CzechSlovakEnglish
Create a new account

Elektrikár - údržbár

Elektrikár - údržbár - Častkovce, Trenčiansky kraj
2019-11-28 - PREMATLAK, a.s. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - Zabezpečenie prevádzky a údržby výrobného zariadenia, - montáž a inštalácie elektrických rozvodov, - dokumentovanie a vyhodnocovanie údržby, - riešenie okamžitých technických výpadkov a porúch, - pravidelná údržba... (624 €)

467 jobs found.

Elektrikár - údržbár - Košice - Juh
2019-11-30 - Buildingscity, s.r.o. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: elektrikár NN, údržbárske práce - voda, obklady, dlažba, maliarske práce, menšie opravy sadrokartónových priečok a pod., vlastné auto, preplacanie vydajov za mimoriadne výjazdy a nadčasov, flexibilita, aj dôchodca Podmienky práce: 8 hod. pracovn... (600 - 900 €)

Zmenový údržbár - elektrikár (Ref. č.: PR/021773) - Nové Mesto nad Váhom
2019-12-07 - Lugera & Maklér spol. s r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - starostlivosť o výrobné stroje a zariadenia s PLC riadením - preventívne kontroly strojov a zariadení - vedenie technickej dokumentácie - diagnostika a opravy elektrických strojov a zariadení Všeobecne požadované znalosti: - technick... (1200 €)

Elektrikár/Údržbár do výrobnej spoločnosti (Ref. č.: PR/021472) - Kechnec, Košický kraj
2019-12-05 - Lugera & Maklér spol. s r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: * údržba elektrických zariadení, strojov, prístrojov * dodržiavanie plánov údržby * čítanie technickej dokumentácie * zabezpečenie plynulého chodu linky * práca na zmeny Všeobecne požadované znalosti: * odborná spôsobilosť v elektrotechnike... (860 €)

Elektrikár / Údržbár - Dunajská Streda
2019-11-28 - M.S.LEM, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - sleduje technický stav elektrických zariadení areálu - vykonáva opravy a údržbu elektrických zariadení areálu a portálových žeriavov hlavne z oblasti elektrických zariadení - nahlasuje potrebu nákupu náhradných dielov... (950 €)

Elektrikár/údržbár - Dunajská Streda
2019-12-06 - M.S.LEM, s.r.o. - ponuky.sk
Náplň práce Náplň práce: - sleduje technický stav elektrických zariadení areálu - vykonáva opravy a údržbu elektrických zariadení areálu a portálových žeriavov hlavne z oblasti elektrických zariadení - nahlasuje potrebu nákupu náhradných dielov k elektrickým zariadeniam... (950 €)

Elektrikár - údržbár - Vysoké Tatry, Prešovský kraj
2019-12-05 - DOMÉNA, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - údržba el. siete a príslušných el. zariadení - pravidelné odstraňovanie technických závad na izbách, kongresových miestnostiach a prevádzkach hotela - udržiavanie prevádzok energií (el. energia, plyn, voda, kanalizácia... (600 €)

Údržbár / elektrikár - Senec
2019-12-03 - M.S.LEM, s.r.o. - ponuky.sk
Náplň práce - údržba majetku - oprava a údržba hál, triedičky vajec -obsluha triedičky vajec -ďalšie práce podľa potreby a pokynov nadriadeného – napr. vykladanie tovaru, manuálne práce na farme a pod Druh pracovného pomeru hlavný pracovný pomer Ponúkaný plat 1... (1100 €)

Údržbár - elektrikár - Vráble, Nitriansky kraj
2019-12-03 - M.S.LEM, s.r.o. - ponuky.sk
Náplň práce - vykonávať opravy a údržbu všetkých výrobných, technologických a elektrických zariadení; - viesť predpísanú dokumentáciu podľa pracovných predpisov; - vykonávať preventívne prehliadky a mazanie technologických zariadení podľa návodov k jednotlivým častiam; ... (900 €)

Údržbár/elektrikár - Košice - Juh
2019-12-04 - TEMPUS IMMO, a.s. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - vykonávanie preventívnej údržby technologických zariadení - účasť pri výkone odborných prehliadok a revízií a spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov - opravovanie a vymieňanie poškodených častí vybavenia... (700 €)

Elektrikár, údržbár - Čab, Nitriansky kraj
2019-12-05 - ZOVOS - EKO, s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - vykonáva preventívnu a kontrolnú činnosť v oblasti opráv, údržby - zabezpečuje opravy a údržby strojov a zariadení - vykonáva pravidelné preventívne kontroly zariadení podľa stanovených rozpisov - zodpovedá za operatívne odstra... (875 - 1050 €)

Údržbár - elektrikár - Humenné
2019-11-22 - PODVIHORLATSKÉ PEKÁRNE A CUKRÁRNE a.s. - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 690 € za mesiac Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 28. 11. 2019 Dátum poslednej aktualizácie: 28. 11. 2019 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12 Pracovná oblasť: Technick... (690 €)

Údržbár - elektrikár - Humenné
2019-11-28 - PODVIHORLATSKÉ PEKÁRNE A CUKRÁRNE a.s. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Opravy a údržba vo výrobnej prevádzke. Pracovné podmienky Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno Požiadavky na... (690 €)

Údržbár - elektrikár - Svit, Prešovský kraj
2019-11-27 - TATRAPEKO, a.s. - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Údržbár - elektrikár zabezpečuje plynulý chod výroby, výrobných liniek alebo výrobných zariadení, zabezpečuje pravidelnú údržbu, opravy a nastavovanie elektrických a iných technických zariadení. Testuje elektrické zariadenia... (520 €)

Elektrikár - údržbár - Častkovce, Trenčiansky kraj
2019-11-28 - PREMATLAK, a.s. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - Zabezpečenie prevádzky a údržby výrobného zariadenia, - montáž a inštalácie elektrických rozvodov, - dokumentovanie a vyhodnocovanie údržby, - riešenie okamžitých technických výpadkov a porúch, - pravidelná údržba... (624 €)

Údržbár/elektrikár - Bratislava
2019-11-19 - OKIN FACILITY SK, s. r. o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Cieľom práce je bezporuchová, hospodárna a bezpečná prevádzka zverených technologických zariadení. - Výkon preventívnych činností pri zabezpečovaní prevádzkyschopnosti technických zariadení a zariadení spoločných priestorov... (1050 €)

Údržbár, elektrikár - Skalica
2019-10-31 - ERI BAKERY, a.s. - kariera.zoznam.sk
...oblasť: Technické a manuálne prierezové zamestnaniaPotravinárstvoElektrotechnika Náplň (druh) práce Údržba potravinárskych strojov, elektrikár. Ponúkané výhody Po zaškolení možnosť osobného ohodnotenia. Pracovné podmienky Pracovný čas: od 6:00 do 14:30 Práca na zmeny: jednozmenn... (6 €/hod)

Elektrikár - údržbár - Liptovské Revúce, Žilinský kraj
2019-10-31 - Poľnohospodárske družstvo Liptovské Revúce - kariera.zoznam.sk
...mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Náplň (druh) práce Elektrikárske a údržbárske práce v PD. Miesto pre vyučeného elektrikára s praxou. Kontakt osobne, vopred sa telefonicky alebo e-mailom dohodnúť na stretnutí. Pracovné podmienky Práca na zmeny: jednozmenn... (700 €)

Elektrikár - údržbár - Prešov
2019-11-05 - KARMEN - veľkoobchod potravín s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 624 € za mesiac Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 18. 11. 2019 Dátum poslednej aktualizácie: 18. 11. 2019 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: Technické a manuálne... (624 €)

Elektrikár a údržbár v živočíšnej výrobe - Dubník, Nitriansky kraj
2019-11-18 - AGROCONTRACT Mikuláš, a.s. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Montáž, údržba a oprava elektrotechnických zariadení v živočíšnej, rastlinnej výrobe a na stavbe. Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa ... (9 €/hod)

Údržbár - elektrikár - Bytča
2019-05-05 - One Deliver Group, s.r.o - One Deliver Group, s.r.o
Pracovné ponuky Mzda (brutto): 750€ - 870€ mesačne + výkonnostné a dochádzkové bonusy Pracovná doba: ... (750 - 870 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.