Search a job

193 jobs found.

Chyžná - Bratislava - Staré Mesto
2020-02-14 - Best Hotel Properties a.s. - istp.sk
...Hlásenie rozdielov v statusoch izieb na rozpise so skutočnosťou Floor Supervisorovi. * Hlásenie strát a nálezov. * Informovanie údržbárov o technických chybách nájdených pri upratovaní hotelových izieb.... (700 €)

Vedúci údržby - Bardejov
2020-01-26 - Výnimočné potraviny s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...a zariadení. - Promptné riešenie vzniknutých technických závad a nedostatkov. - Vedenie, koordinovanie a zaškoľovanie podriadených údržbárov. - Zabezpečovanie technickej dokumentácie a vedenie servisných kníh. - Reportovanie aktuálneho stavu sledovaných strojov a zariadení... (1200 €)

Technik údržby - Bratislavský kraj
2019-03-08 - Neumann Consulting s.r.o. - Neumann Consulting s.r.o.
...maturitou Počet rokov praxe 1 Osobnostné predpoklady a zručnosti – min. odborná spôsobilosť podľa § 21, 508/2009 Z.z. v prípade údržbára elektronika – skúsenosti s údržbou vo výrobnom prostredí – znalosti z oblasti pneumatiky, hydrauliky, elektriky – čítanie...

Elektromechanik, Sedita Sereď - Sereď
2018-10-23 - I.D.C. Holding - I.D.C. Holding
...ériá na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za porozumenie. Požiadavky na kandidáta SO, ÚSO Zameranie: elektromechanik, zmenový údržbár- elektrikár Znalosti prax na obdobnej pozícii, reálna skúsenosť s výrobou je výhodou Ďalšie požiadavky na kandidáta - k výkonu... (6,5 - 7 €/hod)

Vodič vysokozdvižného vozíka/manipulant - Malacky
2020-02-07 - Benteler Automotive SK s.r.o. - novyjob.sk
...stupe • možnosť ďalšieho vzdelávania a rozvoja (školiaci program pre nastavovačov, školenia zváračov, špecializované školenia pre údržbárov) • koncoročná odmena za dobrý hospodársky výsledok • finančná odmena za zlepšovacie návrhy, za odporučenie nového kolegu, za za... (770 €)

Prevádzkový technik elektroúdržby - Galanta
2020-02-11 - Mestské kultúrne stredisko - istp.sk
...elektrickom zariadení v prevádzke. Zvukár vykonáva činnosti spojené so zabezpečovaním ozvučenia počas realizácie kultúrnych podujatí. Údržbár vykonáva drobné opravy a rekonštrukcie súvisiace s údržbou a prevádzkyschopnosťou budovy. Osvetľovač obsluhuje osvetľovacie...

Technik údržby - Trnavský kraj
2020-01-18 - Neumann Consulting s.r.o. - Neumann Consulting s.r.o.
...ý jazyk – Mierne pokročilý (B1) Osobnostné predpoklady a zručnosti – skúsenosti na pracovných pozíciach , ako: elektromechanik, údržbár, vo výrobných spoločnostiach – tímový hráč – počítačové zručnosti – denné používanie MS Office, najmä Excel – dohovoriť sa anglicky...

Pomocný pracovník údržby budov a areálov - Muránska Lehota, Banskobystrický kraj
2020-02-24 - Obec Muránska Lehota - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce pomocný pracovník, údržbár 20 hod./ týždeň CnTP 3, opatrenie č. 2 Výberové konanie sa uskutoční 5.3.2020 od 8.00 hod do 10.00 hod na obecnom úrade v Mur. Lehote....

Chyžná pre hotel Sheraton Bratislava - Bratislava - Staré Mesto
2020-02-18 - EUROVEA Hotel, s.r.o. - istp.sk
...postelí - čistiť izby, kúpeľne, toalety podľa školeného postupu dodržiavať izbové aranžovanie - poobedné zmeny - informovanie údržbárov o akýchkoľvek technických chybách - rozumieť a striktne dodržiavať hotelové pravidlá a predpisy pre zamestnancov... (700 €)

Junior Technik na 1 zmenu do Levíc - Levice
2020-02-13 - Lugera & Maklér spol. s r.o. - begin.sk
...Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: * Hľadáme šikovného údržbára do výroby na opravy pneumatických zariadení. * Práca na 1 zmenu (8:00 - 16:30, Po-Pi) * Elektro vyhláška nie je potrebná, ale je výhodou Doplňujúce požiadavky: * Skúsenosti s opravami výrobných... (850 €)

Technik údržby - Nitriansky kraj
2019-10-16 - Neumann Consulting s.r.o. - Neumann Consulting s.r.o.
...vzdelanie študent vysokej školy vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa Osobnostné predpoklady a zručnosti – min. odborná spôsobilosť podľa § 21, 508/2009 Z.z. v prípade údržbára elektronika – skúsenosti s údržbou vo výrobnom prostredí – komunikatívnosť...

Pracovník opracovania a výroby produktov z prírodného kameňa - Horný Hričov, Žilinský kraj
2020-02-05 - Terrastone, s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...stup 16. marca 2020. Opracovanie a výroba produktov z prírodného kameňa: - operátor výroby - pilčík - skladník - montážnik - brúsič - údržbár Zaškolenie zabezpečíme. V prípade záujmu nás kontaktujte na (***) ***-**** alebo ****@*****.*** Pracovné miesto vhodné aj pre... (650 €)

Údržba robotov - automobilový priemysel - Trnava
2017-12-14 - Interwork S.R.O. - Interwork S.R.O.
...: od 11 eur/hod (živnosť) Termín nástupu : dohodou Druh pracovného pomeru : dohodou Popis pozície : Ponúkame prácu pre údržbárov/elektromechanikov - živnostníkov, prípadne spoluprácu pre s.r.o. Ide o údržbu robotov a v automobilov priemysle v Trnave. Práce... (11 €/hod)

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.