PERSONÁLNY KONZULTANT


This ad is located on the portal: grafton.sk.
To see details, click the headline or button: [View complete job offer].

PERSONÁLNY KONZULTANT - Bratislava
2019-10-29 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Chcete získať zaujímavú pozíciu medzi najlepšími? Láka Vás agentúrne prostredie? Je tu skvelá príležitosť pre Váš profesionálny a kariérny rast. Do nášho tímu hľadáme: Recruitment konzultanta. Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: - Starostlivosť o kľúčových klientov... (700 - 1300 €)

View complete job offer

384 jobs found.

PERSONÁLNY KONZULTANT - Bratislava
2019-10-29 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
...ka Vás agentúrne prostredie? Je tu skvelá príležitosť pre Váš profesionálny a kariérny rast. Do nášho tímu hľadáme: Recruitment konzultanta. Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: - Starostlivosť o kľúčových klientov a kľúčové náborové projekty - Rozvoj vzťahov a... (700 - 1300 €)

Personálny konzultant (Ref. č.: PR/022020) - Košice
2020-01-23 - Lugera & Maklér spol. s r.o. - kariera.zoznam.sk
...vedieť komplexne vyjadriť a formulovať svoje myšlienky. * · Chuť neustále posúvať latku vyššie. Chceme ti dať príležitosť rásť a zároveň hľadáme niekoho, kto nám bude pomáhať neustále napredovať, zlepšovať sa a byť tou najlepšou personálnou spoločnosťou. Iné výhody: ]]> < (800 €)

Personálny konzultant Košice - Košice
2020-01-07 - Lugera - lugera.sk
Vedúca spoločnosť v oblasti personálnych riešení, s komplexnou ponukou služieb od vyhľadávania a výberu, personálnej inzercie až po realizáciu assessment centier. Pre našich klientov realizujeme širokú škálu pozícií v rôznych oblastiach a úrovniach. Samostatná práca na výbere... (800 €)

Personálny konzultant (Ref. č.: PR/021964) - Bratislava
2020-01-23 - Lugera & Maklér spol. s r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: * Rád stretávaš a komunikuješ s ľuďmi? Si ambiciózny a dravý? Si orientovaný na výsledok a výkon? * Rád pracuješ v príjemnom kolektíve, si tímový hráč a zároveň dokážeš samostatne pracovať a myslieť o 2 kroky dopredu? Vieš správne... (900 €)

Personálny konzultant Trenčín (Ref. č.: PR/022143) - Trenčín
2020-01-21 - Lugera & Maklér spol. s r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: * Čo budeš u nás robiť? * Pracovať samostatne na výbere a vyhľadávaní vhodných kandidátov na voľné pracovné pozície pre našich klientov. * Samostatne viesť pracovné pohovory s kandidátmi a následne vypracovávať relevantné hodnotenia... (900 €)

Personálny konzultant s maďarským jazykom - Košice
2020-01-14 - ATENA - SMART CARE, s. r. o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - Telefonická komunikácia s maďarsky hovoriacimi klientmi a ich informovanie o možnostiach uplatnenia na trhu práce - Aktívne vyhľadávanie vhodných pracovných internetových portálov, inzertných tlačovín na prezentáciu na... (700 €)

Osobný personálny konzultant - pobočka Bratislava - Bratislava
2020-01-03 - ATENA - SMART CARE, s. r. o. - atena.sk
...Popis pracovnej ponuky Názov pracovného miesta: Osobný personálny konzultant - pobočka Bratislava Typ pozície , odvetvie: Osobný personálny konzultant, ľudské zdroje a personalistika Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer Dlhodobé zamestnanie : Áno... (900 €)

Obchodný reprezentant/Account manažér - pre poprednú personálnu spoločnosť - Bratislava
2020-01-25 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Do nášho tímu hľadáme skúseného Account Managera pre obchodný rozvoj divízií Permanent Placement a Temporary Staffing. Ako súčasť silnej medzinárodnej skupiny s 50-ročnou tradíciou v HR službách sme renomovaným partnerom európskych lídrov v oblastiach priemyslu, automotive... (1500 €)

Konzultant návrhu osvetlenia - Banská Bystrica
2020-01-21 - LEDeco solution, s.r.o. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: Ak chceš mať mozog stimulujúcu prácu, chceš budovať skvelú slovenskú značku, pracovať s kvalitným LED osvetlením a v konečnom dôsledku pomáhať našim klientom s najvhodnejším osvetlením pre ich domčeky, byty, hotely či nákupné centrá, tak veľmi pravdepodobne... (600 - 1100 €)

Konzultant / Asistent vedúceho - Košice
2020-01-14 - Ing. Matej Rezničák - jooble
Náplň (druh) práce: V našom tíme ponúkame možnosť získať teoretické a praktické zručnosti v oblasti marketingu, personalistiky, financií a riadenia ľudských zdrojov. Uvedené zručnosti získate pomocou špecializovaného systému zaškoľovania, ktorý je úplne bezplatný. Ako jeden... (750 €)

Personálny manažér - Považská Bystrica
2020-01-14 - PRIMA ZDROJ Považská Bystrica, spol. s r.o. - kariera.zoznam.sk
...strategické ciele spoločnosti - organizácia a vedenie výberových procesov zamestnancov - program výchovy a vzdelávania - komplexná personálna administratíva (príprava zmlúv a ostatných personálnych dokumentov, dochádzka, nástupy a výstupy zamestnancov, prihlášky a odhlášky... (835 €)

Koordinátor pre personálnu agentúru - Spišská Nová Ves
2020-01-22 - Pro Persona s.r.o. - simpleoo.com
Informácie Hľadáme vhodného kandidáta/kandidátku na pracovnú pozíciu koordinátor/ka, prax na obdobnej pozícii vítaná. Náplň práce: - zabezpečenie a zodpovednosť za plynulý chod zverených prevádzok: Holýšov (Plzeňský kraj) - komunikácia s majstrami vo výrobe a personálnymi...

Konzultant Telekom predajne, firemka Bratislava - Bratislava
2020-01-24 - Slovak Telekom - kariera.zoznam.sk
.... Štedro odmeňujeme tých, ktorí na tom majú veľký podiel. Naši konzultanti si v priemere zarobia 1.300 €. Tí najlepší samozrejme viac. Vďaka......ÚKAME - Pracovnú zmluvu priamo so Slovak Telekom-om, žiaden personálny lízing. - Tímové akcie v dovolenkových destináciách pre cca 20... (635 €)

Konzultant pre HR softvéry - Bratislava
2020-01-23 - Lugera - lugera.sk
...Hľadáme dynamického konzultanta/tku, ktorého náplňou práce bude: - riešenie požiadaviek zákazníkov - odborné konzultácie, implementácia......informatiku a ekonomiku výhodou - všeobecná orientácia v mzdovej a personálnej legislatíve - prax v oblasti HR je výhodou - práca na PC (Word...

Konzultant pre HR softvéry - Bratislava
2020-01-24 - Lugera & Maklér spol. s r.o. - begin.sk
...plň práce, právomoci a zodpovednosti: * Hľadáme dynamického konzultanta/tku, ktorého náplňou práce bude: * - riešenie požiadaviek zá......informatiku a ekonomiku sú výhodou - všeobecná orientácia v mzdovej a personálnej legislatíve - prax v oblasti HR je výhodou - práca na PC (...

Pracovníčka personálneho oddelenia - Humenné
2020-01-18 - PODVIHORLATSKÉ PEKÁRNE A CUKRÁRNE a.s. - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 630 € za mesiac Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 20. 1. 2020 Dátum poslednej aktualizácie: 20. 1. 2020 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 24 Pracovná oblasť: Personalistika... (630 €)

Konzultant informačnej a kybernetickej bezpečnosti - Bratislava
2020-01-25 - PRO Business Solutions s.r.o. - jobangels.co
...Do tímu bezpečnostných konzultantov a analytikov nášho klienta hľadáme senior konzultanta v oblasti informačnej a kybernetickej bezpečnosti. Tím sa skladá z odborníkov oblasti utajovaných skutočností, auditov, ochrany osobných údajov a kybernetickej bezpečnosti. príprava odbornej... (2200 €)

Pracovník personálnej agentúry - Zvolen
2020-01-16 - PERSONELA s.r.o. - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Hľadáme administratívneho pracovníka v personálnej agentúre. Chránené pracovisko - osoba so zdravotným postihnutím min. 40%. Hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú. Náplň práce: Administratívne úkony v kancelárii, kontakt... (690 €)

Pracovníčka personálneho oddelenia - Humenné
2020-01-20 - PODVIHORLATSKÉ PEKÁRNE A CUKRÁRNE a.s. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Pracovné podmienky Pracovný čas: od 7:30 do 16:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim Požiadavky na zamestnanca Požadované vzdelanie... (630 €)

Referent personálnej a mzdovej agendy - Žilina
2020-01-10 - Stredoslovenská energetika, a.s. - istp.sk
...samozrejmosťou znalosť Zákonníka práce a súvisiacej legislatívy pri vzniku, zmene a ukončení pracovného pomeru a celkovo prax so spracovaním personálnej a mzdovej agendy. Poslaním tejto pracovnej pozície je samostatné a komplexné spracovanie činností súvisiacich s prijímaním, prera... (882 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.