Pracovník restauračního provozu KFC Havířov

This ad is located on the portal: www.fajn-brigady.cz.
To see details, click the headline or button: [View complete job offer].

Pracovník restauračního provozu KFC Havířov - Havířov
2022-01-10 - AmRest s.r.o. - www.fajn-brigady.cz
...Měl/a bys mít chuť učit se novým věcem. Časová flexibilita Řidičský průkaz sk. B Co vám nabízíme Plánování směn dle tvé potřeby......atd.) Výhody do všech našich značek (Burger King, Starbucks, KFC, Pizza Hut). Skvělý tým lidí, který bude tvou oporou.... (110 - 113 Kč/hod)

View complete job offer

90156 jobs found.

Pracovník restauračního provozu KFC Havířov - Havířov
2022-01-10 - AmRest s.r.o. - www.fajn-brigady.cz
...pro každého. Jídlo na směně za pár kaček. Zaměstnanecké akce (meetingy, crew party, Vánoční večírek atd.) Výhody do všech našich značek (Burger King, Starbucks, KFC, Pizza Hut). Skvělý tým lidí, který bude tvou oporou. Finanční bonus za přivedení nových kolegů. (110 - 113 Kč/hod)

Pracovník restauračního provozu KFC Havířov - Havířov
2022-01-11 - AmRest s.r.o. - pracomat.cz
...za pár kaček. Zaměstnanecké akce (meetingy, crew party, Vánoční večírek atd.) Výhody do všech našich značek (Burger King, Starbucks, KFC, Pizza Hut). Skvělý tým lidí, který bude tvou oporou. Finanční bonus za přivedení nových kolegů. Požadujeme: Nabízíme: adresa pracoviště... (110 - 113 Kč/hod)

Pracovník restauračního provozu - Znojmo
2022-01-12 - AmRest s.r.o. - www.fajn-brigady.cz
...Informace Hledáš novou příležitost, stabilitu zaměstnání a jistotu pravidelné mzdy? Chceš se stát členem KFC týmu? Hledáme nové zaměstnance na brigádu. JAK BUDE VYPADAT TVŮJ PRVNÍ DEN V PRÁCI? První den v práci začne s instruktorem. Seznámí tě s našimi pravidly... (96 - 115 Kč/hod)

Pracovník restauračního provozu - Praha 10
2022-01-05 - AmRest s.r.o. - flek.cz
KFC Štěrboholská DT hledá nové kolegy na hlavní pracovní poměr nebo brigádu. Nabízíme stabilní zaměstnání s platem pro HPP průměrně 25000 Kč hrubého, flexibilní pracovní dobu, spropitné, výhody do všech našich značek, přátelský kolektiv a další benefity. Požadujeme: •...

Pracovník restauračního provozu - Čestlice, Středočeský kraj
2022-01-05 - KFC - jenprace.cz
**KFC PRŮHONICE PRÁVĚ TEĎ HLEDÁ NOVÉ PARŤÁKY** Hledáme nové kolegy na pozice pokladní, příprava sendvičů a kuchař na plný či částečný......do 9. dne následujícího měsíce na účet - práce na směnný provoz s možností plánování směn. Zaujala Tě naše nabídka? Tak neváhej...

Pracovník restauračního provozu v Příšovicích - Příšovice, Liberecký kraj
2021-12-30 - Burger King - jenprace.cz
...voňavé kávy, máme pro tebe slevu 25 % do našich partnerských značek KFC, Starbucks a Pizza Hut. • Každý měsíc na Tebe čeká extra......vodě a komunikace je Tvá silná stránka. • Rychlé tempo a dynamický provoz Tě nerozhodí. • Být v práci o 5 minut dříve je pro Tebe samozřejmostí... (24000 - 26000 Kč)

PRACOVNÍK RESTAURAČNÍHO PROVOZU DPP/DPČ - Jablonec nad Nisou
2022-01-04 - AmRest s.r.o. - flek.cz
...tvé potřeby. • Možnost profesního růstu a osobního rozvoje. • Spropitné pro každého. • Jídlo na směně za pár kaček. • Zaměstnanecké akce. • Výhody do všech našich značek (Burger King, Pizza Hut, Starbucks, KFC). • Skvělý tým lidí, který bude tvou oporou!

Vedoucí restauračního provozu a cateringu - Archlebov, Jihomoravský kraj
2022-01-16 - SPIELBERG CZ, s.r.o. - personalka.cz
...Renomované vinařství SPIELBERG v Archlebově hledá pro své restaurační prostory vhodného adepta/tku na pozici Vedoucí restauračního provozu a cateringu . Koho hledáme? Časově i organizačně flexibilní ženu či muže se zkušenostmi z provozu restaurace, schopnou ekonomického... (30000 - 45000 Kč)

Pracovník restauračního provozu v KFC Stromovka - Praha 7
2021-12-15 - AmRest s.r.o. - nabrigadu.cz
...Na pobočku KFC Stromovka hledáme nové kolegy! Jsme kolektiv mladých, energických lidí a hledáme nové posily do našeho týmu.  Čeká......počáteční trénink a směny dle vlastních možností v rámci dvousměnného provozu. My poptáváme spolehlivost, odpovědnost, komunikativnost,... (107 - 137 Kč/hod)

pracovníci restauračního provozu - Praha
2022-01-13 - AmRest s.r.o. - tip-prace.cz
...: ****@*****.*** , osobně na adrese: Restaurace KFC, Aviatická 1017/2, 161 00 Praha 6 Náplň práce: připravuje KFC produkty......podle KFC standardů, zajišťuje čistotu na pracovišti. Jednosměnný provoz. Zaměs. výhody: sleva 25% v provozovnách společnosti....

Pracovník restauračního provozu - Středočeský kraj
2022-01-12 - AmRest s.r.o. - uradprace.cz
...UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE Kontakt:e-mail:****@*****.*** Upřesňující informace: Připravuje KFC produkty podle KFC standardů, Zajišťuje čistotu na pracovišti. Jednosměnný provoz. Zaměst.výhody: Sleva 25% v provozovnách společnost KOMU SE HLÁSIT Adam Jelen AmRest... (17900 Kč)

Pracovník restauračního provozu - Praha
2022-01-13 - AmRest s.r.o. - praceunas.cz
Kontakt:e-mail:****@*****.*** Upřesňující informace: Připravuje KFC produkty podle KFC standardů, Zajišťuje čistotu na pracovišti. Jednosměnný provoz. Zaměst.výhody: Sleva 25% v provozovnách společnost Přejít na kontaktní údaje... (17900 Kč)

pracovníci restauračního provozu - Zlín
2022-01-12 - AmRest s.r.o. - uradprace.cz
...2020-03-01 UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE Kontakt:****@*****.*** Náplň práce: Připravuje KFC produkty podle KFC standardů, zajišťuje čistotu na pracovišti. Jednosměnný provoz. Zaměst.výhody: sleva 25% v provozovnách společnosti. KOMU SE HLÁSIT Iva Šebestová AmRest... (18000 Kč)

pracovník restauračního provozu - Brno
2022-01-12 - AmRest s.r.o. - tip-prace.cz
První kontakt telefonicky po-út 9.00-15.00 hod, e-amilem, osobně KFC Bystrc. Připravuje KFC produkty podle KFC standardů, zajišťuje čistotu na pracovišti. 25% sleva v provozovnách společnosti Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

PRACOVNÍK RESTAURAČNÍHO PROVOZU - Klatovy
2022-01-12 - AmRest s.r.o. - tip-prace.cz
NÍPLŇ PRÁCE: příprava KFC produktů podle KFC standardů, zajišťování čistoty na pracovišti ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 25% sleva v provozovnách společnosti

Pracovník restauračního provozu - Brno
2022-01-11 - AmRest s.r.o. - tip-prace.cz
První kontakt e-mailem: ****@*****.*** Místo výkonu práce: Brno Připravuje KFC produkty podle KFC standardů, zajišťuje čistotu na pracovišti 25% sleva v provozovnách společnosti Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Pracovník restauračního provozu - Brno-venkov
2022-01-11 - AmRest s.r.o. - tip-prace.cz
...e-mailem (****@*****.*** ), telefonicky nebo osobně v místě výkonu práce. Připravuje KFC produkty podle KFC standardů, zajišťuje čistotu na pracovišti. Jednosměnný provoz. Zaměstnanecké výhody: Sleva 25% v provozovnách společnosti Místo výkonu práce: Restaurace...

pracovníci restauračního provozu - Praha
2022-01-13 - AmRest s.r.o. - upcr.cz
...26476215, Praha) volné pracovní místo na pozici pracovníci restauračního provozu v obci Praha (okres Hlavní město Praha). Nabídnutá (....... Kontakt:****@*****.*** Náplň práce: Připravuje KFC produkty podle KFC standardů, zajišťuje čistotu na pracovišti... (18000 Kč)

Pracovník restauračního provozu - Praha
2022-01-13 - AmRest s.r.o. - spravnykrok.cz
....eu Upřesňující informace: Připravuje KFC produkty podle KFC standardů, Zajišťuje čistotu na pracovišti. Jednosměnný provoz. Zaměst.výhody: Sleva 25% v provozovnách......Společnost AmRest s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovník restauračního provozu.

Pracovník restauračního provozu - Brno-venkov
2022-01-12 - AmRest s.r.o. - tip-prace.cz
...První kontakt: e-mailem, telefonicky nebo osobně v místě výkonu práce Připravuje KFC produkty podle KFC standardů, Zajišťuje čistotu na pracovišti. Jednosměnný provoz. Sleva 25% v provozovnách společnosti. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou. Místo...

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.