Projektový manažer. stavebnictví

This ad is located on the portal: jooble.
To see details, click the headline or button: [View complete job offer].

Projektový manažer. stavebnictví - Praha
2021-05-28 - KTK CONSTRUCT - jooble
~Požadujeme: příslušné vzdělání stavebního směru (SŠ/VŠ) praxe v oboru projektového managementu a developmentu nezbytná znalost AJ na komunikativní úrovni nutností , časová flexibilita, organizační schopnosti práce na PC (AutoCADMS Office, MS Project,... (30000 - 50000 Kč)

View complete job offer

22504 jobs found.

Projektový manažer. stavebnictví - Praha
2021-05-28 - KTK CONSTRUCT - jooble
...právnické vzdělání ~zkušenost z realitního trhu min. 5 let ~obchodního ducha / technické zaměření ~prokazatelné výsledky s řízením projektů v oblasti realit Nabízíme: ~Zajímavou práci v týmu, který spolupracuje a pomáhá si. ~Jsme česká společnost s plochým... (30000 - 50000 Kč)

Projektový manažer ve stavebnictví - Praha
2022-01-23 - Advantage Consulting, s.r.o. - Praha - dobraprace.cz
Máte zkušenosti s komplexním vedením stavebních projektů? Máte zkušenosti se stavbami průmyslových a logistických staveb či obchodních......Mezinárodní stavební společnost hledá posilu na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER * 5 týdnů dovolené * Prémie dle hospodářského výsledku *...

Projektový manažer ve stavebnictví pro Německý trh - Hodonín
2022-01-11 - ALMARK BAU s.r.o. - dobraprace.cz
...automobil Volkswagen Arteon i k soukromým účelům, notebook a mobilní telefon možnost práce i na HPP koordinace montážních projektů v Německu plánování a aktivní vedení projektů příprava časových odhad projektů a průběžná aktualizace analýza a řízení možných... (100000 - 120000 Kč)

Projektový manažer - Brno
2022-01-23 - APROFES, s.r.o. - dobraprace.cz
...Již několik let se zabýváme řízením stavebních projektů ve všech jeho etapách – od přípravy stavby, přes projekční fázi až po jeho realizaci a předání. Pro centrálu v BRNĚ hledáme nové kolegy na pozici „PROJEKTOVÉHO MANAŽERA“. Co by bylo Vaší náplní práce? - zodpovědnost...

Projektant ve stavebnictví - Točná, Praha
2022-01-23 - Zakládání staveb, a.s. - personalka.cz
...Zakládání staveb, a.s., zavedená stavební společnost se sídlem v Praze, přijme do své projektové dceřiné firmy FG Consult s.r.o., samostatného projektanta Náplň práce: ~ hlavní náplň tvoří navrhování speciálního zakládání a řešení geotechnických problémů Požadujeme... (30000 - 60000 Kč)

Technický projektový manažer - Milovice, Středočeský kraj
2022-01-20 - Beire s.r.o. - dobraprace.cz
...zahrnuje kooperaci s týmem obchodníků, designérů, truhlářů, elektrikářů, montážníků i s výstavištěm a dodavateli. Technický projektový manažer (TPM) je v BEIRE zodpovědný za to, že se výstavní stánek přemění z pouhého designu na hmatatelnou skutečnost, která na... (35000 - 45000 Kč)

Projektový manažer/ka ve stavebnictví - Frýdek-Místek
2022-01-08 - ManpowerGroup s.r.o. - www.easy-prace.cz
...Manpower pro 600 klientů 1600 nových spolupracovníků na stálé pracovní pozice. Popis pracovní nabídky Zajímavá příležitost pro projektové manažery ve Frýdku-Místku Pro zavedenou společnost se silným projekčním zázemím a velkým spektrem aktivit v ČR i zahraničí,...

Projektový manažer/ka ve stavebnictví - Frýdek-Místek
2022-01-23 - MANPOWER, s.r.o. - dobraprace.cz
...stravování, 5 týdnů dovolené, atd.) Možnost odborného růstu v podobě jazykových kurzů a profesních školení Práce na zajímavých projektech v ČR i zahraničí Nástup možný ihned koordinování práce na zakázce (stavby občanské vybavenosti i různé průmyslové stavby)...

Manažer projektů - Brno
2022-01-21 - EBM TZB, s.r.o - personalka.cz
Náplň práce: řídí zakázky v oblasti technických zařízení budov, spolupracuje na přípravě zakázky k realizaci (výběr subdodavatelů, nastavení ekonomických parametrů zakázky) plánuje, organizuje a kontroluje práci svých podřízených na stavbě, kontroluje provozní... (30000 - 50000 Kč)

Projektový manažer - Olomouc
2022-01-23 - CAD engineering s.r.o. - personalka.cz
...konstrukce a simulace automatizovaných svařovacích linek pro automobilový průmysl se sídlem v centru Olomouce hledá kolegu na pozici projektový manager. Náplň práce: organizace projektování svařovacích linek na pracovišti organizace výstavby svařovacích linek u... (40000 Kč)

Projektový manažer - Ostrava
2022-01-21 - Vítkovické slévárny, spol. s r.o. - jenprace.cz
...20.000 Kč. - Lázeňská a rehabilitační péče. - Sportovně - kulturní akce pro zaměstnance. **Vaší pracovní náplní bude:** - Řízení projektu ve všech jeho fázích. inicializace, plánování, realizace, monitoring a reporting, prezentace výstupů, vyhodnocení a uzavření. -... (30000 - 40000 Kč)

Stavbyvedoucí / Projektový manažer - Praha
2022-01-21 - IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. - personalka.cz
Rozumíš stavařině a chceš dělat práci, kterou se můžeš pochlubit? Zvládneš komunikaci s úřady, dodavateli i zákazníky? Pak hledáme právě Tebe! Pojď s námi měnit tváře měst a revitalizovat bytové domy. Co bude tvým úkolem? budeš odpovědný za řízení zakázek ... (35000 - 50000 Kč)

Analytik - projektový manažer - Podolí, Praha
2022-01-23 - STYRAX, a.s. - personalka.cz
...připraveny nápoje na pracovišti zdarma (voda, káva, čaj) Máme zavedený motivující a jasný systém cílových prémií za realizované projekty Odměňujeme i za přeplnění plánu zisku naší společnosti v daném fiskálním roce Máte často nápady na nové aplikace, projekty,...

Obchodně projektový manažer - Uhříněves, Praha
2022-01-21 - Eclipse Print a.s. - personalka.cz
...Náplň práce: Koordinaci připravovaných a realizovaných projektů a zakázek s manažery prodeje v obchodních týmech Německo, Rakousko, Belgie, Chorvatsko a Itálie Koordinaci výroby prototypů s týmem Design a Konstrukce a zajištění jejich dodání zákazníkovi v požadované... (35000 - 40000 Kč)

Projektový manažer IT - Ostrava
2022-01-23 - VÍTKOVICE IT SOLUTIONS a.s. - personalka.cz
...Co vás čeká Řízení projektů IT řešení pro naše zákazníky ve všech jeho fázích (příprava - realizace - předání) Příprava nabídek Příprava a plánování projektu Vedení projektových týmů Zodpovědnost za projektové plány a jejich plnění Sledování a optimalizace... (30000 - 60000 Kč)

Projektový manažer s NJ - Slavkov, Zlínský kraj
2022-01-23 - Obchodní společnost KREDIT, spol. s r.o. - personalka.cz
...Náplň práce: Řízení projektů a realizace zakázek Pravidelná telefonická a emailová komunikace se zákazníky, Komunikace napříč různými úseky ve firmě dohled nad průběhem zakázky a řešení případných nedostatků znalost NJ (AJ výhodou)   Požadujeme:...

Projektový manažer ve stavebnictví - Klánovice, Praha
2022-01-08 - RIL facility s.r.o. - www.easy-prace.cz
..., znalost autocad, office, windows, Řidičské oprávnění sk.B, Kompletní vedení realizací interiérových přestaveb, Komunikace s projektanty, architekty či investory koordinace dodavatelů stavby Kontrola prováděných prací na stavbě a následné řešení nepředvídatelných... (35000 - 45000 Kč)

Projektový manažer ve stavebnictví - Husovice, Jihomoravský kraj
2022-01-07 - RENFIELD s.r.o. - jobs.cz
...Projektového manažera, který by s námi realizovali developerské projekty v oblasti pozemních staveb (administrativní, bytové,......ŘP sk. B Technické a kreativní myšlení, rozhled v oboru stavebnictví Nabízíme: Práci na zajímavých developerských projektech...

Projektový manažer - Praha
2022-01-22 - mBlue Czech, s.r.o. - spravnykrok.cz
...Nyní hledáme někoho šikovného a dlouhodobého na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER Máte chuť tvořit nové věci? Rádi za sebe necháváte mluvit......výhodou zaměření TZB • Praxe v projektovém řízení zakázek ve stavebnictví nebo energetice výhodou • Komunikační dovednosti,...

Projektový manažer ve stavebnictví - Krč, Praha
2022-01-07 - FETTERS management, s.r.o. - jobs.cz
...Do našeho týmu hledáme projektové manažery s různými stupni zkušeností (úspěšný absolvent či praxe 2 / 5 / 10 let) Co bude náplní práce: Řízení stavebních zakázek v pozici projektového manažera Komunikace s investorem Komunikace s DOSS Sestavení, hlídání... (45000 - 90000 Kč)

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.