-10-18 - ETIAM group, s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Rozvoz jedla v Košiciach, Trnave, Martine alebo v Trenčíne: 6 - 8 EUR / hod. Baví ťa šoférovanie a kontakt s ľuďmi? Tak toto je práca presne pre teba! Staň sa členom tímu foodpanda a buď pánom svojho času. Pracovný čas je ...

Hľadáme Elektrikára na 12h zmeny pre spoločnosť v Leopoldove. - Trnava
2021-10-20 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - Identifikovanie a oprava chýb pri jednotlivých zariadeniach. - Vykonávanie údržby a kontrola strojov. - Predkladanie zlepšení a návrhov s cieľom zlepšenia chodu výroby. - Zabezpečenie potrebných technických zmien pri elektrozariadeniach... (900 €)

Kuriér foodpanda - Trnava
2021-10-20 - Foodpanda - jooble
Staň sa členom tímu foodpanda a buď pánom svojho času. Baví ťa šoférovanie a kontakt s ľuďmi? Tak táto práca je presne pre teba! Pracovný čas je možné si plánovať flexibilne, budeš mať k dispozícii firemné vozidlo a nástup je možný ihneď. Spôsob dopravy je možný: vlastn... (6 - 8 €/hod)

Operátor výroby - Trnava
2021-10-06 - Purity of Life service , s.r.o. - jooble
Obsluha lisovacích zariadení a kontrola výliskov.Práca na smeny. Stabilná práca. Možnosť kariérneho rastu. Ubytovanie zdarma. Mzda 1500 EUR/brutto/mesiac , možnosť výkonnostného a dochádzkového bonusu , možnosť záloh. Je potrebné zaslať životopis. Pohovory sa konajú každý...

Operátor výroby - Trnava
2021-10-06 - Purity of Life service , s.r.o. - jooble
Jednoduchá obsluha CNC strojov. Nie programovanie CNC strojov. Čistenie a kontrola dielcov. Práca na 4 zmeny. Stabilná práca. Možnosť ubytovania zdarma. Mzda 1500 EUR/brutto/mesiac, dochádzkový bonus , výkonnostný bonus , možnosť záloh. Je potrebné zaslať životopis. Pohovory...

Čašník, čašníčka (Kópia) - Trnava
2021-07-28 - Iveta Tvarošková - jooble
- obsluha hostí, -servis nápojov, dezertov a podávanie raňajok. - práca s e-kasou -udržiavanie čistoty na prevádzke, -komunikatívnosť, príjemné vystupovanie a chuť pracovať Prijmeme čašníkov a čašníčky do novootvorenej kaviarne v centre mesta Trnava aj brigádnicky... (900 €)

Elektrikár - Trnava
2021-10-20 - MB-Lights, spol. s r.o. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Výroba a montáž našich originálnych svietidiel, + montáži svietidiel a svetelnej techniky +príprava elektroinštalácie pre následnú inštaláciu svietidiel + inteligentné systémy +montáže sveteln... (7 €/hod)

Informatik - Trnava
2021-10-20 - Regionálny úrad verejného zdravotníctva so sídlom v Trnave - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 757,50 € za mesiac Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 19. 10. 2021 Dátum poslednej aktualizácie: 19. 10. 2021 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na kratší pracovný čas počet hodín za týždeň: 20 Pracovn... (757 €)

Upratovačka - Trnava
2021-10-20 - HTCOM s.r.o. - ponuky.sk
Náplň práce Upratovacia firma hľadá zamestnanca na upratovanie kancelárskych priestorov na Hlavnej ulici. 80 EUR v hrubom mesačne (študenti a dôchodcovia - 80 EUR v čistom mesačne) Frekvencia: 2x týždenne (jedno upratovanie v trvaní cca jednej hodiny) Vhodné aj pre...

Elektrikár - Trnava
2021-10-19 - MARELL s.r.o. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti elektromontážne práce Zamestnanecké výhody, benefity stravné hygienické potreby Informácie o výberovom konaní Informácie na tel. č. (***) ***-**** Požiadavky na zamestnanca Pozí... (1000 €)

Zvárač - Trnava
2021-10-18 - ŽOS Trnava, a.s. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - zváračské a zámočnícke práce Zamestnanecké výhody, benefity • zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie • príspevok na dopravu do zamestnania... (1000 - 1300 €)

Masér - Trnava
2021-10-19 - Wanida Chueathong - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 700 € za mesiac Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 21. 9. 2021 Dátum poslednej aktualizácie: 18. 10. 2021 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 24 Pracovná oblasť: Remesl... (700 €)

Inštalatér - Trnava
2021-10-15 - ŽOS Trnava, a.s. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Inštalatérske práce Zamestnanecké výhody, benefity • ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie • stravovanie za 1 euro • príspevok... (850 €)

Upratovačka - Trnava
2021-10-15 - Stredná zdravotnícka škola Trnava - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Upratovačka Informácie o výberovom konaní Rozsah úväzku 100% Počet študentov školy 595 Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské bez maturity...

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.